Bk I' Familieberichten OysfJailsi) kükookop fflensenlinq.nl 14 dinsdag 9 juni 2015 Anita van Bunder Anita Bernadette Josepha Jan Van Overmeir Lieve oma, We zullen je nooit vergeten. Juliana Angela de Waal - Troch Joseph Franciscus de Waal Izaak Onderdijk -Sjaak- Hilde Onderdijk-Varkevisser Sjaak Onderdijk Sjaak Onderdijk Omringd door ons allen is plotseling overleden mijn vrouw en onze moeder dfeCeen van den JdemeC- de Wit gehuwd met Jonny van den Hemel in de leeftijd van 67 jaar. Jonny van den Hemel Arjen van den Hemel Aukje van den Hemel en Jan Bolleman Lana •li en verdere familie Philippine, 7 juni 2015 4553 BL, Sportparklaan 12 De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op donderdag 11 juni om 10.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Walter Schauwaert 19-07-1937 07-06-2015 Walter Schauwaert Walter Schauwaert Walter Schauwaert Ik zal jouw handen vasthouden warm omsluiten als je sterven gaat ik zal dan heel dicht bij je zijn je zult je dan minder eenzaam voelen de grote wereld is dan al zo klein en als je niet meer praten kunt zal ik zachte, lieve woorden spreken of zomaar even aaien over je hoofd en haar voor jou een zo vertrouwd gebaar dan kun je alles buiten sluiten en aan het einde heel stil je ogen sluiten Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma in liefde verbonden met St. Jansteen, 3 januari 1954 Hulst, 2 juni 2015 Hulst: Jan Van Overmeir Hulst: Dennis Vlaeminck en Nathalie Burm Lynn Terneuzen: Joyce Vlaeminck en Rob Cruson Owen Zomerstraat 31, 4561 CE Hulst Zoals Anita het zelf wilde, hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen. Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug. Lynn Owen Enige en algemene kennisgeving Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 103 jaar. familie de Waal 7 juni 2015 Correspondentieadres: Vestdijkstraat 16, 4561 AG Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 12 juni om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Middelburg: Hilde Lelystad: Monieke en Dennis Mayke, Quinten, Demi, Jayden en Sem Hoogerheide: Ingrid en David Daniël, Evelien Correspondentieadres: Duunmede 14, 4337 BA Middelburg U kunt afscheid nemen van Izaak in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op dinsdag 9 juni van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 12 juni om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Woorden schieten te kort bij het bereiken van het droevige bericht dat is overleden onze zeer gewaardeerde oud-medewerker Sjaak heeft vele jaren de afdeling verspaning van ons bedrijf op vakkundige en gedreven wijze geleid. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Hilde, kinderen, kleinkinderen en naaste familie. Directie en medewerkers HERDER B.V. Middelburg Middelburg, 9 juni 2015 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en oud bestuurslid Wij wensen zijn vrouw Hilde en (klein-) kinderen heel veel sterkte toe. Personeelsvereniging HERDER B.V. Middelburg Middelburg, 9 juni 2015 Bedroefd geven wij u kennis dat in alle rust is ingeslapen Familie Schauwaert De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 10 juni om 14.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst wordt u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. U kunt afscheid nemen van Walter op dinsdag 9 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Correspondentieadres: Tom Schauwaert Tivoliweg 26 4561 HL Hulst Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Walter was vele jaren de drijvende kracht van Scouting 't Jagertje te Hulst. Wij zijn hem daar heel dankbaar voor. Wij wensen de familie en naaste vrienden van Walter sterkte met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leiding Scouting 't Jagertje Hulst Bedroefd hebben we afscheid moeten nemen van ons oud-bestuurslid Jarenlang actief binnen de Vrienden van Scouting 't Jagertje, tot op de laatste dag. Bestuur Stichting Vrienden van Scouting 't Jagertje Met dank voor wat hij voor onze groep betekend heeft, nemen we afscheid van onze oprichter. Ik heb vannacht van jou gedroomd, Van de zomer krijgen we geen ijske meer... RA89, Rowans Hulst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42