ÜvsrJailsfJ Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 dinsdag 9 juni 2015 Jan Adriaan Tramper Jan Adriaan Tramper Adriana Lena Jasperse-Geldof Mijn tijden zijn in Uw hand; Ps. 31 16 Diepbedroefd maken wij u bekend dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na maanden van afnemende krachten, onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Leuntje Gideonse-Quist sinds 22 januari 1996 weduwe van Jakob Gideonse 2 september 1926 t 8 juni 2015 Sint Laurens Jaap en Ria Gideonse-Cevaal Wissenkerke Nel en Johan Cevaal-Gideonse Serooskerke Piet en Ina Gideonse-Christiaanse Arnemuiden Lieneke en Henk Wondergem-Gideonse Sint Laurens Bram en Ineke Gideonse-Dekker Klein- en achterkleinkinderen Griffioenstraat 48 4334 BK Middelburg Correspondentieadres J.P.J. Gideonse Burg. Baaslaan 38 4333 LK Sint Laurens Op donderdag 11 juni is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 20.00 uur aan het huisadres, Hof 't Seijs, Griffioenstraat 48. "Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. zaterdag 13 juni om 10.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 370 te Sint Laurens. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk. Geen bloemen Achter elke traan van verdriet schuilt de glimlach van herinneringen Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve, hartelijke en altijd meelevende oma, oud omaatje, oma Tessa, oma Middelburg. Corine en Sharad Jacqueline en Marcel Alyssa, Britt, Nicky René en Leonie Kaj, Robin Jacky en Dewi Niek Peter Marleen en Peter Nienke, Sophie, Nore Maaike en Eric Lieve, Lotte Jakolien en Dave Mats, Lizz Erica en Marijn Finn (in herinnering) Eline en Délano Jacco Miranda en Jasper Emma Gertjan en Jacqueline Lenie Gideonse-Quist Izaak Onderdijk -Sjaak- Hilde Onderdijk-Varkevisser Sjaak Onderdijk Sjaak Onderdijk -Jan- Jan Tramper Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en over-oma Janny- weduwe van Jan Jacob Jasperse Middelburg, 18 maart 1920 Colijnsplaat, 6 juni 2015 Johan en Cora, in liefdevolle herinnering Jaap David-Jan en Marisca Noa-Lynn René en Juliët Jarno, Alex Jon en Sarina Kyara Johan Correspondentieadres: West-Havenstraat 8, 4486 AD Colijnsplaat Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Janny op donderdag 11 juni van 19.00 tot 19.30 uur in 'De Thuishaven', Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 12 juni om 14.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er in 'De Thuishaven' gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Cleijenborch en naar de huisarts dokter Van Delft, voor hun liefdevolle verzorging. kijk ook op Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze schoonzus en tante C. Willemse J. Gideonse-Olree C.C. Gideonse-Maljaars M. Pouwer-Gideonse neven en nichten Goes, 8 juni 2015 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: Hilde Lelystad: Monieke en Dennis Mayke, Qulnten, Demi, Jayden en Sem Hoogerheide: Ingrid en David Daniël, Evelien Correspondentieadres: Duunmede 14, 4337 BA Middelburg U kunt afscheid nemen van Izaak in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 9 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 12 juni om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Woorden schieten te kort bij het bereiken van het droevige bericht dat is overleden onze zeer gewaardeerde oud-medewerker Sjaak heeft vele jaren de afdeling verspaning van ons bedrijf op vakkundige en gedreven wijze geleid. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Hilde, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Directie en medewerkers HERDER B.V. Middelburg Middelburg, 9 juni 2015 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en oud bestuurslid Wij wensen zijn vrouw Hilde en (klein-) kinderen heel veel sterkte toe. Personeelsvereniging HERDER B.V. Middelburg Middelburg, 9 juni 2015 Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame vader Wolphaartsdijk, 29 mei 1936 Goes, 5 juni 2015 Wolphaartsdijk: Suus Tramper-Platteeuw Wolphaartsdijk: Rinus Rotterdam: Peter Oostkerkestraat 34, 4471 BB Wolphaartsdijk We nemen in besloten kring afscheid van Jan in het crematorium. Verdrietig geef ik u kennis van het verlies van mijn broer Adrie Tramper Goes, zorgcentrum 'Randhof'. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom echtgenoot van Suus Tramper-Platteeuw, in de leeftijd van 79 jaar. Piet (t) en Mies Platteeuw Kees en Marian Platteeuw Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63