Familieberichten OvarJailarj 0 IHensenlinq.nl V 24 maandag 15 juni 2015 Tilly Begijn Tilly de Boeye Jan van der Burgh Anna Trijntje de Rooij - Hirdes Henk Visscher Theo de Boeye Johannes Cornelis Wouterus van der Burgh Corrie Overdulve-Koekkoek Adriana Kornelia Goedhart - Proost (Jet) Fabian Baks kijk ook op Toch nog onverwacht hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur van Fermont Assurantiën B.V. Zijn ongeëvenaarde serviceniveau voor de klanten en zijn enthousiasme voor het verzekeringsvak zullen altijd een inspiratiebron voor ons blijven. Jurgen Buysrogge en Hessel Wieles De Verzekeringsshop Terneuzen Enige Algemene Kennisgeving Wat er ook gebeurt, men kan elk lot overwinnen door het rustig te dragen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, laten wij u weten dat onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma weduwe van 09-01 - 1933 Philippine t 13-06-2015 Terneuzen Terneuzen: Tom de Boeye Bo Ike en Mehmaz Zelzate (B): Thea de Boeye Steffi Sas van Gent, 13 juni 2015. Coir.adres: Axelsestraat 26 4537 AK Terneuzen De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 18 juni om 13.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Tom, de kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Keurslager Tom de Boeye zal om deze reden donderdag 18 juni de gehele dag gesloten zijn. Coletta de Waal en medewerkers. I've been a wild rover for many's the year and I've spent all my money on ivhiskey and beer. But now I'm returning with gold in great store and I never will play the wild rover no more Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader, opa, broer, schoonbroer, oom en vriend 02-03-1942, 's-Gravenhage t 08-062015, Terneuzen Elisabeth en Wim Roxanne Pim en Trees Michel en Sandra, Nikita, Milan Ilona, Christina Neeltje Correspondentieadres: Van Ostadestraat 71, 4501 KS Oostburg Op nadrukkelijk verzoek van Jan heeft de crematie in een besloten kring plaatsgevonden. Who's to say where the wind will take you Who's to know when the time will come around. Dankbaar voor de tijd die we nog door konden brengen hebben we je nu los moeten laten zodat je in liefde terug kan keren naar de bron, een dierbare herinnering achterlatend, dag Papa, ik weet dat dit niet het afscheid is. Mijn vader en Roxanne's opa; is in alle rust overleden op 8 juni 2015. Liesbeth van der Have-van der Burgh Wim van der Have Roxanne Schot Adres: 2396 Route 103 Victoria Corner NB E7P 3B9 Canada De Heer is mijn Herder Na een noodlottig ongeval nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en mijn maatje weduwe van Simon Overdulve 12 april 1942 113 juni 2015 LandgraafConny en Ivo Rilana en Math Verena Axel Axel Kees en Elfriede Björn Willeke en Leo Monica Axel Arjaan van den Berge correspondentieadres: Nieuwendijk 41 4571 LG Axel Vrijdag 19 juni is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat te Axel, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Een familieband is verbroken. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma sinds 19 oktober 2010 weduwe van Jan de Rooij 22 mei 1926 13 juni 2015 Yerseke: Rita Vette - de Rooij Kees Vette in liefdevolle herinnering Judith en Marcel, Véronique, Valérie Mirjam en Patrick, Chloé, Cas Goes: Jaap de Rooij Hedy Scheepe - de Rooij in liefdevolle herinnering Dominique en Liz, Ella, Aidan Mathieu en Sandra, Alexia, Chloe, Julia Raoul en Véronique, Louise, Fleur Aimée en Thijs, Roos Yerseke: Jan de Rooij Anita de Rooij - Pols Chantal en Gert Jan, Michael, Damian Nikki, Davi Michel en Carolein Baarn: Ron de Rooij Jeannette Plüm Juan Laura Correspondentieadres: Grintweg 70, 4401 NG Yerseke De afscheidsdienst, waarvoor u hierbij wordt uit genodigd, zal worden gehouden op donderdag 18 juni om 10.00 uur in de Hervormde kerk te Yerseke, ingang Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" Dreef 6 te Yerseke, gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Reedein Vlissingen, die haar op respectvolle en liefdevolle wijze hebben begeleid en verzorgd. Op 100-jarige leeftijd is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 11 september 1992 weduwe van Cornelis Goedhart 20 november 1914 12 juni 2015 Wolphaartsdijk: Rie van Waarde - Goedhart Jo van Waarde (in herinnering) Vlissingen: Nel en Anton Kosten - Goedhart Lisse: Corry en Piet Verlinde - Goedhart Goes: Kees en Bep Goedhart - de Zeeuw Goes: Matty en Adri Schipper - Goedhart Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bongerd 58 4462 TC Goes De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Met heel veel verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve schoonzoon Wat zullen we hem missen... Bram en Truus Oost-Souburg Oma Jannie Janse Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70