»-■ m Van der Hooft uitvaartzorg Maatje Wattel-de Vos Magda Joos Wattel Wilhelmina van Weert-de Rijke Mieke Teuntje Johanna van Gilst-Verdoorn Els Kempees Pieternella Adriana van Popering-Geluk Anke Adrie Priemis Thijs Lisa Hendrik Speelman Buut Lokaal, vertrouwd, betrokken. DE VLIEGER Lieve Mien Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt van Mij. Jesaja 43:1 Dankbaar voor alle liefde en aandacht die ik van mijn beide ouders mocht ontvangen, heb ik aan het einde van haar lange leven afscheid moeten nemen van mijn lieve, onvergetelijke moeder Vrouwenpolder, 12 januari 1921 echtgenote van Vlissingen, 16 juni 2015 Sint Laurens, 21 september 1918 Vlissingen, 28 april 1992 Ans Wattel Boulevard Bankert 808 4382 AC Vlissingen De afscheidsdienst, geleid door ouderenpastor mevrouw Wilja Grootenboer, zal worden gehouden op dinsdag 23 juni om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij mijn moeder naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de plechtigheid is gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Mijn bijzondere dank gaat uit naar dokter Mookhram voor zijn persoonlijke begeleiding en naar alle medewerkers van WVO zorg van Ter Reede die mijn moeder zo liefdevol met aandacht en zorg omringd hebben. Zij heeft haar ivaardering daarvoor vaak tegenover mij uitgesproken. De dood is heel gewoon leven is heel bijzonder... Plotseling is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Cornelis van Weert Souburg, 21 juli 1932 Breskens, 15 juni 2015 Colijnsplaat: Paula van Weert Den Oever: Ans en Rein van der Burg-van Weert Breskens: Ben van Weert en Ria van Rattingen Nummer Eén: Auk en Leuntje van Weert-Marijs Nohn Mettach (D): Manuela en Norbert Gebele-van Weert Klein- en achterkleinkinderen Degenen die ik liefheb verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te zien. Correspondentieadres: Ghistelkerke 427, 4511JL Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 20 juni om 13.00 uur in de SoW-kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 12.30 tot 12.55 uur in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor de vele persoonlijke deelnemingen en bemoedigende woorden, uw aanwezigheid in de dienst, brieven, kaarten en bezoekjes na het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn zus, onze tante en vriendin willen wij u hartelijk dank zeggen. Naast de kracht die de Heere ons geeft, was en is uw meeleven ons tot steun. M. van Gilst M. Mons-Verdoorn Neven en nichten Hennie Wallet Bruinisse, juni 2015 Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Familie Kempees Middelburg, juni 2015 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk danken. C. van Popering kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, juni 2015 Voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Henny Priemis-van Vonderen John en Monique Sandra en Cor Milène Burgh-Haamstede, juni 2015 Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa was hartverwarmend. Dat zovelen goede herinneringen aan hem hebben en dat op veel manieren hebben laten weten is ons tot een grote steun. Heel hartelijk dank hiervoor. J. Speelman-Poot Ar ie en Marijke Bram Paul en Jacqueline en kleinkinderen Gouda, juni 2015 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG Verdrietig maar dankbaar voor alle fijne jaren die we met je deelden, hebben we afscheid van je moeten nemen. Vlaardingen: Annie en Dick Vlissingen: Kees en Joke Goes: Els en Dick Vlissingen: Rens en Paula info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75