Familieberichten 0 IHensenlinq.nl üï/erladefj 14 woensdag 17 juni 2015 Eliza Muskita Maatje de Kome-de Waal - Henk - Ton Raadtgever Cornelia Heeren-Temme Okaba (Nieuw Guinea) 27 oktober 1926 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Familie de Komc Diana Lucia Zijn handen hebben altijd voor ons gewerkt. Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa en over-opa. t Oost-Souburg 15 juni 2015 P. Muskita-Berwald Catrien en Harry Ch ico Lenie en John Dennis en Marjoleine Wendy en Robin Dyona, Devin, Demian Burgemeester Stemerdinglaan 133 4388 JZ Oost-Souburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdiveg) te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 19 juni van 19.00- 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, wordt gehouden zaterdag 20 juni om 10.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis keren we terug naar het uitvaart centrum in Middelburg, waar u de gelegenheid heeft de familie te condoleren. Ik mis jullie als ik naar de hemel kijk en de wolken zo zie jagen Denk ik met liefde terug al heb ik vele vragen Ik mis jullie hier op aarde Ik mis jullie, het doet zo 'n pijn lk zou nog heel graag even met zijn viertjes willen zijn Liefs Ilse Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van intens verdriet na het overlijden van zijn vrouw, toch nog onverwachts is overleden mijn pa en onze opa Heinrich Everhardus Hermanus van den Nieuwboer Sinds 7 april 2014 weduwnaar van Tilly van den Nieuwboer - de Brouwer Borne, 29 oktober 1940 - f Goes, 15 juni 2-15 Angelien (in liefdevolle herinnering) Rowan, Kelvin Ilse Murphy Correspondentieadres: Kerkweg 7, 4424 NJ Wemeldinge. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Henk te nemen op zaterdag 20 juni van 11.00 tot 11.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem tijdens een bijeenkomst herdenken. Na de crematieplechtigheid is er in Dorpshuis "Versvliet", Van de Plasschestraat 33 te 's-Heer Abtskerke gelegen heid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Henk van Pagee Het is zo stil in mij Ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij En de wereld draait maar door. Wij nemen afscheid van 29 november 1949 15 juni 2015 Hij was een zorgzame en lieve echtgenoot, vader, opa, zwager en schoonzoon. Gedreven in wat hij deed, spontaan tegen iedereen en altijd klaar voor een praatje. We gaan je missen. Anja Raadtgever - Geense Dennis en Cindy Raadtgever Lisa, Ronan Raymond (in liefdevolle herinnering) Danny en Helga van Hese Damien en Melissa, Jurgen, Sanne en Frank Audrey en Dennis Pa en Ma Geense Ad en Maja Geense Marja Geense Neven en nichten 15 juni 2015 Watertorenstraat 39,4462 WC Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 20 juni om 10.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. De crematie zal later die dag in stilte plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een donatie voor het KWF Kankerfonds. Een donatiebox hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister. Ton Raadtgever kijk ook op Onverwacht bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoonster is overleden. Wij wensen Pierre, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Namens medebewoners "Residence Plaza" Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Lucia Moeder van Alberthgaynio uit groep 5 van Archipelschool de Branding Wij wensen Alberthgaynio en zijn familie veel sterkte toe. Namens het team. MR en bestuur Archipelscholen Vlissingen Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze (zeil)vriend In zijn geliefde Zweden heeft hij plotseling zijn anker gelicht en is van ons weggevaren Vaarwel Wij wensen Ineke, (klein)kinderen en verdere familie alle kracht en sterkte met dit enorme verlies. Jacques t en Marijke Risseeuw Dick en Wilma de Vlieger Kees t en Atie Jansen Gerard en Jennie Langedijk Huib en Nel Swart Met goede herinneringen nemen wij afscheid van onze vriend Leo Elly Bakker Cor Rita Toering Jan Rineke van Liere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61