Meer aanbod op NPO Gemist Schenking Kate Moss CULTUUR SHOW 27 Janet Jackson gaat weer op tour Boer Wim trouwt vandaag zijn Rita We Are Electric nieuw festival direct uitverkocht Na vier jaar gaat Janet Jackson weer op tournee, meidt muziek tijdschrift Billboard. De tournee staat in het teken van het nieu we album van Jackson dat in de herfst van dit jaar uitkomt. Met de Unbreakable World Tour doet de zus van Michael Jackson vanaf 31 augustus 36 steden aan. Ze begint in Vancouver en blijft dan tot 12 november in Noord-Amerika optreden. Er zijn al heel wat data bekend, maar binnenkort zullen nog meer concerten worden aange kondigd. Of Jackson ook naar Ne derland komt, is nog niet be kend. Boer Wim, die in 2009 meedeed aan Boer zoekt vrouwstapt vandaag in het huwelijksbootje in zijn woonplaats Rouveen. Met Rita, de vrouw met wie hij nu al 2,5 jaar samen is. „Ik ben een gelukkig man", zegt de Rouveense melkvee houder. „Rita is een hele lieve vrouw", aldus de aanstaande echtgenoot. Dit staat in de toekomststrategie die de Nederlandse Publieke Om roep (NPO) gisteren aanbood aan het ministerie van Onderwijs, Cul tuur en Wetenschap. De NPO wil inspelen op snel veranderend kijkgedrag. Daarom wordt NPO.nl uitgebreid en toe gankelijker gemaakt. De afzonder lijke omroepen gaan extra investe ren in de interactie met het pu bliek rond hun eigen program ma's. Dat doen ze via hun eigen websites, maar ook via Facebook en YouTube. Dat moet de vind baarheid en aantrekkelijkheid er van versterken. De NPO wilde een einde ma ken aan de groei van het aantal ge mist-diensten die de omroepen op hun eigen sites aanbieden. Nu houden de losse omroepen toch enige bewegingsruimte. Ze mo gen eigen programma's vanuit de NPO-player aanbieden op hun websites. „Voor omroepen is het belang rijk om te kunnen beschikken over onlineplatforms waar ruimte is voor een eigen identiteit of taak en waar we rechtstreeks de inter actie kunnen aangaan met onze le den", zegt een woordvoerder. De afzonderlijke omroepen gaan extra investeren in de interactie met het publiek rond hun eigen programma's. NEW YORK. Kate Moss heeft een kunstwerk uit haar persoonlijke collectie gedoneerd aan een vei ling van amfAR, een stichting voor aidsonderzoek. Dat meldt New York Post. Het werk, Juxtapose van kunste naar Mr. Brainwash, is naar schat ting 70.000 euro waard. Vandaag wordt het kunstwerk geveild tij dens het gala van amfAR in New York. Tijdens het gala worden ook Mi- ley Cyrus en Andy Cohen gepre zen voor hun inzet voor de strijd tegen aids. Mary J. Blige komt op treden. Het voormalige topmodel Kate Moss zette zich al eerder in voor amfAR. Vorig jaar probeerde Welco me Home het al met een weekendfestival op het E3 Strand in Eersel, maar dat In de volle festivalmarkt stemt dat Paaspop Eventsdi- recteuren Chris Seijkens en Peter Sanders blij. Geloof in de 'stap naar bui ten', We Are Electric kende twee indooredities in het Klokgebouw in Eindhoven, was er altijd. Sanders: „Een dancefestival waar veel acts live, exclusief én actueel zijn, is er nog niet. Zeker niet in het zuiden." werd door tegenvallende kaartverkoop geannuleerd. Voor Paaspop Events en Mojo geen reden een al langer be staande droom voor een 'crossover dancefestival met camping' dit jaar op datzelfde terrein door te zetten. Met resultaat: We Are Elec tric verkoopt direct uit. Er komt 15.000 man, van wie er 6.000 blijven slapen (of juist doorfeesten) op de camping. Met Mojo, dat de programmering verzorgt, hebben ze natuurlijk wel dé troef in handen om acts uit de elektronische voorhoede te halen. Onder anderen Hudson Mohaw- ke (met kakelvers album Lan tern), Paul Kalkbrenner, Chase Status, Noisia, Tiga en Netsky ko men dit weekeinde naar Eersel. De ambitie voor volgend jaar is er al, aldus de twee organisato ren: groter en driedaags. DINSDAG 16 JUNI 2015 HILVERSUM. Het aanbod van pro gramma's op NPO Gemist wordt uitgebreid. Het publiek kan vanaf 2016 meer programma's terugkij ken dan nu.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 27