t rluwalljk Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jacob Lievienis Boonman - Jaap - Dick van Dam Als leven lijden is... is heengaan goed. Op 17 juni 2015 heeft mijn vader, schoonvader en opa weduwnaar van Tannie Boonman - Leijs besloten zijn eigen weg te gaan. Joost en Dian Mark en Mischa Wij nemen in besloten kring afscheid. Correspondentieadres: Marijkestraat 10, 4461 VH Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen, dat na een moedige maar oneerlijke strijd, is overleden Hubertus Johannes Maria Broeders op de leeftijd van 61 jaar. Huub begon in 1984 zijn carrière bij Schelde Industrial Construction als Pijpfitter. Zijn vakmanschap, creativiteit en gedrevenheid zorgden ervoor dat hij zich opwerkte tot Construction Superintendent. Wij hebben Huub leren kennen als een loyale collega, met een innemende nuchtere persoonlijkheid en een aansprekend gevoel voor humor. Gewoon, een fantastische collega. Dankbaar zijn we voor de samenwerking met Huub. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw Lenie, zonen: Freddy en Leonard, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers, Fabricom BV Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Tiny de Buck-Kwekkeboom Haar positieve levenshouding in de laatste moeilijke jaren van haar leven heeft ons diep geraakt. Het geloof gaf haar de kracht hiertoe. Trooste de Here haar man David, de kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Veere: Jan en Janny de Buck-Besuyen Drachten: Harm en Feikje Klein Ikkink-Strikwerda Neven en nichten In herinnering verbonden met: Corrie en Adrie Bosselaar-de Buck Willem en Bets de Buck-Maas Catrien en Simon Geschiere-de Buck Willemien Klein Ikkink-de Buck Westerbork 18 juni 2015 Tot het eind toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder en oma vredig ingeslapen Gre Buijs-Sleijster Amsterdam 3 juli 1925 Goes 18 juni 2015 Peter Margreeth - Han Wouter - Trudy Ingeborg - Arthur Mitzy Ginger Daisy Boy Peter-Paul Thomas De wens van Gre is dat de crematie in besloten kring plaatsvindt. Correspondentieadres: Walcherseweg 192,4334 NB Middelburg Josée Houg-van Jole Elisabeth Grool-Tuinder Bep~ Lambertine Maria Adriana van Hof-We ver Betty "Bij U ben ik veilig" Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante Adriana Lena Huijsman-Dekker Jaan i< Koudekerke, f Vlissingen, 22 februari 1923 17 juni 2015 Zij heeft met haar in 2012 overleden echtgenoot Bram Huijsman een intense band en een goed leven gehad. Daar zijn wij dankbaar voor. Suus van der Meer-Huijsman en Rommert van der Meer Rinus Huijsman en Judith Huijsman-Hansen Jan Huijsman en Diny Huijsman-Onnink Marijke Huijsman en Henk Verweij Ton Huijsman Corrie Hubregtse-Huijsman t en Piet Hubregtse Nellie van den Boom-Huijsman en Raymond van den Boom Coos Huijsman t Ab Huijsman t Ton Sanderse Jan Sanderse en Annemieke Sanderse-Kuit Marieke Sanderse Anny Huijsman Wim Huijsman en Ria Huijsman-Jeurissen Onze kinderen en kleinkinderen Doormanstraat 27, Koudekerke Correspondentie-adres: Leo Ruissen, Oude Vlissingseweg 67,4336 AB Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 23 juni om 13.00 uur in "De Klimop", Kerkstraat 2,4371 AP Koudekerke. Hierna zullen we haar om ongeveer 14.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "De Klimop". Van 12.30 uur tot 12.50 uur is er gelegenheid om afscheid van tante laan te nemen. Vandaag trouwen te Nieuwpoort: Adres: Lijnmarkt 48a 3511 KJ Utrecht 'Het leven heeft mij veel gegeven' sinds 24-10-2012 weduwe van Jaap Houg Kuitaart, 14 maart 1921 t Terneuzen, 14 juni 2015 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kreekslagweg 14 4465 BK Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ze deed toch wat ze zelf wilde, ze was nooit makkelijk, maar nu ze een herinnering is, weten we zeker: ze had karakter. weduwe van Jos Grool is op 83-jarige leeftijd overleden zonder te hebben geleden. Vlissingen, 1 april 1932 Goes, 17 juni 2015 Rob en Christina Grool-Sahetapy Jos en Maricelle Saskia, Elise Dominique en Chris Ben en Tessa Grool-van Ginkel Manon en Emile Koen Correspondentieadres: Suze Groeneweglaan 50, 4385 KP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 24 juni van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en drinken we een glas Port op haar leven in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hopen dat u er bij zult zijn. zaterdag 20 juni 2015 17 Onverwacht snel is, in het bijzijn van haar kinderen, overleden onze lieve sterke optimistische moeder, schoonmoeder en oma, onze steun en toeverlaat weduwe van Jacob Arie Hendrik van Hof Jaap Nijmegen, 12 april 1937 Brugge, 18 juni 2015 Arjan en Jeroen Tim Luuk Frank en Saskia Liselotte Marjolein Costa Norbert Niels Lars Weststraat 15, 4527 BR Aardenburg Het afscheid van ma zal plaatsvinden op woensdag 24 juni om 14.00 uur in Crematorium Brugge, Zeelaan 2, 8380 Brugge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 138