k Adagio Colofon Familieberichten PMHMU MP rüi]n;ibaiui:J,in:J, kükookop mensen inq.nl m Elisabeth Cornelia Hannewijk-Kaboord Adriana Pieternella Kaan - Harthoorn - Adrie - Justin Joop Joosse W Gerarda Audenaerd-Herwegh Nel Esselbrugge-van Luik Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Coby en Ab Schipper Gerda en Piet Driesprong Juni 2015 Marinus Hollebek - Rinus - LexJanssen Antoinette Thomaes Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma Dit heeft ons diep getroffen. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat zij, evenals voor ons, ook voor u zoveel betekend heeft. J. Kaan kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2015 Henri Willem den Broeder Willem Jacobus Sanderse Voor de blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze broer, schoonbroer, oom en neef Achiel van Looij betuigen wij onze oprechte dank. Tilly van Looij-Weemaes Familie van Looij Familie Weemaes Sint Jansteen, juni 2015 Hoewel het nog steeds moeilijk valt om onze lieve te moeten missen, heeft het ons in de eerste periode na het overlijden geholpen dat u op zo'n ontroerende wijze hebt meegeleefd. Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaartjes, bezoekjes en hulp op ons bedrijf. Het heeft ons heel goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Leonard en Arda de Wolf-Cazant Laurence, Myrthe, Rick Ritthem, Juni 2015 de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Janneke den Besten Ditsy den Besten milieberichten zaterdag 20 juni 2015 19 Varen, varen, och laat mij varen Over de wijde woeste zee Geef me stormen, geef me gevaren En eenieders zegen mee Ondanks zijn positieve instelling en vechtlust is mijn lieve man, onze pa en opa, omringd door zijn dierbaren, heengegaan. We zullen hem missen. echtgenoot van Marga Roose Middelburg, 3-9-1943 Gent, 17-6-2015 Terneuzen M.A. Joosse-Roose Terneuzen Monique Marjolein Goes Saskia en Corné Richard f Sharon en Vincent Melissa en Rick Dyonne en Dennis Levi Terneuzen: Martin en Vivian Cas Wouter Dordrecht: Robert-Jan en Janine Churchilllaan 1080 4532 JK Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 24 juni om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c, waarna afloop gelegenheid is tot condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in Restaurant 'tVijverhof, Frederikvan Eedenstraat 2 teTerneuzen. Dinsdag 23juni is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. p- 11 1 Via deze weg willen wij iedereen bedanken voor, de massale aanwezigheid bij de crematieplechtigheid, bloemen, lieve kaarten en troostende woorden bij het afscheid van Jullie hebben ons het gevoel gegeven dat wij niet alleen staan in ons verdriet. Bedankt dat u er was of in gedachte mee leefde. Alberic Audenaerd kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Westdorpe juni 2015 Het is onmogelijk om ieder persoonlijkte bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Axel, juni 2015 familie Esselbrugge Daar de hoeveelheid warme reacties naar aanleiding van het overlijden van mijn dierbare man, onze trotse vader en opa overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen per soonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden, bloemen en kaarten hebben ons goed gedaan, waarvoor onze oprechte dank. Janny Hollebek-Brandes kinderen en kleinkinderen Magrette, juni 2015 DANKBETUIGING Het is voor mij onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor alle lieve steunbetuigingen, kaarten, bloemen, telefoontjes en bezoekjes in de winkel na het overlijden van mijn partner ini Het heeft mij 'diep getroffen dat Lex bij zovelen geliefd was. Dit geeft mij de kracht en moed om door te gaan, daarvoor ben ik u zeer dankbaar. Desiree Kegels Witgoedspecialist Terneuzen Terneuzen, juni 2015 Hierbij willen we iedereen bedanken vaar alle kaarten, brieven en telefoontjes, steun en warmte na het verlies van onze lieve zus Agnes en Hubert Thomaes IJzendijke, juni 2015 Goes, juni 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de lieve brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben. Joke den Broeder - Bijl Annemarieke en Alan, Emily, Julie Remco Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en oudopa Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk in de vorm van een brief of een kaart, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. E. Sanderse-Lampert Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, 20 juni 2015 uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samarii ÊÊn... voor uen met u... UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51