8 Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jacoba de Putter - Zuidhof - Coba - Daan Boonman Johanna Elizabeth van Weele-Stroo fï* m Iff Kees Jansen ft f- - Kees Jansen Sara Levina Van IJsseldijk - Verpoorten Corrie Barendse-Steenpoorte dinsdag 9 juni 2015 15 Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 1993 weduwe van Thobias de Putter in de leeftijd van 89 jaar. Renkum: Cees Renie Martine en Tayo, Stephan, Pascal, Alexis Geeke, Robbie, Katie Babien en Rafaël Kortgene: Piet en Elly Anniek en Rob, Luuk Paul en Lisa, Roos Correspondentieadres: Julianaplein 7, 4484 AW Kortgene. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 12 juni om 12.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 tot 12.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De herinnering blijft Onze oom is van ons heengegaan Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Heinkenszand: Ovezande: Udenhout: 's-Heerenhoek: Lian en Adrie de Jonge-Rijk Ineke en Johan Priem-Rijk Loni Rijk Albert Rijk en kinderen Veilig in Jezus' armen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat, na een periode van afnemende krachten, rustig van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Marinus van Weele in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Rilland: Kees van Weele Zierikzee: Hannie Fonteine-van Weele Leo Fonteine Erwin, Martijn Leiden: Jacco van Weele Marlies Diepeveen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste jaren heeft ontvangen op af deling Steenen Beer 1 van zorgcentrum Randhof te Goes. Goes, 6 juni 2015 Correspondentieadres: Kaersemakerstraat 13, 4301 KP Zierikzee De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 11 juni om 11.00 uur in de aula van rouwcen- trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wilhelminadorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoe ting in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u een schriftelijke condoleance of een herinnering plaatsen. Laat me, laat me, laat me mijn eigen gang maar gaan. Laat me, laat me, ik heb het altijd zo gedaan. Zijn hele leven heeft Kees altijd zijn eigen koers gevaren. Tot het allerlaatste moment, vol met ideeën en plannen. Maar onverwacht is hij, tot ons grote verdriet, aan zijn laatste reis begonnen... Onze rots in de branding, vol kennis en vakmanschap, voor altijd verankerd in ons hart! 11 februari 1940 Middelburg 6 juni 2015 Atie Jansen Marijntje Remco van Wijk Kinderdijk 94 4331 HH Middelburg Kees is 'thuis' op nummer 60. De herdenkingssamenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 13 juni om 12.00 uur in de aula op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we Kees begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte aldaar. U kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen indien u geen rouwkaart heeft ontvangen. Met verslagenheid en verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Kees Jansen Wij wensen Atie, Marijntje en Remco veel sterkte. Rinus en Ankie Sjaak en Cobi neven en nichten Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze (zeil)vriend Op de Dag van de Watersport ben je plotseling van ons weggevaren. Wij wensen Atie, Marijntje en Remco heel veel sterkte met het dragen van dit enorme verlies. Jacques t en Marijke Henk en Ineke Hans en Hannie Albert en Nini Huib en Nel Gerard en Jennie Bram Wil Op 6 juni overleed onze lieve moeder, oma en omi weduwe van Jan van IJsseldijk 14 januari 1930 f 6 juni 2015 Marijke en Peter Jolien en Hans Wilma en Fré Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Nieuweweg 221, 4811 LW Breda De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 12 juni om 13.45 uur in de Geerteskerk te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Kloetinge. Hierna is er gelegenheid tot condole ren in de Geerteskerk. Na 69 jaar lid van ons koor V.Z.O.S. is overleden A 29 april 1929 t 3 juni 2015 We zullen haar inzet en enthousiasme missen. Christelijk gemengde zangvereniging V.Z.O.S. in Oosterland Op 6 juni is voor ons nog onveiwacht overleden onze zwager Jaap Quaars op de leeftijd van 92 jaar. Getrouwd geweest met onze (schoon)zus Truus de Kok, (overleden 25-03-2010). Lewedorp: Familie de Kok

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64