Familieberichten ■UllJlkUHLIIjjl/ljj 14 zaterdag 20 juni 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Henk van der Hoeven Johanna Harinck-Poppe Jo Jan Koole Joop Joosse Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer en zwager Joop Joosse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Ko en Sjaan Heinkenszand: Jan en Dini Vlissingen: Adri (in herinnering) en Karin Middelburg: Lein en Coby Middelburg: Frans en Joke 'Ik heb de Here lief' Psalm 116 vers 1 Van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Pieternella Johanna de Rijke-Steijn sinds 2000 weduwe van Pieter de Rijke in de leeftijd van 88 jaar. Het is goed zo, ze heeft nu de rust waar ze zo naar verlangde. Oostkapelle: Aart de Rijke Elise de Rijke-Vos Pedro en Veerle, Marcus Roland en Iris Sint Laurens: Tonnie de Rijke Middelburg: Peter de Rijke Marijke de Rijke-Maljaars Ellen en Pascal Michiel Robert Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Simnia voor hun liefdevolle verzorging. Simnia, 18 juni 2015 Correspondentieadres: Park Reygersbergh 2 4356 HB Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 juni om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Pieternella-Johanna Steijn weduwe van P. de Rijke Oost-Souburg: P. Steijn f L.J. Steijn-Jobse Vlissingen: C. Steijn f J. Steijn-v.d. Driest Middelburg: A. Steijn C. Steijn-Schreijenberg neven en nichten Domburg, 18 juni 2015 Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze dierbare en zorgzame moeder en oma Adriana Pieternella Kaan - Harthoorn - Adrie - Dit heeft ons diep getroffen. Het heeft ons heel goed gedaan te merken dat zij, evenals voor ons, ook voor u zoveel betekend heeft. J. Kaan kinderen en kleinkinderen Goes, juni 2015 A Jan de Witte Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Elisabeth Cornelia Hannewijk-Kaboord zeggen wij u hartelijk dank. Coby en Ab Schipper Gerda en Piet Driesprong Juni 2015 Tiny Provoost - Kooij Varen, varen, och laat mij varen Over de wijde woeste zee Geef me stormen, geef me gevaren En eenieders zegen mee Ondanks zijn positieve instelling en vechtlust is mijn lieve man, onze pa en opa, omringd door zijn dierbaren, heengegaan. We zullen hem missen. echtgenoot van Marga Roose Middelburg, 3-9-1943 Gent, 17-6-2015 Terneuzen M.A. Joosse-Roose Terneuzen Monique Marjolein Goes Saskia en Corné Richard f Sharon en Vincent Melissa en Rick Dyonne en Dennis Levi Terneuzen: Martin en Vivian Cas Wouter Dordrecht: Robert-Jan en Janine Churchilllaan 1080 4532 JK Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 24 juni om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella- mystraat 28c, waarna afloop gelegenheid is tot condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te ontmoeten in Restaurant 'tVijverhof, Frederikvan Eedenstraat 2 teTerneuzen. Dinsdag 23juni is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Na de schok door het plotseling overgaan naar het licht van mijn lief is er het gemis, het verlies en het "nooit meer" Er is ook de dankbaarheid voor het zo lang samenzijn. Ik dank iedereen die mij een brief heeft gestuurd met persoonlijke woorden of een troostende tekst. Dat heeft mij zo goed gedaan. Trude van der Hoeven Zoutelande, juni 2015 Voor uw medeleven na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa zeggen wij u hartelijk dank. Dank ook voor de vriendschap die hij in zijn leven mocht ontvangen. Familie de Witte Westkapelle, juni 2015 Heel veel dank voor alle blijken van medeleven, op welke manier dan ook, na het overlijden van onze moeder en oma Het heeft ons goed gedaan Marlies, Piet, Sara, Bram Simon, Louis Domburg, juni 2015 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overoma zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. Uw persoonlijke bezoeken, brieven, kaarten, telefoontjes en uw aanwezigheid bij de begrafenis hebben ons getroost en blijven een dankbare herinnering. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Juni 2015 Uw betrokkenheid en vriendschap, betoond na het overlijden van is ons tot bemoediging en steun geweest. Dank daarvoor! Familie Koole 's-Heerenhoek, juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 139