Familieberichten Üysrladüfj kükookop fflensenlinq.nl 14 donderdag 18 juni 2015 Johannes Baptist Hoogerheijde Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, dochter en schoondochter Jacomina Wilhelmina Hage - van Overbeeke - Jacqueline - echtgenote van Jan Jacob Corstiaan Hage Geboren, Overleden, 3 november 1973 16 juni 2015 Goes Sint-Annaland Sint-Annaland: Jan Hage Sjacco Annelien Luuk Yerseke: Luuk van Overbeeke Francien van Overbeeke - van den Berge in liefdevolle herinnering Janneke van Overbeeke - de Jager Sint-Annaland: Ko Hage in liefdevolle herinnering Coba Hage - Gunter Burgemeester Smithstraat 21 4697 HD Sint-Annaland De rouwdienst welke uitgaat van de Gereformeerde Gemeente zal gehouden worden D.V. zaterdag 20 juni om 10.30 uur in de Hervormde Kerk, Ring 1 te Sint-Annaland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de F.M. Boogaardweg te Sint-Annaland. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.10 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. - Geen bloemen - Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen onze lieve dochter, zus en tante Jacqueline Hage - van Overbeeke in de leeftijd van 41 jaar. Yerseke: Luuk van Overbeeke Francien van Overbeeke - van den Berge in liefdevolle herinnering Janneke van Overbeeke - de Jager Yerseke: Wilma en Leendert Nieuwenhuijse - van Overbeeke John, Lucian, Charlyn, Sanne Krabbendijke: Mariska en Peter Meeuwsen - van Overbeeke Sharon, Rhodé, Anne 16 juni 2015 Tot onze droefheid is na een ernstige ziekte, die ze moedig gedragen heeft, door de Heere van ons weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Jacqueline Hage - van Overbeeke echtgenote van Jan Hage in de leeftijd van 41 jaar. Yerseke: Mariëtte en Carlo de Kok - Delzenne Niels, Mathieu, Judith Krabbendijke: Mart-Jan en Nathalie Delzenne - de Bel Danoucha, Dychaira Yerseke: Reiner en Hanneke Delzenne - Sinke Jack, Jasmijn, Ralph, Isa Hoofdplaat: Alice en Dirk Roelse- Delzenne Silvana, Noa Yerseke: Robert-Jan Delzenne en Annelies Nelis Yerseke: Anke Delzenne en William Dekker Yerseke, 16 juni 2015 Onze Susanna is op dinsdag 16 juni in haar slaap overleden Susanna Lampers in de leeftijd van 76 jaar. Cees Lampers Lenie Lampers - de Witte André de Steur Wilna de Steur - Lampers neven en nichten Wij danken alle medewerkers van Simnia voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 juni van 19.00 tot 20.00 uur in Simnia, Simniapad 1, kamer 214 te Domburg. - correspondentieadres: Mariekerkseweg 42,4364 AS Grijpskerke - - De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden - "Ik heb geleefd om te leven, mijn leven was waard geleefd te worden" Te midden van zijn gezin dat hem zo lief was, is rustig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa en grote opa Petrus Johannes Antonius Peters Piet weduwnaar van Maria Wilhelmina Peters-van de Klok Wamel, t Vlissingen, 14 november 1922 15 juni 2015 Bedankt voor alle zorg en toewijding die je ons gaf. Truus en Herbert Tessa Denis, Jesse, Norah, Cyrill Ruby Bas Helma f Christy Richard, Vita, Cato George en Jeanne Anne-Marie en Ad Femke Paul, Quinn Theo en Heejeong Adrie en Janet Thomas Denise, Emma, Mace Wendy Sjoerd, S? Correspondentieadres: Westerzicht 379, 4385 BD Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen op maandag 22 juni van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, waarin wij zijn leven willen gedenken, zal om 14.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in genoemd uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank spreken wij uit naar huisarts M. Bordui voor de respectvolle begeleiding en naar het team Bloemenbuurt van Zorgstroom voor alle zorg en aandacht aan onze vader en opa gegeven. De liefdevolle zorg en aandacht die wij van onze huisarts, dr. R. Wolbers en diens assistentes; dr. Kuyper, de longverpleegkundigen van het A.D.R.Z. en de dames van 'Buurtzorg' mochten ontvangen tijdens het ziek zijn van onze lieve Ton Raadtgever hebben wij als een warme mantel ervaren. Jullie betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Heel veel dank hiervoor. Namens allen: Anja Raadtgever Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. in de leeftijd van 92 jaar. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen uit aller naamfamilie Hoogerheijde Vlissingen, 12 juni 2015 De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij bedanken dokter Mookhram en de mede werkers van Zorgstroom voor de goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74