Adagio Colofon mensen inq.nl Familieberichten MAREA "Een persoonlijk afscheid voor elk budget" Mien Ton Jan van Zweden Henk van der Hoeven Willem Jacobus Sanderse Justin Jacomina de Pagter-Ovaa Henri Willem den Broeder Albert Anthonie Bierens nilieberichten lartverzorginq Voor uw belangstelling en meeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve tante en vriendin, danken wij u hartelijk. Neven en nichten, Bea de Goede Middelburg, juni 2015 Voor uw belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Uw woorden van troost, kaartje, telefoontje en aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons zeer goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, juni 2015 Zoveel mensen die voor ons kwamen, zoveel mensen die met ons meeleefden na het overlijden van onze lieve moeder en oma 71 eelt je JJtlcle - J7ieven.se Allen hartelijk dank hiervoor. Het was hartverwarmend. Suzan en Wim de Looff-Kodde Marieke en Ramon Robbert en Danielle Vlissingen, juni 2015 Hoewel het nog steeds moeilijk valt om onze lieve te moeten missen, heeft het ons in de eerste periode na het overlijden geholpen dat u op zo'n ontroerende wijze hebt meegeleefd. Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaartjes, bezoekjes en hulp op ons bedrijf. Het heeft ons heel goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Leonard en Arda de Wolf-Cazant Laurence, Myrthe, Rick Ritthem, Juni 2015 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud oma hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw kaart, brief of aanwezigheid bij de begrafenis. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen juni, 2015 - Albert - Janneke den Besten Ditsy den Besten de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio ideJm YJZZL Overtoom Groen UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op zaterdag 20 juni 2015 15 Trude van der Hoeven Zou+elande, juni 2015 Na de schok door het plotseling overgaan naar het licht van mijn lief is er het gemis, het verlies en het "nooit meer" Er is ook de dankbaarheid voor het zo lang samenzijn. Ik dank iedereen die mij een brief heeft gestuurd met persoonlijke woorden of een troostende tekst. Dat heeft mij zo goed gedaan. Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en oudopa Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk in de vorm van een brief of een kaart, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. E. Sanderse-Lampert Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, 20 juni 2015 Goes, juni 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de lieve brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben. Joke den Broeder - Bijl Annemarieke en Alan, Emily, Julie Remco Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons nooit alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd om ons heen. Voor de vele telefoontjes, lieve woorden, kaarten, bloemen en uw aanwezigheid rond het overlijden van onze lieve vader, opa en ouwe opa Willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons veel troost en steun gegeven. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Biezelinge, juni 2015 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... Simon Slager: Een persoonlijk afscheid zonder extra kosten achteraf. Dat kan, met een van de vier Afscheidsarrangementen van Yarden Slager Uitvaartzorg. U heeft de keuze uit de volgende vier arrangementen: Ingetogen: 3.995,- Eigentijds: 8.990,- Persoonlijk: 6.395,- Exclusief: 11.995,- Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen (West-Souburg) T 06 10 97 0736 E simon.slager@yarden.nl www.yarden-slager.nl Slager Uitvaartzorg Walcheren Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. UITVAART VERZORGSTERS Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoufelande 06-40796513 - www.marea-uifvaarf.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 •www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 140