Bob ging van speciale naar reguliere school 14 GESLAAGD Je kunt niet om hem heen. In zijn elektrische rolstoel is Bob Götz (18) uit Vlissingen een opvallende verschijning op het Scheldemond College. Bob deed dit jaar eind examen havo in het regulier voortgezet onderwijs. Een voor hem bijzondere pres tatie, want Bob lijdt aan de zeldzame spierziekte SMA. SMA, Spinale Musculaire Atrofie, zorgt ervoor dat spierkracht lang zaam verdwijnt. Hoe oud je met de ziekte wordt is onzeker. Bob zat niet altijd op het regu liere onderwijs. Voordat hij in ha- vo-2 instroomde op het Schelde mond College in Vlissingen zat hij op mytylschool De Sprienke in Goes, een school voor speciaal on derwijs. „Ik vond het daar te makke lijk", legt Bob zijn scholenwisse ling uit. Moeder Ina valt hem bij: „Hij kon havo en dat konden ze daar niet bieden. Dat vond ik zon de van zijn capaciteit. Toen beslo ten we de stap te nemen." Bob: „Ik ben in Vlissingen met open ar men ontvangen. Ze zijn allemaal heel behulpzaam. Trekken mijn jas uit als ik op school kom, hel pen met de lift, pakken mijn spul len en doen mijn jas weer aan als ik naar huis ga." Op wat ongemak bij schooluit stapjes na heeft Bob weinig hin der ondervonden van zijn spier ziekte tijdens zijn tijd op het Scheldemond College. Zijn rol stoel heeft hem nooit belemmerd in zijn dagelijkse routine op school. Zal dat volgend jaar ook zo zijn als hij in Breda Game Architect ure and Design, een opleiding waar je computerspellen leert ont- SCHELDEMOND COLLEGE, VLISSINGEN VMBO BBL: Ronaldo Bhugwansing, Vlissingen; Roberto Bohr, Vlissingen; Mirena Boks, Vlissingen; Rahim Coskun, Vlissingen; Mu- rat Dogan, Vlissingen; Yarick Dorst, Brui- nisse; Amy Duys, Vlissingen; Demi Hoe venaar, Oost-Souburg; Pim van Iren, Mid delburg; Jonathan Jansen, Oost-Souburg; Hicham El Kaddouri, Vlissingen; Krzysztof Koleczko, Vlissingen; Dennis Koolhoven, Oost-Souburg; Zoltan Kovacs, Vlissingen; Ola Kozlowska, Vlissingen; Jordan-Lee van Maaren, Vlissingen; Robin Mbala, Ter- neuzen; Yoël Oppatja, Vlissingen; Aiswa- riya Sewdajal, Vlissingen; Joy Sinke, Oost-Souburg; Claude de Smit, Goes; Ka- ni Solmaz, Middelburg; Sanne-Fleur Stu- pers, Vlissingen; Sjoerd Verhulst, Oostka- pelle; Mo Yazid, Oost-Souburg KBL: Fatima Akhiyad, Oost-Souburg; Romy Arnoijs, Vlissingen; Lotte Becks, Vlissingen; Wissal Benkhedda, Vlissingen; Luciano Bhagola, Vlissingen; Naomi de Boer, Vlissingen; Dominique Dingemanse, Vlissingen; Samarony Goossens, Clinge; Bart Gort, Terneuzen; Marciano van Grol, Breskens; Robin de Hamer, Oost-Sou burg; Jean-Luc Hensen, Vlissingen; Briony van Hulst, Biervliet; Zaynab Isa, Vlissin gen; Ylona Janssen, Middelburg; Manal El Khannouche, Vlissingen; Esref Kiliq, Ter- neuzen; Ralph de Kok, Goes; Nestrin de Koning, Vlissingen; Celine Lemsom, Vlis singen; Rowena Martien, Vlissingen; Rob van Meerveld, Terneuzen; Myrthe Mulde- rij, Vlissingen; Tanisha Muller, Oost-Sou burg; Nadia Otte, Vlissingen; Cheyenne Roofack, Breskens; Tiamo Roose, Middel burg Theoretische Leerweg/MAVO: Stefan de Bert, Vlissingen; Jessy Besse, Vlissin gen; Penny Brandts, Vlissingen; Sjoerd de Bree, Middelburg; Ashley van der Broek, Vlissingen; Esmé de Coninck, Vlissingen; Kim van Endschot, Vlissingen; Joey Fran se, Vlissingen; Elisabeth Gappmayer, Vlis singen; Joey Geljon, Vlissingen; Martijn van Gerwen, Vlissingen; Ricky Haanstra, Oost-Souburg; Aila Islamovic, Vlissingen; Danique de Jonge, Vlissingen; Melissa Ka- ra, Vlissingen; Danique de Keijzer, Vlissin gen; Demi van Klooster, Vlissingen; An Mei Kodde, Vlissingen; Isabelle Koop- mans, Vlissingen; Salima Laghmiri, Vlissin gen; Quinten Lourens, Oost-Souburg; Ver- onique van Lunteren, Vlissingen; Thom van Manen, Oost-Souburg; Nella Mar tien, Oost-Souburg; Nander Meerman, Vlissingen; Niels Meulmeester, Vlissingen; Ezra Mieras, Vlissingen; Wesley Mol, Ka- pelle; Laura Nimani, Vlissingen; Nina Oir- bans, Vlissingen; Jordi van Os, Koudeker- ke; Rick van Overbeeke, Vlissingen; Hasan Özdemir, Bergen op Zoom; Danny Rikumahu, Vlissingen; Tarik Saric, Vlissin gen; David Schot, Vlissingen; Eric van Til burg, Vlissingen; Jedidja Timmer, Vlissin gen; Levy Volkers, Vlissingen; Michelle Vreeke, Vlissingen; Larissa Westerweele, Vlissingen; Dennis van der Wijst, Vlissin gen; Yentel Wouters, Vlissingen; Michael Yang, Vlissingen; Milica Ze?evi?, Vlissin gen HAVO Cultuur en Maatschappij: Richelle Fisser, Vlissingen; Zoey van Hoeijdonck, Vlissin gen; Angela van Loenen, Vlissingen; Susanne Rispens, Vlissingen; Veerle van der Wekken, Vlissingen Economie en Maatschappij: Chahida Achekhlaf, Vlissingen; llham Azdoufal, Vlissingen; Ruben Besuijen, 'S-Heer Hen drikskinderen; Mitch Donze, Vlissingen; Amy Dooms, Vlissingen; Valentino van Eijk, Oost-Souburg; Pippi Erentreich, Vlis singen; Richelle Fisser, Vlissingen; Jeremy Geensen, Terneuzen; Kalle van Gemert, Vlissingen; Hanane El Hattach, Vlissingen; Robin van der Heijden, Burgh-Haamste- de; Peter Heskes, Oost-Souburg; Guiyon Joosse, Oost-Souburg; Tiara Klip, Burgh-Haamstede; Daan Klomp, Wissen- kerke; Jesper Linke, Vlissingen; Angela van Loenen, Vlissingen; Dave Marinissen, Vlissingen; Luc Martens, Koudekerke; Meike Meeusen, Vlissingen; Tamara Me- ijers, Koudekerke; Sergino Meiresonne, Oost-Souburg; Karen Oreel, Vlissingen; Davy Joe van Rijswijk, Vlissingen; Susanne Rispens, Vlissingen; Yara van der Schaaf, Vlissingen; Sofie Soetbrood Piccardt, Vlis singen; Amir Tahmasebi, Middelburg; Birsen Tasqilar, Oost-Souburg; Jenna Ter- steeg, Vlissingen; Nancy van de Ven, Vlis singen; Karsten Verhagen, Vlissingen; Pas cal Vos, Vlissingen; Veerle van der Wek ken, Vlissingen; Jeroen Weug, Vlissingen; Marijn Wijkhuijs, Biggekerke; Eren Yildi- zturan, Vlissingen Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij: Richelle Fisser, Vlissingen; Angela van Loenen, Vlissingen; Susanne Rispens, Vlissingen; Veerle van der Wek ken, Vlissingen Natuur en Gezondheid: Roemeesa Abou Al Kheir, Oost-Souburg; Jennifer Akker man, Vlissingen; Luuk Almekinders, Vlis singen; Timco van Broekhoven, Vlissin gen; Irene de Buck, Vlissingen; Annemijn Caljouw, Vlissingen; Robert De Witte, Vlis singen; Romi Geleijnse, Vlissingen; Bob Götz, Vlissingen; Jenna van den Heuvel, Vlissingen; Daphne Notebaart, Vlissingen; Isis Ouwerkerk, Vlissingen; Sterre Pieters, Vlissingen; Niek Schouten, Vlissingen; Ro bin Schulenberg, Vlissingen; Ivana Stevos- ki, Vlissingen; Dion Sturm, Middelburg; Ewoud van Troost, Terneuzen; Robin Ver- vaat, Vlissingen; Jason de Visser, Oost-Souburg; Shireen Westerweele, Vlis singen; Tim Witlox, Vlissingen; Elise Zan ders, Vlissingen; Xuekun Zhou, Oost-Sou burg Natuur en Techniek: Jennifer Akkerman, Vlissingen; Luuk Almekinders, Vlissingen; Annemijn Caljouw, Vlissingen; Robert De Witte, Vlissingen; Bob Götz, Vlissingen; Isis Ouwerkerk, Vlissingen; Niek Schou ten, Vlissingen; Robin Schulenberg, Vlis singen; Dion Sturm, Middelburg; Jason de Visser, Oost-Souburg; Tim Witlox, Vlis singen; Xuekun Zhou, Oost-Souburg Natuur en Techniek/Natuur en Gezond heid: Luuk Almekinders, Vlissingen; Anne mijn Caljouw, Vlissingen; Robert De Wit te, Vlissingen; Bob Götz, Vlissingen; Isis Ouwerkerk, Vlissingen; Niek Schouten, Vlissingen; Robin Schulenberg, Vlissingen; Dion Sturm, Middelburg; Jason de Visser, Oost-Souburg; Tim Witlox, Vlissingen; Xuekun Zhou, Oost-Souburg ATHENEUM Cultuur en Maatschappij: Muriël Boucherie, Vlissingen; Spogmei Khalil, Vlissingen; Iris Klapwijk, Vlissingen; Sem- ra Meray, Ritthem; Sophie Roland, Vlissin gen; Yasmin Swiers, Vlissingen Economie en Maatschappij: Ayyoub As- salhioui, Vlissingen; Muriël Boucherie, Vlissingen; Romy van Huizen, Vlissingen; Spogmei Khalil, Vlissingen; Semra Meray, Ritthem; Philip van Moll, Middelburg; So phie Roland, Vlissingen; Marco Schurink, Vlissingen; Nicole Yang, Vlissingen Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij: Muriël Boucherie, Vlissin gen; Spogmei Khalil, Vlissingen; Semra Meray, Ritthem; Sophie Roland, Vlissin gen Natuur en Gezondheid: Anne Babijn, Vlissingen; Jorden Bakker, Vlissingen; Jas mijn van den Berge, Vlissingen; Joost Clowting, Vlissingen; Kaj Hobeijn, Vlissin gen; Boaz Kalkhoven, Middelburg; Jelle Kuipers, Koudekerke; Roos Mijnlieff, Vlis singen; Milan Minderhout, Vlissingen; Liam Mulder, Nieuw- en Sint Joosland; Julian Nienhuis, Vlissingen; Nina Pro voost, Vlissingen; Jules van Rijswijk, Vlis singen; Rens van Rijswijk, Vlissingen; Niels Schiettekatte, Vlissingen; Sander Vriezekolk, Vlissingen Natuur en Techniek: Anne Babijn, Vlissin gen; Jasmijn van den Berge, Vlissingen; Joost Clowting, Vlissingen; Boaz Kalkho ven, Middelburg; Roos Mijnlieff, Vlissin gen; Milan Minderhout, Vlissingen; Liam Mulder, Nieuw- en Sint Joosland; Niels Schiettekatte, Vlissingen; Sander Vrieze kolk, Vlissingen. Natuur en Techniek/Natuur en Gezond heid: Anne Babijn, Vlissingen; Jasmijn van den Berge, Vlissingen; Joost Clowting, Vlissingen; Boaz Kalkhoven, Middelburg; Roos Mijnlieff, Vlissingen; Milan Minder hout, Vlissingen; Liam Mulder, Nieuw- en Sint Joosland; Niels Schiettekatte, Vlissin gen; Sander Vriezekolk, Vlissingen. GYMNASIUM Cultuur en Maatschappij: Michael van Moolenbroek, Vlissingen; Annabel Taks, Vlissingen; Cenaida Yalaju, Vlissingen. Economie en Maatschappij: Keith Farag- pour, Vlissingen; Michael van Moolen broek, Vlissingen; Annabel Taks, Vlissin gen; Cenaida Yalaju, Vlissingen. Economie en Maatschappij/Cultuur en Maatschappij: Michael van Moolen broek, Vlissingen; Annabel Taks, Vlissin gen; Cenaida Yalaju, Vlissingen. Natuur en Gezondheid: Maureen Dron- kers, Vlissingen; Kelly van Hoof, Oost-Souburg; Sabine van de Ketterij, Vlissingen; Pepijn Koppejan, Vlissingen; Cyntha Minderhoud, Vlissingen; Kirsten de Nooijer, Vlissingen; Remco de Smit, Sluiskil. Natuur en Techniek: Pepijn Koppejan, Vlissingen; Janneke Kortsmit, Vlissingen; Cyntha Minderhoud, Vlissingen; Dewian Een kampioen op Bob Götz uit Vlissingen is wereldkampioen rolstoelhockey en wil computerspelletjesontwerper worden. door Winnie de Witte - Van Dam Mulder, Nieuw- en Sint Joosland; Kirsten de Nooijer, Vlissingen; Lorenzo Oechies, Oost-Souburg; Sjors Rouw, Vlissingen; Remco de Smit, Sluiskil. Natuur en Techniek/Natuur en Gezond heid: Pepijn Koppejan, Vlissingen; Cyntha Minderhoud, Vlissingen; Kirsten de Nooijer, Vlissingen; Remco de Smit, Sluis kil. ISAAC BEECKMAN ACADEMIE, KAPELLE HAVO, profielen: Natuur Sr Techniek en Natuur en Gezondheid: Jord Feijtel, Wemeldinge; Joryan van der Hoek, Wil- helminadorp; Esmee de Jongh, Waarde; Jessica Kuurstra, Yerseke; Sven van Nieuw- kerk, Kapelle; Froukje Ottema, Brouwers haven; Felix Richel, Yerseke; Jerom Verma- re, Kortgene; Luuk Vossebeld, Vlissingen HAVO, profielen: Cultuur Sr Maatschap pij en Economie Maatschappij Geoffrey Baert, Nieuwdorp; Demi de Best, Kapelle; Mitchel Claessens, 's Hee- renhoek; Hubrecht van Doorn Nagelker- ke, Krabbendijke; Anna Faglia, Huijber- gen; Cas Geleijnse, Driewegen; Maury Krijnsen, Waarde; Belle-Amy Pols, Hans- weert; Iris Slabbekoorn, Driewegen; Man- ouk Stadhouders, Goes; Sanne Stroosnij- der, Kruiningen; Marijn Suylen, Heinkens- zand; Isabel Vink, Kapelle; Joppe de Voogd, Kloetinge; Martijn Zwemer, Oude- lande HAVO, profiel: Economie Sr Maatschap pij: Merel Leijnse, Driewegen ZOOMMAVO, BERGEN OP ZOOM Mavo: Jacob-Jan Gargosky, Tholen; Loes Hertog, Oud-Vossemeer; Gerwin de- Hond, Sint-Maartensdijk; Cedric Jonge- neelen, Rilland; Zoë Krowinkel, Sint-Anna- land; Jordi de Leeuw, Rilland; Dagmar Moos, Middelburg; Pim Nelen, Tholen; Quint van Oosterhoud, Oud-Vossemeer; Thomas Schuitmaker, Oud-Vossemeer; Quentyn Weezenaar, Oud-Vossemeer ZUIDWESTHOEK COLLEGE, OSSENDRECHT Mavo: Tim Gijssel, Rilland MOLLERLYCEUM, BERGEN OP ZOOM Havo Vera, Baerends, Tholen; Nikki Giljam, Sint-Annaland; Bas Hellendoorn, Poort vliet; Kelly de Koning, Sint-Maartensdijk; Nienke Korevaar, Tholen; Marcel de Pan, Tholen; Manon Snepvangers, Rilland; Michaëla de Wilde, Oud- Vossemeer Vwo: Melchior Klop, Sint-Philipsland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 78