Familieberichten O IHensenlinq.nl DTdt laden V 18 zaterdag 13 juni 2015 c/c hs&er i}/ ~a////c (/c hwr Alphonsius Maurice van den Branden Janny van Emous Janneke de Lobel - Boeckhout Catharina van Wezel-Riemens Catrien Catrien van Wezel-Riemens - Alphons - Regina Augusta van den Branden - van Kerkhoven Adrie de Lobel Gilles Adriaan van Wezel t kijk ook op Dankbaar en blij delen wij, u mee, ook namens onze ouders, dat wij elkaar op D.V. 26 juni 2015 het ja-woord geven. De huwelijksvoltrekking vindt plaatsom 13.00 uur in het Stadhuis te Veere. Ons huwelijk wordt om 15.00 uur kerkelijk bevestigd in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Aagtekerke. Deze dienst wordt geleid doords. J.M.D. de Heer. Wij nodigen u uit om bij deze dienst aanwezig te zijn. U bent van harte welkom om ons te feliciteren van 20.00 tot 21.30 uur op Landgoed Twistvliet, Koningin Emmaweg 4, te Vrouwenpolder. Prelaatweg 60 4363 NJ Aagtekerke Brouwerijweg 5 4363 NL Aagtekerke Ons toekomstige adres is Het Baantje 7 4363 AG Aagtekerke Beleef het leven met liefde en ga met liefde heen. Ik hou van jidlie allemaal. Tot ziens in jidlie dromen, ik ga in liefde heen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, oom en goede vriend echtgenoot van Westdorpe, 4 juli 1927 Terneuzen, 7 juni 2015 Terneuzen: Regina van den Branden - van Kerkhoven Familie Oostelijk Bolwerk 372 4531 GX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. 't Scheepke onder Jezus' hoede met de kruisvlag hoog in top. Neemt de arke der verlossing alle die in nood zijn, op. Dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onverwacht vredig is ingeslapen onze zorgzame moeder en oma Levenspartner van Jaap de Hulster (in liefdevolle herinnering) Putten, 26 maart 1933 t Zierikzee, 7 juni 2015 Minny en Gerlof Maurits en Mariska Hedwig Coby Sara en Freek Aletta Gert-Jan Arthur en Hermien Gydo, Ramon Correspondentieadres: M. Scheele Tuinstraat 34, 1506 VX Zaandam De crematieplechtigheid heeft, naar de wens van Janny, in besloten lering plaats gevonden. Met verdriet in ons hart, maar wel met grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van 12-03-1936, Breskens 1 11-06-2015, Knokke-Heist (B) Groede: Karin en Walter Carola en Michael Sophie, Yasmin, Milan Bianca en Jurgen Schoondijke: Peter en Ellen Kevin Jamie t Bryan Correspondentieadres: Mr. A. Roeststraat 11 4503 AS Groede Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Janneke op donderdag 18 juni van 10.15 tot 10.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidssamenkomst plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, Gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. In liefde losgelaten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Wemeldinge: Anita en Jan Heijkoop-van Wezel Miranda en Rudy, Ysabel, Damian Mark en Deniz, Dylan, Zoë Zierikzee: Monique en Rob Vaes-van Wezel Ramon Kenny en Jodie Nicky AardenburgEdwin en Weronika van Wezel-Podzorska Natascha Dewi Chantal 10 juni 2015 Verpleeghuis De Stelle, Veerhoeklaan 7, Oostburg Correspondentieadres: Nijverheidsweg 19a, 4529 PP Eede U kunt afscheid nemen van onze ma en oma in het uitvaartcentrum "Adagio", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op maandag 15 juni van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 16 juni om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze ma en oma hield van roze bloemen. Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze schoonzus en tante Paul en Guusta Bennie en Jannie Frans en Lies Hans en Joke neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50