Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw en dochter, onze schoonzus, tante en vriendin Cornelia Emma van Steenberge-Segers Elly Philippine, 22-04-1947 f Philippine, 07-06-2015 Henny van Steenberge Koos Segers-Dey Emmy en Theo Lauret-van Steenberge Herman en Yvonne van Steenberge-Verhoeven Ferry en Brenda van Steenberge-Tange Jaimy en Romy Erwin en Astrid van Steenberge-van de Velde Esmay en Rowen Monica en Marc Floors-van Steenberge Milla en Mara Robert Segers en Adjana Nieuwkoop Ruby en Teddy Ricardo van Rattingen en Raymond Haamberg Erwin en Danielle Verhage-van Leeuwen Dijckmeesterweg 3 4553 PN Philippine De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Huisartsenpraktijk Philippine en Thuiszorg Zorgsaam. Een lieve vriendin heeft ons verlaten. Elly van Steenberge Schat, wat zullen wij je missen. Wij wensen Henny en familie heel veel sterkte toe. Astrid, Danielle en Erwin; chapeau voor de goede zorgen aan zo'n lieve vrouw. Harry en Cobi Wiskerke Charles en joke de Smit Elly van Steenberge Dankbaar voor alles, wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen we u bedroefd mede dat is heengegaan onze lieve Eddy (Arie) van Santen Gehuwd sinds 27 juli 1944 met Caroline van Santen-Teeling overleden 4 maart 2012 geboren in 's Gravenhage 25 mei 1921 overleden in Middelburg 6 juni 2015 Emeritus predikant van de Hervormde kerk (nu: Protestantse Kerk Nederland) Door sluiting van de universiteit tijdens WO II werkzaam als godsdienstonderwijzer in Warmenhuizen, als plaatsvervanger van ondergedoken predikant in de Hervormde gemeente: Oudkarspel-Noordscharwoude (1944-45) daarna werkzaam in Zuid-Scbarwoude (1945). Predikant in de Hervormde gemeenten: Akersloot (1946-1949), Sneek (1949-1952), Dracbten(1952-196l), Middelbtirg-in de Koorkerkgemeente- (1961-1975), Hilversum (1975-1982). Leraar godsdienst en kennis van cultuur en maatschappij (KCML) bij de Rijkskweekschool (later: PA) te Drachten (1952-1962) en Middelburg (1962-1973). Drachten Drachten Katlijk Oranjewoud Oranjewoud Zuid-Scharwoude Stockholm Erlenbach - Zürich Karlsruhe Vleuten Vleuten Enschede Karlsruhe Karlsruhe Eindhoven Rotterdam Amstelveen Eindhoven Westzaan Abcoude Amstelveen Aalsmeer Hugo Reinier van Santen (in herinnering) Machteld Sophie van Santen (in herinnering) Anneke van Santen Ruud de Ruijter Jorn de Ruijter Nynke Dijkstra Giel en Karst Lars de Ruijter Riana Jongema Roan en Ramses Wouter van Santen Aalje van Santen-Beimers Eduard van Santen Sacha van Herten Hugo van Santen Saskia Dommisse Savier, Phileine en Tuur Maarten van Santen Yvonne van Santen-van Dodewaard Barbara van Santen Willem Prinssen Twan, Anniek en Eline Joost van Santen Wieteke Vink Jomel, Yasmijn en Quintijn Thijs van Santen Iris van Santen-Abdellatif Sabri Abdellatif Rutger van Santen Edith van Santen-Phiferons Bastiaan Meijering Edwin en Simone Suzanne Karstens-Meijering Guno Karstens Yordin, Milan en Gavin Marry van Santen-Schroten (in herinnering) Marieke ten Brinke-van Santen Ernst-Paul ten Brinke Niels en Isabelle Hanneke Merks-van Santen Hans Merks Lotje, Marius, Julie Hanni Rubaij Bouman-Teeling Theo Rubaij Bouman Marijke Hensbergen-Rubaij Bouman Willem Hensbergen De herdenkingsdienst zal in de Koorkerk te Middelburg worden gehouden op zaterdag 13 juni om 11.30 uur, waarin iedereen hartelijk welkom is. Daarna zal de crematie in familiekring plaatsvinden. Liever geen bloemen en geen bezoek. Correspondentieadres: Anneke van Santen Aaltjelaan 2 8455 JB Katlijk dinsdag 9 juni 2015 15 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Elly was vanaf 1987 lid en heeft zich vele jaren als vrijwilligster en bestuurlijk voor onze vereniging ingezet. Wij wensen haar man, familie en vrienden veel sterkte toe. Bestuur en leden T.V. Philten Philippine, 7 Juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43