Familieberichten üyar Jaden kükookop q fflensenlinq.nl 18 zaterdag 20 juni 2015 Tiny de Buck-Kwekkeboom Janny Dieleman Henk van Heerbeek Mevrouw B. van Hof-Wever Lambertine Maria Adriana van Hof-We ver Betty Suzanna Maria Jansen-de Bruijne Josephus Leonardus Jo van Hoije Elly van Hoije-Boone Jo van Hoije Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Haar positieve levenshouding in de laatste moeilijke jaren van haar leven heeft ons diep geraakt. Het geloof gaf haai de kracht hiertoe. Trooste de Here haar man David, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Veere: Jan en Janny de Buck-Besuyen Drachten: Harm en Feikje Klein Ikkink-Strikwerda Neven en nichten In herinnering verbonden met: Corrie en Adrie Bosselaar-de Buck Willem en Bets de Buck-Maas Catrien en Simon Geschiere-de Buck Willemien Klein Ikkink-de Buck Westerbork 18 juni 2015 Bedroefd delen wij u mee dat na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, rustig is ingeslapen mijn lieve, dappere moedertje, mijn schoonmoeder en onze vrolijke, altijd belangstellende oma sinds 5 april 2000 weduwe van Hermanus de Feijter *28 juli 1935 f 18 juni 2015 Axel: Aco de Feijter - in liefdevolle herinnering - Axel: Mia Cambier- de Feijter Bram Cambier Tilburg: Guy en Margot Den Haag: Stèphanie Utrecht: Justus Correspondentieadres: Hulsterseweg 63 4571 RJ Axel Woensdag 24 juni is er vanaf09.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2, Axel waarna de afscheidsdienst aanvangt om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in besloten familiekring. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet wat je zei- Toon Hermans echtgenoot van Antionnetta Vioen Antionnetta Ludo 14 juni 2015 Diepenbrockstraat 42 4536 GX Terneuzen Het afscheid heeft in besloten kring plaats gehad. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid; Secretaris van de Aardenburgse Bridge Groep (ABG) Wij wensen haar familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de leden van de ABG, Adri Aarnoudse, penningmeester Onverwacht snel is, in het bijzijn van haar kinderen, overleden onze lieve sterke optimistische moeder, schoonmoeder en oma, onze steun en toeverlaat weduwe van Jacob Arie Hendrik van Hof Jaap Nijmegen, 12 april 1937 Brugge, 18 juni 2015 Arjan en Jeroen Tim Luuk Frank en Saskia Liselotte Marjolein Costa Norbert Niels Lars Weststraat 15, 4527 BR Aardenburg Het afscheid van ma zal plaatsvinden op woensdag 24 juni om 14.00 uur in Crematorium Brugge, Zeelaan 2, 8380 Brugge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, te midden van haar kinderen, vredig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder 10 juni 1926 t 18 juni 2015 weduwe van Johannes Daniël Abraham Jansen Utrecht: Jaap en Sandra Klara en Susan Zelzate: Hans en Christine Mieke en Niki, Dustin en Jolene Jordy en Raïsa Kelly en Frederik, Sienna en Seth Bonita en Gertjan, Bent en Jade Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers, stagiaires en vrijwilligers van Woonzorgcentrum Ter Schorre voor de liefde- en respectvolle verzorging. Correspondentieadressen: v.L.v. Sandenburglaan 19, 3571 BA Utrecht Leegstraat 77, 9060 Zelzate (Belgë) Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 juni van 11.20 uur tot 11.40 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het Monuta uitvaartcentrum. Na de viering van haar leven vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u uitgenodigd voor een samenzijn in Brasserie de Westbeer, Scheldeboulevard 1 in Terneuzen. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Hij overleed op 17 juni 2015 in de leeftijd van 72 jaar. Clinge: Elly Kloosterzande: Robbie en Jacqueline Arthur, Emy, Lisa Berghem: Bianca en Frank Siem, Julie Frans Halsstraat 24, 4567 CX Clinge U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 23 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 24 juni om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge. De crematie zal plaats vinden in besloten kring. Graag alleen schriftelijke condoleance. Met verdriet nemen wij afscheid van onze tennisvriend We zullen hem missen in ons team. We wensen Elly, Bianca en Frank, Robbie en Jacqueline, de kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Team2, 55+, Game78 Ardo, Arnold, Arnold, Gerrit, fan, Jo, Jos, Nold, Patrick, Siegfried, Ronny, Rudy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50