Wianka Hoefeijzers uit Kloosterzande was dit 6 GESLAAGD Hoofdpijn en niet eens meer de fut om naar de bushalte te lopen. Wianka Hoefeijzers werd langdurig ziek in haar eindexamenjaar. et begon met een gaatje in het trom melvlies, net na de zomervakan tie. Wianka Hoef eijzers (16) uit Kloosterzande ging ermee naar de dokter. Het gaatje werd een kaak- en voorhoofdsholteontsteking. Een bacterie-infectie werd een ver moeden van Pfeiffer. Een carrou sel van bezoeken aan artsen, bloed- prikken en onderzoeken begon. Pas na carnaval was ze weer een beetje in orde. Bijna een half schooljaar ziek geweest en de eind examens voor de boeg. Hoofdpijn en na de minste in spanning al moe. Normaal gespro ken fietst ze vanuit Kloosterzande drie kwartier naar het Reynaert College in Hulst. Maar het ging niet meer. „Bij Terhole ging het nog, maar bij Kuitaart dacht ik, nee. Ik heb toen mijn moeder ge beld om me te halen." Moe, zo vre selijk moe. Ze had nauwelijks de fut om naar de bushalte te lopen. Het werden halve dagen school, gebracht en gehaald door moeder. Het duurde maanden voor men wist wat Wianka mankeerde. Via de huisarts belandde ze bij de kin derarts die haar weer verwees naar de kno-arts en overal werden kweekjes gemaakt of moest er weer bloed geprikt worden. „Ik heb weet ik hoe vaak bloed uit mijn aderen laten stromen, maar steeds wisten ze niet wat het pro bleem was." Na maanden van onderzoek wisten de doktoren het. Wianca had opgezette neusschelpen. Dat REYNAERTCOLLEGE, HULST VMBO BB Sector: Bouwtechniek: Bart de Blieck, Kapellebrug; Max de Cock, Kloosterzande; Kenny Goyvaerts, Clinge; Kevin Hemelaar, Hulst; Kenzo de Leeuw, Hulst VMBO BB Sector: Dienstverlening en Commercie: Rany van Acker, Kloosterzan de; Sharina Bombello, Hulst; Melissa van den Bossche, Kuitaart; Diona Burm, Axel; Lisenka Coossen, Hulst; Milena Grego rian, Hulst; Stefanie Herremans, Klooster zande; Faye Hoefeijzers, Kloosterzande; Naomi de Klerk, Hulst; Inge de Maat, Hulst; Tessa Martinaitis, Nieuw Namen; Charlotte van der Meer, Lamswaarde; Jes sy Picavet, Hulst; Dominique Schouwen burg, Heikant; Milou van Sikkelerus, Kloosterzande; Evie Tieleman, Terneuzen; Selma Verstraten, Koewacht; Naomi de Vetten, Hulst; Steffi Willaert, Clinge; An ouk Willems, Hulst; Yasmin de Witte, Hulst VMBO BB Sector: Elektro: Robin Alten burg, Hulst; Hicham Amraoui, Sint Jan steen; Sergio Lammens, Hulst; Jari Lenae- rts, Hulst; Roy Vos, Graauw VMBO BB Sector: Metaal: Thijs Bogaert, Kloosterzande; Quinten van Daele, Koe wacht; Michiel van Damme, Clinge; Joey van Delft, Terhole; Mike Grebe, Zaam- slag; Remon Haak, Kloosterzande; Kevin Hamelink, Clinge; Sven Hofman, Sint Jan steen; Elkin Koole, Hulst; Remco de Kort, Lamswaarde; Roy Leeraert, Sint Jansteen; Enrico Mariman, Koewacht; Rico Verschel ling, Kloosterzande; Stan Vervaet, Wals oorden VMBO BB Leerwerktraject Sector: Bouwtechniek: Ryan Himbrecht, Hulst VMBO KB Sector: Bouwtechniek: My- ren Baeyens, Axel; Jeffrey De Block, Hulst; Ingmar van Haut, Terhole VMBO KB Sector: Dienstverlening en Commercie: Yannick de Bree, Hulst; Zoë van Dorsselaer, Hulst; Thijs Eggermont, Sint Jansteen; Vinaya de Feijter, Axel; Lu- na Hoyberghs, Clinge; Roxanne van Hulle, Koewacht; Myrthe Jansen, Hulst; Manon Jonkman, Kloosterzande; Manon Keja, Clinge; Cynthia van der Loo, Kuitaart; Wa- nida Martens, Kloosterzande; Robin van den Oever, Hulst; Björn Rijckaert, Hulst; Kelly Scheele, Axel; Danielle Strooband, Clinge; Natasja Verburg, Clinge; Jochem van de Wiele, Sint Jansteen VMBO KB Sector: Elektro: Menno de Cauwer, Hulst; Dylan Drubbel, Clinge; Fa- bio van Jole, Hulst; Jens van Overloop, Sint Jansteen; Nick Rotthier, Sint Jan steen; Kevin Stevens, Hulst; Brendan Van Velthoven, Hulst VMBO KB Sector: Metaal: Brian Arens, Kloosterzande; Damy Blommaert, Hulst; Joost Bouman, Hulst; Joyce Van den Bran den, Hulst; Gijs Compiet, Stekene, België; Djordi Duijsserinck, Sint Jansteen; Mike Hamelink, Clinge; Atze Hartmans, Clinge; Christophe Van der Linden, Hulst; Sophie de Ridder, Kuitaart; Anthony Schillemans, Heikant; Björn Schuddings, Nieuw Na men; Jordi Wouters, Hulst VMBO TL Sector: Economie: Nick van Belle, Hulst; Omar Benkourdel, Hulst; De- jan Bozovic, Hulst; Lotte Braspennincx, Kapellebrug; Viënna Brood, Hulst; Sergio Brouwers, Sint Jansteen; Anouk de Bruijn, Hulst; Gieske de Bruijn, Terhole; Isis Buij- ze, Koewacht; Fransien Buysrogge, Kloos terzande; Sanne Compiet, Kloosterzande; Laura van Dongen, Hulst; Jelle van Dorsse laer, Heikant; Isabelle van Duijse, Hulst; Egor Garmash, Heikant; Savana Geysels, Hulst; Elise Groeneweg, Sint Jansteen; Koen Heijens, Hengstdijk; Anne d'Hoog- he, Hulst; Quinty Jonkheijm, Kloosterzan de; Anniek ten Kate, Hulst; Joey Leendert- se, Hulst; Jessica Leenknegt, Sint Jan steen; Lana de Meurichy, Hulst; Mike Mol, Hulst; Elodie de Moor, Hulst; Wou ter van Nielen, Hulst; Hamza Ouahamdi, Hulst; Jorik Van Raemdonck, Lamswaar de; Teddie van Remortele, Hulst; An- na-Lee Roelans, Ciinge; Sabine Sponse- lee, Kloosterzande; Laura Tieleman, Kloosterzande; Zoë de Vetter, Hengst dijk; Sabirin Yussuf, Hulst VMBO TO Sector: Landbouw: Fenne Brouwers, Ossenisse; Jannes van Bunde ren, Lamswaarde; Aiden Cheers, Hulst; Ra- chelle Dey, Kloosterzande; Loïs Gans, Koewacht; Marvin Haak, Hengstdijk; Thijs Huige, Ossenisse; Dirk Steijaert, Nieuw Namen VMBO TL Sector: Techniek: Idse Ber tram, Hulst; Tamar Blommaert, Sint Jan steen; Collin Bogaert, Kloosterzande; Tim Bogaert, Clinge; Matthijs de Bruyn, Clinge; Hamish Caldow, Hulst; Dylan van Cauteren, Kloosterzande; Ellen De Cock, Hulst; Kenneth Dankaart, Sint Jansteen; Yannick Dreesmann, Sintjansteen; Mike Duerinck, Hulst; Joey van Eek, Klooster zande; Colin van der Ende, Nieuw Na men; Iwan Hemelaar, Hulst; Wouter Hiel, Hulst; Rick de Kever, Kloosterzande; Gio vanni de Klerk, Hulst; Granit Krasniqi, Hulst; Adreaan Mattheyssen, Kloosterzan de; Quinten Piek, Hulst; Troy Price, Hulst; Joost Roctus, Kloosterzande; Wouter de Saegher, Hulst; Quinten Schwarz, Sint Jan steen, Simon Smulders, Hulst; Niels van der Veen, Koewacht; Boyd Verbiest, Vo gelwaarde; Owen Vermeulen, Hulst; Na than Van de Walle, Nieuw Namen; Dylan Warrens, Hulst; Micky van der Werf, Hulst VMBO TL Sector: Zorg en Welzijn (in- trasector): Katinka van der Bilt, Koe wacht; Maureen van de Bilt, Heikant; Ne- na Boeijkens, Clinge; Eva Bryssinck, Hulst; Jill Claassens, Hulst; Madeion Dankaart, Kloosterzande; Anouk Dees, Hulst; Rick Everaard, Hulst; like Van Gasse, Hulst; Su zanne van Gessel, Hulst; Femke Grof- smid, Graauw; Wianka Hoefeijzers, Kloos terzande; Renske Inghels, Heikant; Kelsey Jonkheijm, Kloosterzande; Diana Lem- mens, Axel, Dagmar Lensen, Hulst; Kay- leigh Maas, Walsoorden; Deana De Mol, Sint Jansteen; Iggy Nachtegael, Heikant; Femke Niemeijer, Clinge; Laura Otto, Koewacht; Shauna De Smet, Vogelwaar de; Jasper Sponselee, Heikant; Isabel Strack, Sint Jansteen; Laura Vermeulen, Hulst; Emma van de Walle, Graauw; Gio vanni Westerhof, Graauw; Majka Wiecha, Hulst; Kayleigh Van Wolvelaer, Koewacht HAVO Profiel: Cultuur en Maatschap pij: Noëlle Bolleman, Hulst; Loïs van Buuren, Hulst; llona Fassaert, Graauw; Jus tin Neve, Hulst; Carmen Verras, Graauw; Sanne Weemaes, Sint Jansteen; Vanessa Weemaes, Hulst HAVO Profiel: Economie en Maatschap pij: Elise Allefs, Kloosterzande; Gyon de Bakker, Kloosterzande; Louis-Philippe Ba- zelier, Hulst; Natasja Bogaert, Vogelwaar de; Dani Bracke, Kloosterzande; Femke Bun, Hulst; Agnes van Campen, Graauw; Julie Colleman, Nieuw Namen; Désireë Dellaert, Hulst; Romy van Dorsselaer, Hulst; Maaike Geene, Hulst; Bas Graffinger, Hulst; Maxime Hermans, Kloosterzande; Kyah de Kind, Hulst; Jef frey de Krijger, Zuiddorpe; Martijn Leen knegt, Hulst; Jesse Merckx, Sint Jansteen; Roy de Moor, Hulst; Renzo de Pan, Hulst; Floris Pertijs, Hulst; Vincent Pharazijn, Hulst; Juanita de Potter, Clinge; Gavin de Schepper, Koewacht; Claire Sponselee, Kloosterzande; Denise Steijns, Clinge; Joy ce de Waal, Nieuw- en Sint Joosland; Jo- lien van Waterschoot, Hulst; Thomas Weemaes, Hulst HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij Economie en Maatschappij: Dylan Bod- daert, Hulst; Chloë de Booy, Hulst; Da- mian Dankaart, Sint Jansteen; Anna De Jong, Hulst; Amber Mahu, Hengstdijk; Alysha Singh, Hulst; Ellis van Voorst Va der, Hulst; Evianne van Waesberghe, Sint Jansteen; Bianca De Wilde, Hulst; Milan de Wolf, Heikant HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid: Kelly Baert, Koewacht; Sebastiaan De Block, Graauw; Léona Bogaert, Hulst; Tho mas Borm, Hengstdijk; Renee van Buuren, Hulst; Koen Deurwaarder, Kloos terzande; Serge Fassaert, Graauw; Bram Geus, Walsoorden; Niek de Jonge, Clinge; Iris Lauwereijs, Hulst; Manon Schout, Hulst; Ilse Verdurmen, Hulst; Jessy Ver meulen, Sint Jansteen; Masja de Witte, Hulst HAVO Profiel: Natuur en Techniek: Al- win van Driel, Hulst; Niels Marin, Sint Jan steen; Bastiaan Nijskens, Sint Jansteen; Jeffrey Schwarz, Sint Jansteen; Esmée de Waal, Sint Jansteen HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid Natuur en Techniek: Laurien Biesbroeck, Hulst; Lars de Block, Hulst; Ellen Boke- laar, Westdope; Loes Broekaart, Klooster zande; Joeri Dobbelaar, Vogelwaarde; Tis- ja Dobbelaar, Sint Jansteen; Joanne van Dorsselaer, Heikant; Sven Herwegh, Sint Jansteen; Judith van Hove, Vogelwaarde; Marco Ivens, Kloosterzande; Tess van Kerkhoven, Hulst; Bas Kindt, Kloosterzan de; Annatalja de Koning, Kapellebrug; Zi- no Meesen, Axel; Willem Menu, Klooster zande; Ayla Pieterson, Hulst; Arne de Poorter, Vogelwaarde; Ivo Ras, Heikant; Astrid Smits, Terhole; Jordi Stevens, Clin ge; Kevin van der Veeken, Vogelwaarde; Maaike Verdurmen, Kloosterzande; Anika van de Vijver, Graauw; Femke Wolfert, Koewacht; Ricky van Zon, Hulst; Tom de Zwart, Kuitaart VWO Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij: Arantxa Warrens, Sint Jan steen VWO Atheneum Profiel: Economie en 'Neuh, niet bang Wianka heeft weer energie. Door ziekte was zelfs de bushalte te ver lopen. „Wat ik had, wie heeft dat nou?" door Guido van der Heijden H Maatschappij: Fieke de Brouwer, Hulst VWO Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij Economie en Maat schappij: Jana van den Bergen, Hulst; Julie Brasser, Hulst; Sophie van Dende ren, Hulst; Sanne van Ham, Hulst; Vincent Van Hoye, Hulst; Aïsha Langerak, Hulst; Eva Langerak, Axel; Laura Merckx, Hei kant; Michelle de Rijcke, Hulst; Simone de Rijcke, Hulst; Lars van de Vijver, Hulst; Lotje van de Walle, Hulst; Harmke de Zwart, Kuitaart; Savannah van Zweeden, Koewacht VWO Atheneum Profiel: Natuur en Ge zondheid: Elena Biesbroeck, Hulst; Marti- ne Mahu, Graauw; Indy Strijdonk, Sint Jan steen; Eva van de Walle, Clinge; Laurien Van de Walle, Nieuw Namen VWO Atheneum Profiel: Natuur en Techniek: Nathalie van Duijse, Hulst; Bo ris van der Hoeven, Lamswaarde VWO Atheneum Profiel: Natuur en Ge zondheid Natuur en Techniek: Stijn Brouwers, Ossenisse; Ellen de Bruijn, Hei kant; Benita de Caluwé, Kuitaart; Femke Cornelissens, Kloosterzande; Luka van Dijk, Sint Jansteen; Noni van Ettinger, Clinge; Céline Hertsens, Sint Jansteen; Stef Jansen, Ossenisse; Kris de Kreek, Vo gelwaarde; Laura Mangnus, Vogelwaarde; Bastiaan de Potter, Hulst; Lynn Rijnders, Hulst; Sophie Tholhuijsen, Hulst; Niels Vervaet, Sint Jansteen; Nigel van Water schoot, Hulst; Joris Weemaes, Hulst VWO Gymnasium Profiel: Cultuur en Maatschappij Economie en Maat schappij: Sophie Bertram, Hulst; Tim Lau- wers, Hulst; Angelo De Schrijver, Clinge; Naomi Vonck, Koewacht VWO Gymnasium Profiel: Natuur en Techniek: Guus Bauwens, Sint Jansteen VWO Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid Natuur en Techniek: Jan- neke Aerssens, Axel; Claudine Compiet, Kloosterzande; Bavo Coremans, Huist; Thomas de Graaf, Kloosterzande; Nikolaj d Hooghe, Hulst; Eugénie de Jong, Hulst; Tom Peters, Sint Jansteen; Esmée Picavet, Hulst; Dennis Thuy, Hulst; Aniek Vink, Hulst PRAKTIJKSCHOOL HET BOLWERK, MIDDELBURG Basishoutbewerking (Schoolcertifi- caat): Alexandre De Almeida Duarte, Mid delburg; Daniel Bajda, Vlissingen; Ramon Kaljouw, Oost-Souburg; Melih Kandemir, Middelburg; Jaimy Kempkes, Oost-Sou burg; Mike de Nooijer, Middelburg. Machinaal houtbewerken/ banktimme- ren (Kenniscentrum Stichting Hout en Meubel): Mohamed Abdirahman Jeylaami, Grijpskerke; Mohammed Abdul- lahi Guure, Middelburg; Rick de Meul- meester, Arnemuiden; Charel Nightinga le, Oost-Souburg. Metaalbewerking (Schoolcertificaat): Nour Abdullah Dahir, Biggekerke; Bilal Az- zannagui, Vlissingen; Christopher Corba, Vlissingen; Christiaan Davidse, Vlissingen; Justin Gans, Vlissingen; Dario Schot, Vlis singen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70