'Invest in Zeeland ondersteunt nu ook uitbreidingsinvesteringen' I10IW1 INVEST IN Meer weten? KmSWtRf <9 Honderden arbeidsplaatsen Advertorial Bent u van plan uw bedrijf uit te breiden in Zeeland? Invest in Zeeland kan u hierbij ondersteunen. Bijvoor beeld met hulp en advies op het gebied van bedrijfs huisvesting, juridische en fiscale zaken, financiering en contact met overheden. En dat allemaal gratis en vrijblijvend. Zo ondersteunde Invest in Zeeland in 2014 het uit Axel afkomstige De Pooter Personeels diensten bij het openen van een nieuwe vestiging in Middelburg. Waarmee kunnen we u van dienst zijn? Founding Partners Rabobank "We hebben prima ondersteuning gekregen. Onder andere door ver schillende marketing-uitingen, hulp bij het vinden van een geschikte kantoorlocatie en met persoonlijk advies. Nu wisten we zelf ook re delijk de weg in de regio, maar het extra steuntje in de rug was erg prettig. Voor ondernemers van bui ten de regio zou het wel eens een absolute 'must' kunnen zijn", aldus directeur Timmie de Pooter. Uitbreiden De Pooter: "We wilden als bedrijf graag uitbreiden." De keuze om dat binnen Zeeland te doen was snel gemaakt. "Zeeland is voor ons een logische vestigingsregio omdat we een Zeeuws bedrijf zijn. Al ruim 60 jaar zijn we hier actief op het gebied van personeelsbemiddeling en we hebben jarenlange relaties met veel van onze opdrachtgevers. Zeeland bestaat echter uit meerdere gebie den; de verschillen tussen Zeeuws- Vlaanderen en Walcheren en de Bevelanden zijn best wel signifi cant. We vonden dat we een sterke aanwezigheid in heel de provincie moesten hebben. Er zit in de regio boven de Westerschelde voor ons een groot potentieel aan klanten en kandidaat-werknemers, waar we nu mee in contact kunnen komen." Grootste van Zeeland Vanuit het nieuwe kantoor verwacht De Pooter zo'n 630 werkzoekenden op Walcheren, de Bevelanden en Schouwen-Duiveland aan het werk te kunnen helpen. Dat aantal opge teld bij de ruim 540 mensen die in Zeeuws-Vlaanderen worden uitge zonden, maakt De Pooter het groot ste uitzendbureau van de provincie. De afgelopen zes jaar is de omzet van de Pooter dan ook verviervou digd. Dat succes is niet onopge merkt gebleven. Het bedrijf werd vier keer op rij genomineerd voor de FD Gouden Gazellen-award en mag zich daarmee één van de snelst groeiende middelgrote on dernemingen van Zeeland noemen. "Ik kan Zeeland absoluut aanbeve len aan ondernemers, met name als een logistieke verbinding via spoor- en waterwegen van belang is voor de onderneming. Verder hebben we hier een relatief hoog opgeleide populatie van gedreven mensen die hard werken en betrok ken zijn bij hun werk en hebben we prima groeicijfers ten opzichte van de rest van Nederland. Zeeland is een prima uitvalsbasis naar België, Frankrijk, Duitsland en de rest van Europa." We helpen u graag bij het vestigen of uitbreiden van uw bedrijf in Zeeland door: Locatieadvies en bedrijfshuisvesting Juridisch en fiscaal advies Subsidiescan Arbeidsmarktinformatie Bemiddelen bij overheden Begeleiding bij vergunnings trajecten Financieringen Introducties in het hechte Zeeuwse netwerk Hulp bij andere vragen die u mogelijk heeft - www.investinzeeland.com I" I" I II |Y IJ info@investinzeeland.com 0900-330 3300 Invest in Zeeland promoot Zeeland als aantrekkelijke vestigingsregio voor bedrijven en ondersteunt bedrijven die zich in Zeeland willen vestigen of die hun bedrijf in Zeeland uit willen breiden. Invest in Zeeland is de promotie- en acquisitietak van NV Economische Impuls Zeeland (Impuls). Impuls werkt in binnen- en buitenland samen met overheden, kennisinstellingen, bedrijven en tal van andere partnerorganisaties. Vanaf onze oprichting hebben wij al zo'n 75 bedrijven ondersteund bij hun vestiging en uitbreiding in Zeeland. Dit levert naar verwachting vele honderden arbeidsplaatsen op. www.kenniswerf.nl 3E info@kenniswerf.nl /ken niswerfzeeland @KenniswerfZld DE PLEK tiOftt INNOVATIE. IN ZEELAND' UNIVERSITY CF APPLIED SCIENCES ïuid Impuls S t M I I N II t VLIS5ÏNGEN Provincie Zeeland Stichting ZIGZAG Overige partners: ABAB Accountants Adviseurs, AMELS, DAMEN Schelde Naval Shipbuilding, DELTA N. V., de Ondernemer, DRV Accountants Adviseurs, EdisonPark, Habitat Project Ontwikkeling B. V., Humares B. V., tnnoGoi, l'escaut woonservice, LEDSprogress, Meijling Sarneel Notarissen Adviseurs, Ministerie van Economische Za ken, Landbouw en Innovatie, Oceanwide Expeditions, Orionis Walcheren, RPCZ, Scalda, Smart Services Boulevard, TEAM Industrial Services, University College Roose velt, UWV en Zeeland Seaports.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70