Scalda feliciteert alle geslaagden! H Scalda met een eindexamen? GESLAAGD 9 iniinfi/u.scalda.nl kantie gaat ze in Eindhoven aan het Summa College studeren voor microbiologisch analist. Geheel toevallig is de keuze voor Eindhoven niet. Ze zou ook, iets dichter bij huis, in Breda te recht kunnen. Maar laat Eindho ven nu nét de stad zijn waar de be kendste en meest succesvolle zwemvereniging van het land zit. PSV, de vereniging waar grote na men als Pieter van den Hoogen- band, Ranomi Kromowidjojo, Maarten van der Weijden, Mar- 'Het is gewoon een kwestie van veel plannen. Je moet er gewoon rekening mee houden' leen Veldhuis en vele anderen gezwommen hebben. Twee maanden geleden heeft ze er een keer getraind. Zowel Manon als de vereniging konden even kijken wat ze aan elkaar zouden hebben. En ja, het beviel haar wel. Hoewel zwemmen een be langrijk deel van haar leven is, is Manon nuchter. De schoolcar- rière was voor haar steeds plan A. Niet zomaar een achter- de-handje wanneer het met de sport niet loopt. „School is al tijd het belangrijkst geweest. Stel dat het zwemmen ineens niet meer goed gaat? Ik kan na tuurlijk altijd een blessure op lopen." En dromen van een Olympi sche medaille...? Ja, dat doen al le sporters wel." ZATERDAG 13 JUNI 2015 Scalda is een school voor middelbaar beroepsonderwijs (mbo) en volwasseneneducatie. Het onderwijs wordt verzorgd door kleinschalige colleges in Goes, Middelburg, Vlissingen en Terneuzen Terneuzen; Lars de Vilder, Biervliet; Havo, profiel natuur en gezondheid Manoj Coppens, Axel; Brian van Hoorn, Philippine; Jesper Ingels, Terneuzen; Bir- git Kombrink, Terneuzen; Dorian van Leeuwen, Terneuzen; Lisa Lin, Axel; An- nick Meertens, Terneuzen; Gilles de Put ter, Sluiskil; Milou van Riet, Philippine; Valerie Schoon- akker, Terneuzen; Natasha Smits, Terneu zen; Alex de Waal, IJzendijke Havo, profiel natuur en techniek Manoj Coppens, Axel; Brian van Hoorn, Philippine; Dorian van Leeuwen, Terneu zen; Annick Meertens, Terneuzen; Gil les de Putter, Sluiskil; Milou van Riet, Phi lippine; Dennis Verdurmen, Hulst; Alex de Waal, IJzendijke Vwo atheneum, profiel cultuur en maat schappij: Laura Koorevaar, Axel; Elke Mast, Zaamslag Vwo atheneum, profiel economie en maatschappij: Lars van Boom, Terneu zen; Laura Koorevaar, Axel; Jens Wolfert, Vogelwaarde Vwo atheneum, profiel natuur en ge zondheid: Tristan van den Berge, Terneu zen; Demi Bolleman, Axel; Quinten Del- laert, Hulst; Emma Dingemanse, Axel; Mathijs Dubbeldam, Hoek; Renzo Ducar- mon, Terneuzen; Ivory Mast, Koewacht; Jasper van Riet, Philippine; Gijs Rijckaerd, Axel; Joris Suij, Terneuzen; Niek Timmer man, Hoek; Yevkeni Wisse, Terneuzen Vwo atheneum, profiel natuur en tech niek: Renzo Ducarmon, Terneuzen; Gijs Rijckaerd, Axel; Niek Timmerman, Hoek Vwo gymnasium, profiel natuur en ge zondheid: Marinda van der Kuijl, Zaam slag; Demi Otten, Terneuzen; Harold Pij- pelink, Axel Vwo gymnasium, profiel natuur en techniek: Marinda van der Kuijl, Zaam slag; Harold Pijpelink, Axel SCALDA, COLLEGE VOOR VAVO MIDDELBURG Mavo, theoretische leerweg sector eco nomie: Eszter Bakti, Vlissingen; Anique van Belzen, Vlissingen; Matthijs van Gel der, Middelburg; Wouter Kamsma, Mid delburg; Chaye Matulessija, Middelburg; Ashwin Townsend, Middelburg Mavo, theoretische leerweg sector techniek: Elisa Abboud, Middelburg; Mavo, theoretische leerweg sector zorg en welzijn: Monique de Bruine, Oosterland; Ramona de Regt, Goes; Mavo, theoretische leerweg sector eco nomie zorg en welzijn: Danielle Cos- ter, Oost- Souburg; Mavo, theoretische leerweg sector eco nomie techniek: Michael Young, Mid delburg; Havo, profiel cultuur en maatschappij Percy Karelse, Wilhelminadorp; Boude- wijn Lamper, Kattendijke; Steven Nassy, Vlissingen; Julius Steinmeijer, Middel burg; Havo, profiel economie en maatschap pij: Bianca Goeree, Driewegen; Maisam Hakimi, Middelburg; Ismail Kastaci, Mid delburg; Serap Koq, Middelburg; Nona de Koster, Wolphaartsdijk; Coen Lindner, Middelburg; Vincent Meijndert, Dreischor; Pedro Ravia, Middelburg; Fer- dy van Rijswijk, Kamperland; Jason van Ruiten, Vlissingen; Manouk Schrier, Kapel- Ie; Warda Soethout, Middelburg; Marian ne Stins, Middelburg; Havo, profiel natuur en gezondheid Dennis Busé, Vlissingen; Josse Carstens, Zierikzee; Elna van der Heijden, Zoutelan- de; Shanna van der Linde, Middelburg; Nathan van der Meer, Oost-Souburg; Quintijn Vos, Middelburg; Havo, profiel natuur en techniek Bennie Biersteker, Yerseke; Bas Duine, Hansweert; Havo, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij Elsemieke Bolle, Kapelle; Joeri van Halst, Kamperland; Jolanda Le, Goes; Alida Meeuwse, Borssele; Mirthe Meijaard, Middelburg; Thianny Mercera, Vlissingen; Gabriela Petkovic, Middelburg; Daisy van Waarde, Wolphaartdijk; Joyce de Wilde, Driewegen Havo, profiel natuur en techniek na tuur en gezondheid Julia Buijs, Koudekerke; Luuk van der Heij den, Vlissingen; Alvin Hessing, Vlissingen; Nordin Kole, Goes; Stijn Koole, Veere; An- nelies de Koster, Kapelle; Allison van de Kreke, Middelburg; Rosalien van der Maas, 's-Gravenpolder; Irma Pronk, Sir- jansland; Vwo, atheneum, profiel cultuur en maatschappij: Linda Filius, Goes; Lisa Hel leman, Middelburg; Floor Jansen, Middel burg; Yael Latuny, Middelburg; Maia Tahi- tu, Middelburg; Lotte van der Weijde, Aagtekerke Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij: Channah Beckers, Philippi ne; Sanne Kostense, Ellemeet; Vishaal Moennalal, Vlissingen; Iris Oude Weer- nink, Noordgouwe; Joeri Simonse, Hein- kenszand; Vwo, atheneum, profiel natuur en ge zondheid: Anke Moret, Kapelle; Aron van Os, Oost-Souburg; Adriaan de Putter, Kamperland; Caro Reminsen, Philippine; Arne van Setten, Yerseke; Frédérique Voorhans, Terneuzen Vwo, atheneum, profiel natuur en tech niek: Niek Butijn, Krabbendijke; Vwo, atheneum, profiel economie en maatschappij cultuur en maatschap pij: Machiel Börnemann, Vlissingen; Lars de Groot, Vlissingen; Joyce van der Kaaij, Vlissingen; Marsha de Klerk, Goes; Gijs de Meester, Middelburg; Eline van Moll, Middelburg; Jessica Stone, Middelburg; Jaimy Tordoff, Arnemuiden; Valerie Volle man, Terneuzen; Vwo, atheneum, profiel, natuur en ge zondheid natuur en techniek: Dwayne Akuoko Maclean, Goes; Boaz Brunsting, Hulst; Nalou Homans, Middelburg; Ma- non Kostense, Ellemeet; Luuk Schmelzer, Middelburg; Sacha Soeterboek, Koude kerke; Anis Topalovic, Middelburg; Vwo gymnasium, profiel, economie en maatschappij cultuur en maatschap pij: Giardella van Sommeren, Oost-Sou burg; Esther van der Valk, Middelburg Vwo gymnasium, profiel, natuur en ge zondheid natuur en techniek Liza Slager, Goes; SCALDA, COLLEGE VOOR VAVO, TERNEUZEN Mavo, TL, sector economie: Nathalie van Kemseke, Hulst; Daphne Wy- meersch, Sluis; Mavo, TL sector zorg en welzijn: Luminita Cernenchi, Terneuzen; Senna van der Knoop, Koewacht; Jamie Verstra- aten, Biervliet; Havo, profiel cultuur en maatschappij Frédérique de Dobbelaere, Zaamslag; Havo, profiel economie en maatschap pij: Pieter Claeijs, Aardenburg; Kelsey Oudijk, Terneuzen; Karin Scheele, Oost burg; Vicky Vermeire, Aardenburg; Arjen Verstraaten, Hoek; Rebecca Zondervan, Axel Havo, profiel natuur en gezondheid Saba Tasdigh Tanesh, Aardenburg; Havo, profiel natuur en techniek na tuur en gezondheid: Yannick van Eenennaam, Hulst. neuzen; Sandra Nikolajczyk, Terneu zen; Wouter van der Peijl, Terneuzen; Kai- ly van der Sluis, Terneuzen Vmbo TL, sector landbouw Niels van de Wouw, Biervliet; Stijn van de Wouw, Biervliet Vmbo TL, sector techniek Thijmen van de Beek, Koewacht; Niek de Blaeij, Terneuzen Floor van Bolderik, Ter neuzen; Andries de Braai, Terneuzen; El- mar de Bruijne, Terneuzen; Laura Calbo, Zaamslag; Bas Dieleman, Axel; Mika Due- rink, Zaamslag; Justin van Gog, Axel; Thi- mo Harte, Terneuzen; Sven Kuijk, Terneu zen; Sharlee Neels, Zaamslag; Cas van der Peijl, Terneuzen; Stan Schram, Zuid- dorpe; Lorenzo de Sutter, Terneuzen; Maximo Tromp, Terneuzen; Niek Vroeg- op, Terneuzen Vmbo TL, sector zorg en welzijn Fadime Atmaca, Terneuzen; Matthijs Dir- ven, Terneuzen; Davy van Gasselt, Hengst dijk; Azar Habib, Terneuzen; Waeöby Jo nes, Terneuzen; Jelle van der Linden, Sluis kil; Melissa Verlinde, Hoek; Mariska van de Voorde, Terneuzen; Sander Zegers, Hoek Havo, profiel cultuur en maatschappij Vital Hids, Koewacht; Amber Munster man, Terneuzen; Mireille van Veggel, Ter neuzen Havo, profiel economie en maatschap pij: Mathijs van den Akker, Philippine; Si mon Buijze, Hoek; Jamie-Lee Claeys, Ter neuzen; Emilie Dalmeijer, Terneuzen; Fat- manur Günes, Terneuzen; Kars Hame link, Terneuzen; Niek Hamelink, Terneu zen; Yesim Kaya, Terneuzen; Pepijn Kie- meneij, Terneuzen; Marijn de Kort, Ter neuzen; Maikel Lauret, Biervliet; Alexan der Lesage, Terneuzen; Dorien de Reu, Philippine; Lise van Tiel, Zaamslag; Igor Usov, Terneuzen; Wouter Verstraeten, geen toeval Manon Aerssens, Sint Kruis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73