Agenda Geen haring? Toch party! O De Ondernemer Zeeland rn i juni-augustus Laat je zien Meld jouw activiteit aan voor de agenda van Net Werk Monica r 26 27 Zaterdag 20 juni DvdA2015 Dinsdag 23 juni LT Forum Regio Zeeland BNI is een Best-Practice netwerk organisatie. Tijdens dit LT forum is er ruimte voor het uitwisselen van successen en vragen. ZWA, Park Veldzigt 75b, Mid delburg 13.30-16.00 12,50 euro aanmelden via www.bni- zuidwest.nl Woensdag 24 juni ZO! bijeenkomst Bijeenkomst waar (potentiële) ondernemers uit de gehele provincie met elkaar kunnen kennismaken, netwerken en opdrachten uitwisselen. Zaterdag 27 juni tot zondag 5 juli Maandag 29 juni Week-Up inspiratiesessie Met schrijver Marcel van Driel. Bedoeld om ondernemers die mooie plannen hebben waar ze elke dag over nadenken, maar waar ze niet aan beginnen, een spiegel voor te houden en in beweging te zetten. Dinsdag 30 juni PZC Social Media dag Internationaal toptennis- en busi- nessevenement Tennispark De Veste, Griffioen pad 1, Middelburg 10.00-14.00 Woensdag 1 juli Netwerkevent Donderdag 2 juli Informatiebijeenkomst over per soneel op zorgboederijen Vrijdag 3 juli Zondag 5 juli Arrivée Zélande Aankomst Tour de France in Zeeland met netwerken op de Arrivée Zélande Business Bou levard Woensdag 8 juli ZO! bijeenkomst Bijeenkomst waar (potentiële) ondernemers uit de gehele provincie met elkaar kunnen kennismaken, netwerken en opdrachten uitwisselen. Donderdag 16 juli Netwerkborrel PTK Business Center Woensdag 29 juli ZO! bijeenkomst Bijeenkomst waar (potentiële) ondernemers uit de gehele provincie met elkaar kunnen kennismaken, netwerken en opdrachten uitwisselen. Dinsdag 11 augustus Netwerkborrel Santé Zeeland Onder de naam Santé Zeeland wordt iedere twee maanden een netwerkborrel georganiseerd voor professionals en geïnteres seerden die positief bijdragen aan de toekomst van de Zeeuw se zorgeconomie. Kloveniersdoelen Café-Cinema, Achter de Houttuinen 30, Middel burg 16.00-18.00 gratis aanmelden is niet nodig r Wat Haringparty Kapelle Waar Gemeentehuis Kapelle Wanneer Dinsdag 16 juni van 17.00 tot 20.30 uur De ondernemersvereniging Kapelle en MKB Wemeldinge organiseren samen met de gemeente Kapelle elk jaar een haringparty. De avond ging van start met een welkomstwoord door de organisatoren. De haring is dit jaar vertraagd, maar daardoor liet de organisatie zich niet uit het veld slaan. Ze organiseerden een Fish Chips party (erg origineel). De netwerkers krgen kwaliteitskibbeling en -lekkerbek voorgeschoteld en er was een puntzakje friet te bemachtigen bij de frietkraam. Top idee als je het mij vraagt, want die 'Hollandse Nieuwe' kan mij namelijk gestolen worden, laten we het daar maar op hou den... Uiteindelijk was het toch mogelijk een haring te happen, voor de liefhebber. Iedereen blij! De Fish Chips party vond buiten plaats onder het genot van een aangenaam zonnetje. Op de haringparty waren vooral 'locals' aanwezig, voor veel bezoekers dus een weerzien met bekende gezichten. Gezellig sfeertje kunnen we wel zeggen! Expo-event over over (verbou wen en (her)inrichten met circa 20 landschap-interieur-exterieur architecten en 20 bouwgerela- teerde bedrijven. Met uitreiking van De Zeeuwse DVDA architec tuurprijs 2015. Chrysler garage, Amundsenweg 37, Goes www.aazeeland.nl/ evenementen Techniekpact on Tour Wie zijn de Zeeuwse technici van morgen? Dat is het thema van de conferentie. Eén van de prangende vragen die aan bod komt: hoe zorgt Zeeland voor meer technisch personeel, bij een krimpend arbeidsaanbod? Bio Base Center, Zeelandlaan 2, Terneuzen 15.00-18.15 livestream via www.techniekpact. nl/techniekpact-on-tour Jubileumfeest In het kader van het 10-jarig be staan van Ondernemersnetwerk voor Vrouwen Zeeland (OvVZ). Op diverse locaties in Middelburg start is bij theehuis HoneyPie om 11.30 uur alleen voor leden van OvVZ info: www.ovvz.nl Lunch en Kenniswerken Netwerklunch voor innovatieve starters, gevestigde onderne mers, adviseurs, ZZP'ers en studenten D0K41, Edisonweg, Vlissingen 12.00-17.00 Van der Valk Hotel, Anthony Fok kerstraat 100, Goes 10.00 uur gratis Driekleur Challenger Zeeland Internationaal toptennis- en busi- nessevenement Tennispark De Veste, Griffioen pad 1, Middelburg vanaf 10.00 uur info www.challengerzee- land.nl Boekhandel De Koperen Tuin, Keizersdijk 16, Goes 9.00 uur 25 euro inschrijven via www. janse-janse.nl/onze-dienstverle- ning/inspiratiesessies Medisch congres Fysiotherapie Zeeland Met landelijke en regionale spe cialisten als gastsprekers Tennispark De Veste, Griffioen pad 1, Middelburg 17.00 - 21.30 uur Met bekende ex-topsporter als gastspreker Tennispark De Veste, Griffioen pad 1, Middelburg 20.00-22.30 Avond door ZLTO over de nieuwe wet Werk en Zekerheid en de Participatiewet, dienstverban den, pensioen en cao's. ZLTO Zorgboerderij de Ak- kerwinde, Lageweg 8, Nisse 20.00 uur aanmelden via www. zlto.nl Go! netwerkavond Netwerkavond met een korte workshop timemanagement Het Gerecht, Havenstraat 12, Ter- neuzen 18.00-21.30 25 euro inschrijven via info@ gozvl.nl B ABN AMRO zakelijk busines- sevent Tennispark De Veste, Griffioen pad 1, Middelburg 14.00-17.00 Neeltje Jans, Faelweg 5, Vrou wenpolder 10.00-19.00 kaarten via www.detourdefrance- zeeland.nl Van der Valk Hotel, Paukenweg 3, Middelburg 10.00 uur gratis Elke donderdag van de maand kunnen ondernemers netwerken en borrelen bij het PTK Business Center. Lange Noordstraat 48, Middel burg 17.00-18.30 gratis aanmelden is niet nodig Van der Valk Hotel, Anthony Fok kerstraat 100, Goes 10.00 uur gratis fr de Ondernemer. Mail naar deondernemer@pzc.nl 1 Jaap van den Hoven (links) van Logistic force en Piet van der stel van 2W logistiek. Peter de Punder (Rogiers de Koeijer) en Linda Beuman (LMB Beauty) kwamen ook een visje meeprikken. Antwan de Punder, directeur bij Roegiers de Koeijer. Maurice Huijskens (links) van Tilburg-Bastianen DAF en Joost de Maat, 2W logistiek. Lokale ondernemers van l'Hirondelle, Mammacare Advies, J&R Schoop schoenmode, Willeke Hairfashion-nails-visagie en LMB-Beauty.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 124