hoogbegaafde Michèle (15) GESLAAGD 3 Zeldenrust-Steelantcollege HETZSC FELICITEERT ts I ALLE GESLAAGDEN eventueel aan een universiteit in Frankrijk of Engeland kunnen stu deren." Je zou denken dat het lastig is om je te redden op een middelba re school, als je twee jaar jonger bent dan je klasgenoten. „Ze wis ten eerst niet eens dat ik jonger was. En toen ze het hoorden, wa ren ze heel erg verrast. Ze zeiden dat ze er niets van gemerkt had den. Ik praat over dezelfde dingen als zij. Mijn vrienden zijn ook alle maal ouder dan ik. Met mensen 'Als iets te makkelijk is, heb ik er geen zin in. Dan doe ik niets meer, en haal ik lage cijfers' van mijn eigen leeftijd kan ik moeilijker praten. Vriendinnen die even oud zijn als ik, zijn ook hoogbegaafd." Na de zomer gaat Michèle biologie studeren aan de univer siteit in Leiden, maar dat is ei genlijk haar tweede keus. „Ik wil heel graag geneeskunde stu deren, maar ik ben uitgeloot. Het liefst wil ik kinderchirurg worden. Volgend jaar ga ik op nieuw proberen om toegelaten te worden." Toch heeft Michèle heel veel zin om te gaan studeren. Het eerste jaar gaat ze bij haar vader in Hoofddorp wonen. „De universiteit is al genoeg uitdaging. Het is voor mij nog te vroeg om op kamers te gaan. Dan moet je echt alles zelf doen." ZATERDAG 13 JUNI 2015 me verveel' Michèle Knol, Middelburg Ritthem; Enrico Dingemanse, Middel burg; Olivier Eshuis, Serooskerke; Wilmer Jacobs, Middelburg; Niek Jozias- se, Koudekerke; Thomas de Koster, Mid delburg; Nadia van Leur, Middelburg; Jel- mer Theune, Westkapelle; Denise Walra ven, Oost-Souburg; Tim van Wuijck- huijse, Oostkapelle; Eric Zwemer, Vrou wenpolder. HAVO, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid: Julia Boer, Mid delburg; Daphne Boogaard, Westkapelle; Lars van Breda, Westkapelle; Sara Breu- nesse, Vlissingen; Dani Dieleman, Arne- muiden; Robin Dominicus, Domburg; Lau rens Janssen, Ritthem; Niek de Koster, Middelburg; Wouter Lampert, Biggeker- ke; Timo Ponnuthurai, Middelburg; Jarno Rottier, Vlissingen; René Waleson, Oost-Souburg. VWO, Atheneum, profiel cultuur en maatschappij: Jennifer Handlogten, Westkapelle; Anne Meijers, Middelburg; Loriana Pascual, Middelburg; Marije Tan- ge, Middelburg; Benjamin Zondervan, Middelburg. VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij: Julie Adriaanse, Middelburg; Jess Bau- mann, Middelburg; Lieke Boeije, Middel burg; Hanna de Bruin, Middelburg; Nao mi Klapwijk, Middelburg; Sarah Scholten, Veere; Nick Siereveld, Arnemuiden. VWO, Atheneum, profiel economie en maatschappij en cultuur en maatschap pij: Rob van As, Grijpskerke; Dorien van Dijke, Middelburg; Adriaan Hollaers, Mid delburg; Danique Jobse, Vlissingen; Roel Kockelmans, Vrouwenpolder; Valerie de Nooijer, Arnemuiden; Jean-Luc Verheije, Vlissingen. VWO, Atheneum, profiel natuur en ge zondheid: Imara Boeije, Middelburg; Soraya Diele man, Arnemuiden; Ilse van Rijs, Middel burg; Wouter Verstraate, Westkapelle; Kim Wielart, Veere; Laura Wielemaker, Vlissingen. VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek: Thijs Dorleijn, Middelburg; Emiel Hoefkens, Grijpskerke; Michiel Tier- sen, Vlissingen. VWO, Atheneum, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid Hamza Bouras, Middelburg; Ruben Braamse, Middelburg; Tessa Brasser, Kou dekerke; Alexandra Bronzwaer, Oostka pelle; Aart van Dam, Aagtekerke; Tim van Es, Middelburg; Gijs Gillissen, Middel burg; Lisanne Heringa, Middelburg; Mie- ke den Hertog, Koudekerke; Mariska van Liere, Middelburg; Noortje Oosterhoff, Veere; Hugo Simonse, Burgh-Haamstede; Robin Thijsselink, Koudekerke; Martijn Witvoet, Vlissingen. VWO, Gymnasium, profiel cultuur en maatschappij Thomas Boerma, Koudekerke; Annabel Buiter, Middelburg; Marieke Kesteloo, Koudekerke; Christina de Korte, Melisker- ke; Nadine Strenk, Vlissingen. VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij Maarten Soeters, Domburg. VWO, Gymnasium, profiel economie en maatschappij en cultuur en maat schappij: Quirine van der Bent, Middel burg; Hilde Boogaard, Meliskerke; Gijs de Bruin, Middelburg; Larissa Cappon, Nieuw en St Joosland; Benjamin Cehic, Middelburg; Natasja Davidse, Arnemui den; Thyra Geldof, Middelburg; Anna Janssen, Middelburg; Jasmijn de Klerk, Oost Souburg; Hannah Koole, Middel burg; Annemiek Meliefste, Koudekerke; Lieke van der Veen, Vlissingen; Nelly Wis se, Biggekerke. VWO, Gymnasium, natuur en gezond heid: Michèle Knol, Middelburg. VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek: Clarice Risseeuw, Vlissingen; Thomas Steenbergen, Middelburg. VWO, Gymnasium, profiel natuur en techniek en natuur en gezondheid Camée Bokma, Veere; Olaf Brasser, Oost kapelle; Julia Droge, Middelburg; Marith Francke, Koudekerke; Lennart Hietkamp, Middelburg; Martijn Janse, Oostkapelle; Elze Kamerling, Meliskerke; Finn de Leng, Koudekerke; Jessica Meulmeester, Arne muiden; Jesse de Ridder, Middelburg; Lau ra Roelse, Zoutelande; Gijs van Rooijen, Middelburg; Job Sytsma, Middelburg; Alex Zwemer, Vrouwenpolder. ZELDENRUST-STEELANTCOLLEGE, TERNEUZEN VMBO BB: Handel en Administratie: Martijn van Doeselaar, Sluiskil; Erben van den Eeckhout, Terneuzen. VMBO BB: Zorg en Welzijn: Sevda Ak- dis, Terneuzen; Kim den Beer, Axel; Ra- biye Cosgun, Axel; Bonnie Francke, Ter neuzen; Soraya van Hoeve, Axel; Büsra Ki- li<j, Terneuzen; Tugba Kiliq, Terneuzen; Fleur van Leeuwen, Terneuzen; Valerie Martijn, Philippine; Kristen Meeuwisse, Terneuzen; Amber van Meijeren, Terneu zen; Eline Misset, Hoek; Melissa Reedijk, Terneuzen; Döne Sakinmaz, Axel; Mèla- nie de Smet, Terneuzen; Cedric Wusten, Hoek. VMBO KB: Handel en Administratie: Vay De Cauwer, Zuiddorpe; Denny Cavic, Sas van Gent; Sinan Qetin, Terneuzen; Henk van de Haar, Terneuzen; Kristy van Hurck, Sas van Gent; Jefta Jonker, Terneu zen; Hümeyra Karademir, Axel; Thijs van Loon, Terneuzen; Marit Noteboom, Sluis kil; Lorenzo Oosterhof, Sas van Gent; Ni- gel Snoeijs, Terneuzen; Brigita Spionjak, Terneuzen; Bryan Strijdonck, Terneuzen; Aura van der Vleuten, Axel; Matthijs Wil le, Philippine; Levi de Winne, Sas van Gent. VMBO KB: Zorg en Welzijn: Jessica Asa- ni, Axel; Daisy Baumgarten, Axel; Kim- berly van der Bent, Terneuzen; Zoë de Blaaij, Westdorpe; Dieuwertje Bours, Ter neuzen; Didier Breeuwer, Terneuzen; Yes- sica van Buren, Terneuzen; Sjors Cornelis, Nieuwvliet; Nur Dabaja, Terneuzen; Youni Driessen, Westdorpe; Brenda Duerinck, Vogelwaarde; Shy El Hage, Terneuzen; Kel ly Geelhoedt, Zaamslag; Aïsja Hamelink, Terneuzen; Yancy Hamelink, Terneuzen; Mayke van Hoorn, Hoek; Joshua Janssen, Sas van Gent; Lindsay Kouwenhoven, Sas van Gent; Annemijn Krans, Terneuzen; Daisy van Limmen, Philippine; Amber Oosterhout, Philippine; Jaimy Pollet, Axel; Anouk de Ridder, Zaamslag; Romy van Steenberge, Philippine; Jeanine Steendijk, Axel; Melanie van Straten, Terneuzen; Priscilla Tamboer, Terneuzen; Boris Tanis, Terneuzen; Demi Vanhaverbeke, Axel; Esmee Vonk, Vogelwaarde; Celyza Wissel, Zuiddorpe. VMBO GL: Elize-Veron Allonsius, Zaam slag; Alanah Baert, Sluiskil; Maxime Del- zenne, Philippine; Ryanne van Doorn, Zaamslag; Jari Peeman, Terneuzen; Beau Roos, Terneuzen; Björn Scherbeijn, Hoek; Roxana Wijgand, Axel. MAVO: Iris van den Akker, Sluiskil; Leno- ra Bertossi, Axel; Gerben de Boeij, Vogel waarde; Julia Bouthoorn, Vogelwaarde; Harm-Jan de Braai, Terneuzen; Sanne van den Branden, Westdorpe; Anouk Brinken- berg, Terneuzen; Devy Bruggeman, Zaam slag; Niels de Buck, Sas van Gent; Mart Cappendijk, Terneuzen; Charlotte de la Chambre, Hoek; Maikel Cornelis, Terneu zen; Esmée Coers, Terneuzen; Joey Corne- lissen, Zaamslag; Christian Damming, Ter neuzen; Jorinde Dekker, Zaamslag; Colin Drabbe, Terneuzen; Shannon Duysserin- ck, Terneuzen; Christa van der Eijk, Hoek; Latisha Eschenröder, Terneuzen; Giovanni Faas, Terneuzen; Simon Faasse, Terneu zen; Fabian de Feijter, Axel; Jasmijn Fikke, Terneuzen; Timo Geerinckx, Terneuzen; Martijn Geerse, Axel; Bo van de Giessen, Sluiskil; Jodie van Gremberghe, Koe wacht; Cherryl Hoefeijzers, Hoek; Anouk van Hulle, Sas van Gent; Yannick van der Hooft, Zaamslag; Belana llic, Terneuzen; Caela van Immerseel, Terneuzen; Jochem van Iwaarden, Terneuzen; Nusret Kaya, Terneuzen; Ferry Kloeg, Terneuzen; Stijn Knibbeler, Terneuzen; Imke Kruppa, Ter neuzen; Laura Kwiatek, Terneuzen; Sylva- na Lijbaart, Terneuzen; Lindy Lucasse, Zaamslag; Jorrit Luteijn, Zuiddorpe; Ekta Mehra, Terneuzen; Esmeé Meeusen, Ter neuzen; Shannah Mae Meulenberg, Ter neuzen; Gregory van Meurs, Zaamslag; Esmee de Mey, Westdorpe; Mads Moh- nen, Philippine; Quinty van Mossevelde, Terneuzen; Marissa Murre, Hoek; Maar ten Nieuwelink, Zuiddorpe; Anne Ooster hoff, Westdorpe; Anne Oudijk, Terneu zen; Dylan Pieters, Philippine; Michel Plat- teeuw, Hoek; Dominique Pijpelink, Zaam slag; Jamie Rademaker, Sluiskil; Robert Ranschaert, Sas van Gent; Jordi van Rat tingen, Vogelwaarde; Jasper Roelse, Ter neuzen; Roosje Revierre, Terneuzen; Ima ra de Rooij, Terneuzen; Kim de Ruijter, Zaamslag; Gresa Sahitaj, Terneuzen; Yke van de Sande, Philippine; Jill Sanderse, Terneuzen; Demi Schelfhout, Terneuzen; Stephanie de Smet, Westdorpe; Laura Stevens, Axel; Daniël Stoffels, Terneuzen; Iske Sykes, Hoek; Elisa Sudaryat, Hoek; Ricky van Swaal, Terneuzen; Femke van Tatenhove, Terneuzen; Joris Verhulst, Axel; Bryan Vervaet, Axel; Dagmar Vis- man, Terneuzen; Manon van Vliet, Hoek; Eline de Vries, Hoek; Teun de Waal, Hengstdijk; Ehsan Yaqoubi, Terneuzen. HAVO: Kevin Andriessen, Terneuzen; Wouter Antheunis, Axel; Mariët Bakker, Axel; Job van den Berk, Axel; Rowen Ber- voets, Terneuzen; Yannick Beterams, Axel; Bastiaan van den Boogaart, Sas van Gent; Jozefien Boone, Terneuzen; Gabriëlle Bosma, Terneuzen; Quinten Bruggheman, Terneuzen; Guusje Ceelen, Hoek; Jun Wei Chim, Terneuzen; Jeroen Cleijne, Zuiddorpe; Lotte Coers, Terneu zen; Robert-Jan de Cooman, Terneuzen; Jesper Cornelissen, Terneuzen; Myrthe Damen, Hoek; Olaf Dees, Terneuzen; Sa rah Dees, Terneuzen; Naomi Dieleman, Zaamslag; Romy Dierickx, Westdorpe; Zoë Dijkers, Westdorpe; Annebel Duinin- ck, Terneuzen; Lars van Duren, Terneu zen; Julian van Gerwen, Terneuzen; Wes- sel Geysels, Terneuzen; like Goethals, Axel; Niels van Graefschepe, Axel; Laura van Gremberghe, Koewacht; Maaike van de Haar, Terneuzen; Frederique Hame link, Terneuzen; Marianne van der Hei den, Hoek; Laura Hoek, Terneuzen; Mat- tias Hollebek, Terneuzen; Iris van der Hooft, Terneuzen; Dewi van Immerseel, Terneuzen; Lowie Jansen, Philippine; Tam ara Jansen, Zaamslag; Lisa de Jong, Zaam slag; Alicja Jopa, Terneuzen; Cagla Kaya, Terneuzen; Jordy van Keulen, Terneuzen; Sophie Kieboom, Terneuzen; Gyarina van Klinken, Terneuzen; Emma 't Lam, Spui; Eline van Langevelde, Axel; Priscilla de Le- ijser, Terneuzen; Tim Lensen, Terneuzen; Matthijs van Mieghem, Terneuzen; Anton de Moor, Sas van Gent; Robin Emily de Munter, Zuiddorpe; Caya Murre, Zaam slag; Conor Naughton, Terneuzen; Nienke van der Neut, Zaamslag; Sander de Nood, Terneuzen; Sharina Obrie, West dorpe; Bas van den Ouden, Terneuzen; Alexander van der Peijl, Zaamslag; Evelien van der Peijl, Terneuzen; Denise Pieterse, Zuiddorpe; Maaike Pladdet, Terneuzen; Lotte van de Plasse, Terneuzen; Anouk de Pooter, Terneuzen; Renco Prins, Vogel waarde; Alex Rasenberg, Sas van Gent; Julia de Regt, Zaamslag; Martine de Rid der, Koewacht; Anneleen Riemens, Axel; Carolien de Rijke, Hoek; Alyssa Rinkhoud, Terneuzen; Gianni Roose, Philippine; Jus tin van Rossem, Terneuzen; Laura van Sabben, Terneuzen; Carolien Said, Terneu zen; Charlene Samuels, Westdorpe; Demi Schoonakker, Terneuzen; Melissa Sorge- drager, Zaamslag; llja van der Staal, Ter neuzen; Anouk Temmerman, Terneuzen; Emre Tezel, Terneuzen; Anne Verpoorte, Terneuzen; Jolien Vinke, Terneuzen; Tessa de Vos, Axel; Bonita de Waele, Zuiddor pe; Thomas van de Wege, Philippine; Pie- ter van der Welle, Terneuzen; Lieke Wil- lemse, Terneuzen; Annelien Ypma, Axel. VWO, atheneum: Tessa Bacilio, Terneu zen; Lieke Bareman, Westdorpe; Joris Beemster, Zaamslag; Job Boone, Terneu zen; Ronald de Bruijne, Terneuzen; Amke Bruijnzeel, Terneuzen; Bas de Cock, Vogel waarde; Jules de Cock, Biervliet; Stijn Dek ker, Zaamslag; Jessica van Doorn, Zaam slag; Tessa Eijkman, Zaamslag; Jessie Eu- link, Terneuzen; Naomi Ie Feber, Zuiddor pe; Rianne Idink, Terneuzen; Kim Jansen, Zaamslag; Stephan Jaspar, Terneuzen; Eli ne de Jonge, Hoek; Britt Krabbenborg, Terneuzen; Suzan van der Maas, Axel; llo- na Neve, Vogelwaarde; Dion Pijpelink, Ter neuzen; Eline Pols, Terneuzen; Laura van Pottelberghe, Zuiddorpe; Kimberly Pui ster, Veere; Quinten de Putter, Terneu zen; Iris Raes, Terneuzen; Romano Ruyten- burg, Zaamslag; Irene Sturm, Zaamslag; Simone Twisk, Terneuzen; Sharon Ver meulen, Biervliet; Kim de Vries, Hoek; Jeroen van Westen, Zaamslag; Richella Wieme, Philippine; Iris Willems, Terneu zen; Max Zegers, Philippine; Olivia Ze- gers, Terneuzen. VWO, gymnasium: Frédérique Bleijen- berg, Terneuzen; Eline Boon, Terneuzen; Evi van den Branden, Westdorpe; Vera Da vidse, Terneuzen; Joran van Gelder, Ter neuzen; Casper Kroes, Axel; Claire Michielsen, Heikant; Annefleur de Ridder, Axel; Aafke Roodzant, Axel; Maaike Ste vens, Hulst; Merve Yilmaz, Terneuzen. T eiSSlr o/ieq or»"*0* SAMENWERKINGSSCHOOL VAN ROOMS-KATHOLIEKEN EN PROTESTANTEN VOOR vmbo - mavo - tech mavo - havo - atheneum - gymnasium tweetalig havo/atheneum/gymnasium

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 67