L Familieberichten Oysflailai) kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 16 juni 2015 Robert de Melker Leintje Jobse-van Sluijs Marinus van Damme We zullen je missen Ome Jan Familie N.C. de Klerk Louis Marie Joseph Fabry - Lou - Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega L.M.J. Fabry (Lou) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 15 juni 2015 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging L.M.J. Fabry (Lou) Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit C. Stam, voorzitter P.M.G. Anfray, secretaris Vlissingen, 15 juni 2015 Fabian Baks Fabian Gelukkig met de mijnen... Op 13 juni overleed thuis in Groede onze lieve vader, opa Rob, schoonvader en mijn Rob Tap Leraar Engels aan het voormalig Koningin Wilhelmina Lyceum te Oostburg van 1957 tot 1988 Rotterdam, Groede, 17 januari 1930 13juni2015 vol liefde voor muziek, poëzie en natuur, leraar in hart en nieren, dierbare vriend van velen Groningen: Saskia de Melker Amsterdam: Mali Boomkens Frankfurt am Main: Tal Boomkens en John Macey Amsterdam/Abcoude: Thijs de Melker en Tamara Smit Marijne Koster en Jan Koster Ouderkerk a/d Amstel: Bas de Melker en Willenden Werkman Amsterdam: Rob de Melker jr en Sera Schutijser Oostburg: Stefanie de Melker Amsterdam: Bertie van Gelder Correspondentieadres: Fam. De Melker, Molenstraat 26, 4503 BB Groede emailadres: basdemelker@planet.nl We nemen afscheid van Rob op zaterdag 20 juni 2015 om 13.00 uur in de Grote Kerk, Markt 1 te Groede, waarna de begrafenis plaats heeft op de Algemene Begraafplaats. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Lutherse Kerk, Molenstraat 28 te Groede. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Leintje Jobse-van Sluijs Zij is gestorven zoals zij heeft geleefd. Altijd zorgend en denkend aan een ander. Nooit eens klagen. Nooit iets vragen. Alle pijn wilde zij zelf dragen. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Pieter Jobse in de leeftijd van 89 jaar. Jos en Riet Jobse-den Decker Piet en Conny Jobse-van der Heyden Corrie en Peter van den Boogert-Jobse Jan Jobse -in liefdevolle herinnering- Elien Jobse-Jasperse en Wim Klein- en achterkleinkinderen 12 juni 2015 Correspondentieadres: De Walestraat 35, 4371 CE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 18 juni van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zullen haar gedenken tijdens een samenzijn op zaterdag 20 juni om 10.30 uur in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Biggekerksestraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentra De Tienden en De Kreek voor de liefdevolle verzorging. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Sinds 31 augustus 2012 weduwnaar van onze oudste zus Dien van Damme-de Jonge Wij wensen Gerard, Sonja, Rianne, Gert-Jan en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Almkerk: Adrie de Jonge (in herinnering) Mieke de Jonge-Langeweg 's-Gravenpolder: Piet de Jonge (in herinnering Hannie de Jonge-Nijsse Nisse: Hannie en Hannes Fierloos-de Jonge Goes: Wim de Jonge (in herinnering) Kapelle: Nelly en Kees Eversdijk-de Jonge Apeldoorn: Jaap en Anja de Jonge-Bakelaar Heinkenszand: Kees en Jannie de Jonge-Harinck Neven en nichten 13 juni 2015 Als een schip achter de kim zeilt is het niet weg je kan het alleen niet zien.. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze papa en opa echtgenoot van Leny van Gemert Maastricht, 4-2-1943 Terneuzen, 14-6-2015 L.C. Fabry-van Gemert Emile en Judith Maurice Dominic Jean-Paul Alberdingk Thijmstraat 93 4532 CZ Terneuzen Vrijdag 19 juni is er vanaf 9.30 - 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Lou te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, vangt aan om 10.30 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 1 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Onze dank gaat uit naar eenieder die Lou op welke manier dan ook heeft bijgestaan. Een speciaal woord van dank aan Soka Thuiszorg en Zorgboerderij 'Hof van Axei' voor de goede zorgen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Nog nauwelijks beseffend wat dit verlies voor mij betekent, is heengegaan, mijn zeer gewaardeerde collega en vriend. Ik wens zijn vrouw, kinderen en de naaste familie veel sterkte en kracht toe voor de toekomst. Ronald Andeweg Maersk Discoverer Egypte, 15 juni 2015 Het leven is een lichtflits tussen twee eeuwigheden van duisternis... jouw lichtflits was veel te kort... Team VraagKracht Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij bewaren mooie herinneringen aan haar. Koudekerke: Kees en Ma van Sluijs - Ovaa Biggekerke: Adrie Kluijfhout- van Sluijs Neven en nichten Koudekerke, 13 juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63