Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 zaterdag 13 juni 2015 Jan Simons Denk aan mij zoals ik was. Toen ik nog elke dag op de fiets zat, nog zelf m'n boodschappen kon halen en m'n zaakjes voor elkaar had. Denk aan mij zoals ik was. en niet zoals ik geworden ben. Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden onze lieve, zorgzame vader en trotse opa, opa "Jan" en opi weduwnaar van Maatje de Kam in de leeftijd van 86 jaar. Cor en Joke Marcel en Nadia; Jamian, Jersey Danny en Linda Dennis en Margot Jordy en Valesca Anita en Joop Tamara en Genie; Jesse, Finn Robert en Esther V Onze dank gaat uit naar al het personeel van Zorgcentrum Buitenrustafdeling Oesterschelp voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Middelburg, 11 juni 2015 Correspondentieadres: Adriaen Obrysstraat 6 4335 EB Middelburg Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren maandag 15 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liesbeth Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Liesbeth Haar inzet en vriendschap zullen wij niet vergeten. Wij wensen Gerard, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur, dirigenten en leden van Muziekvereniging St. Caecilia, 's-Heerenhoek Muziekvereniging Con Amore, Hoedekenskerke Muziekvereniging Con Affezzione, Kwadendamme Maatje de Vrieze-van Liere Hij, die U roept, is getrouw: die het ook doen zal. 1 Thess. 5 vers 24 Verdrietig laten wij u weten, dat na een lang en bewogen leven, rustig en kalm van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder [acoba Tolhoek-Lokerse sinds 25 juni 2009 weduwe van Jan Tolhoek 's-Gravenpolder, 17 februari 1924 Dronten, 11 juni 2015 Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Corrie t en Wim Jan en Diny Jetty t Lau en Sannie Ellen en Rudy Johan en Gisel Ellyt Kees en Tineke Ko Piet en Elly Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Landbouwweg 32-34 3899 BG Zeewolde De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 17 juni 13.45 uur in de aula van crematorium Ölandhorst, Oostranddreef 1 te Lelystad. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Maatje Elisabeth de Vrieze - van Liere 11 juni 2015 Catharina van Wezel-Riemens Catrien Gilles Adriaan van Wezel t Cathrien van Wezel-Riemens Catrien van Wezel-Riemens Geheel onverwachts en geschokt moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus Echtgenote van Gerard de Punder Wij wensen Gerard, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Fam de Punder neven en nichten Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus, tante en oud-tante Wij wensen Marinus en Cornells veel sterkte toe. Goes: Corrievan Liere-Nieuwenhuise Kapelle: Johan en Annie van Liere Kloetinge: Sjonny en Sandra Smit Twan t en Menno Goes, 11 juni 2015 Diep bedroefd geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze lieve en zorgzame echtgenote en moeder in leeftijd van 86 jaar. Schore: Marinus de Vrieze Cornelis de Vrieze Steenweg 38, 4423 AM Schore Wij nodigen u uit tot het bijwonen van de herdenkingsplechtigheid op dinsdag 16 juni in de kerk te Schore, Nieuwe Kerkplein 1. Voorafgaand zal er aldaar vanaf 13.00 uur gelegenheid zijn voor condoleance. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn in het dorpshuis. De begrafenis zal direct aansluitend op de plechtigheid in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schore. Liever geen bezoek aan huis In het geval u geen rouwkaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. In liefde losgelaten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Wemeldinge: Anita en Jan Heijkoop-van Wezel Miranda en Rudy, Ysabel, Damian Mark en Deniz, Dylan, Zoë Zierikzee: Monique en Rob Vaes-van Wezel Ramon Kenny en Jodie Nicky AardenburgEdwin en Weronika van Wezel-Ftodzorska Natascha Dewi Chantal 10 juni 2015 Verpleeghuis De Stelle, Veerhoeklaan 7, Oostburg Correspondentieadres: Nijverheidsweg 19a, 4529 PP Eede U kunt afscheid nemen van onze ma en oma in het uitvaartcentrum "Adagio", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op maandag 15 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 16 juni om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze ma en oma hield van roze bloemen. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Louw en Dien, Toos, Nelly en Simon, Corry en Pim In liefdevolle herinnering Hans ,Piet, Leo, Adrie en Ina. Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze schoonzus en tante Paul en Guusta Bennie en Jannie Frans en Lies Hans en Joke neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 89