m Familieberichten 0 IHensenlinq.nl jfH üvsrlsfJsfj 16 zaterdag 13 juni 2015 iSuza/me c/e 'f /aalt Janny van Emous Jacobus Johannes Hoogenboom Ko 9VLarinus Jaco6 J-Cout Maatje de Kome-de Waal '((AALT &c 't Scheepke onder Jezus' hoede met de kruisvlag hoog in top. Neemt de arke der verlossing alle die in nood zijn, op. Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht vredig is ingeslapen onze zorgzame moeder en oma Levenspartner van Jaap de Hulster (in liefdevolle herinnering) Putten, 26 maart 1933 t Zierikzee, 7 juni 2015 Minny en Gerlof Maurits en Mariska Hedwig Coby Sara en Freek Aletta Gert-Jan Arthur en Hermien Gydo, Ramon Correspondentieadres: M. Scheele Tuinstraat 34, 1506 VX Zaandam De crematieplechtigheid heeft, naar de wens van Janny, in besloten kring plaats gevonden. Uitvaart Informatie Hulplijn uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn D @uitvaarthulp De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis dat heden, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 81 jaar. Wilhelminadorp: Nelly Hoogenboom - van Kleunen Garyp: Jolanda en René, Erik Middelburg: Astrid en Jaap Een speciaal woord van dank voor het personeel van Allévo en zorgcentrum Ter Weel, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. 11 juni 2015 Brugstraat 13, 4475 AN Wilhelminadorp De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 17 juni om 14:00 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Wilhelminadorp. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten in het Wilhelminahuis aan de Brugstraat 4. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig, maar dankbaar vooralle goede zorg en liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat door de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze lieve vaderen opa - fieri - echtgenoot van iMaria (Hout - den (Braker (jeboren, 25 augustus 1946 Overleden, 11 juni 2015 (M. (Hout - den Braber Eranljen Christien (Hout (Milan, Amanda, (Maureen Comé en Claudia Hout (Marchia, (Mario, (Mariska Wilma en (MarcSlagt (Myrthe, (Neomi, (Mayfj Jort John en 'Willianne Hout Jari, Sofie (Pr. Beatriystraat 9 4696041 Stavenisse gelegenheidtot condoleren (D.V. maandag 15juni van 19.30 tot 20.30 uur in bouwcentrum Dorst, <F.(M. Boog- aardweg 17 te Sint-JLnnaland. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 16juni om 13.30 uur in de kgrfvan de Oud gereformeerde gemeente in (Nederland, (Prins Bernhardstraat 35 te Stavenisse. Aansluitendzal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Stavenisse. Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.15 uur in gepaste kfeding in de kprk^aanwezig te zijn. (Na de begrafenis is er tevens gelegenheid tot condoleren in de kgrk^ - Jeen bloemen - Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, van onze zijde is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Dirk de Korne sinds 4 mei 2005 in de leeftijd van 88 jaar. 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Rilland: 's-Gravenpolder: Amersfoort: 's-Gravenpolder: Goudswaard: 's-Gravenpolder: Oostburg: Hendriek Schrijver-de Kome Ko Schrijver Paul de Kome Corrie de Kome-Rottier Anton de Kome Dini de Kome-Murre Wim de Kome Jannie de Kome-Houterman Hanny van Gorsel-de Korne Peter van Gorsel Sjaak de Kome Nelleke de Kome-Lukasse Ineke Steijsiger-de Kome Engelbert Steijsiger Irnan de Kome Astrid de Korne-Huissen Louis de Kome Sandra Peursum Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 12 juni 2015 'Zorgcentrum Rehoboth' Correspondentieadres: Raadhuisstraat 33, 4431 AH 's-Gravenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 16 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 18 juni om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens nog gelegenheid tot condoleren in de 'Elimkerk'. 0800 - 4444 000 kijk ook op Dankbaar en blij delen wij, u mee, ook namens onze ouders, dat wij elkaar op D.V. 26 juni 2015 het ja-woord geven. De huwelijksvoltrekking vindt plaatsom 13.00 uur in het Stadhuis te Veere. Ons huwelijk wordt om 15.00 uur kerkelijk bevestigd in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Aagtekerke. Deze dienst wordt geleid door ds. J.M.D. de Heer. Wij nodigen u uit om bij deze dienst aanwezig te zijn. U bent van harte welkom om ons te feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur op Landgoed Twistvliet, Koningin Emmaweg 4, te Vrouwenpolder. Prelaatweg 60 4363 NJ Aagtekerke Brouwerijweg 5 4363 NL Aagtekerke Ons toekomstige adres is Het Baantje 7 4363 AG Aagtekerke Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 87