Jf Familieberichten Dankbetuiging V Jozef van de Vijver kükookop fllensenlinq.nl Maatje de Kome-de Waal Thona Lena Bouwman - van 't Noordende Piet Dieleman Willem de Visser Abraham Jannis Goethals Bram Henricus Adrianus Josephus Baars Toos ÏÏTlaaï'ke van den tiranden Jan van Strien zaterdag 13 juni 2015 19 Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, van onze zijde is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Dirk de Kome sinds 4 mei 2005 in de leeftijd van 88 jaar. 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Rilland: 's-Gravenpolder: Amersfoort: 's- Gravenpolder: Goudswaard: 's-Gravenpolder: Oostburg: Hendriek Schrijver-de Kome Ko Schrijver Paul de Kome Corrie de Kome-Rottier Anton de Kome Dini de Korne-Murre Wim de Korne Jannie de Kome-Houterman Hanny van Gorsel-de Kome Peter van Gorsel Sjaak de Kome Nelleke de Kome-Lukasse Ineke Steijsiger-de Kome Engelbert Steijsiger Iman de Kome Astrid de Kome-Huissen Louis de Kome Sandra Peursum Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Rehoboth voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Goes, 12 juni 2015 'Zorgcentrum Rehoboth' Correspondentieadres: Raadhuisstraat 33,4431 AH 's-Gravenpolder. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 16 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 te Goes. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 18 juni om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er eveneens nog gelegenheid tot condoleren in de 'Elimkerk'. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Janneke Goethals-Aarnoutse Mirjam en Denny Bram en Danielle Meike en Jelle Groede, juni 2015 Bedankt voor de overweldigende hoeveelheid steun en troost na het overlijden van onze lieve Milou. Bedankt voor de mensen die begrip hadden dat Milou door haar ziekte geen bezoek kon ontvangen en toch een manier vonden om er voor haar te zijn. Deze sloot Milou in haar hart. Sluit nu voor altijd onze dappere Milou in jullie hart en geef haar een warm plekje. Ze heeft het zo verdiend. Na het overlijden van mijn man, onze papa, opa en schoonvader willen wij iedereen hartelijk danken voor de reacties. Uw belangstelling heeft ons gesteund. Het doet ons goed te weten dat papa door velen werd gewaardeerd om wie hij was. Namens de familie, Th.A. Baars - Giesen Louise de Colignylaan 1-c 4461 SK Goes Beste mensen, Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van onze oma, schoonmoeder en schoonzus Wij hebben uw betrokkenheid bij haar en uw aanwezigheid in de afscheidsdienst en condoleances erg gewaardeerd. Jacob en Linda Michiel Connie Familie Bouwman Als alle mensen vriendelijk zijn, Alle dagenZonneschijn. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de mooie brieven en kaarten, de ontroerende gedichten en de vele prachtige bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Het is een fijne gedachte om te weten dat Maaike niet alleen voor ons, maar voor velen zoveel heeft betekend. Marijke en Erik van den Branden Martijn Westdorpe, 13 juni 2015. zeggen wij u hartelijk dank. Axel, juni 2015 Jacqueline en Theo Dees-Dieleman Marjolein en Jas Zegers-Dieleman en kleinkinderen jr- De vele kaarten en woorden welke wij ontvingen gaven ons veel troost in de eerste weken na zijn overlijden. Wij zijn U hiervoor bijzonder dankbaar. Familie van Strien Terneuzen, juni 2015 Diedrich en Nicolle de Moor-Hertogh tweelingzusje Janiek Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame pa en opa Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn zorgzame man, onze pa en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Zannie van de Vijver-Dhuijvetter Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Sluiskil, juni 2015 Dikwijls onbereikbaar,maar nu dichterbij dan ooit. Graag zouden wij U allen persoonlijk bedanken voor Uw medeleven bij het overlijden van onze zoon en broer Dankbaar zijn we voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Het heeft ons erg goed gedaan. Familie de Visser Middelburg, juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51