Scalda INDAVER Scalda zoekt Docent LB scheikunde Docent LB natuurkunde Docent LB aardrijkskunde ONDERHOUDSMONTEUR HOOFD CLEANING www.scalda.nl WIJ ZOEKEN EEN FULLTIM Yöjz^ roncQU College voor Vavo is op zoek naar: ikunde (031 fte) Dienst Bestuurlijke Ondersteuning is op zoek naar: Medewerker informatievoorziening proces- en informatieanalist (1,0 fte) natie (0,8 fte) CIOS Coes-Breda is op zoek naar: Medewerker logistiek - Materiaalman (0,5 fte) Roncalli Scholengemeenschap, Bergen op Zoom 0,7 fte, voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. 1,0 fte, voor bepaalde tijd met uitzicht op onbepaalde tijd. Meer informatie over deze vacatures vindt u op CO HO OS Conserven B.V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwikkelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aan tal Europese grootwinkelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde DOC- en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Ooor vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnvesteerd in hoogwaardige moderne bedrijlsap- paratuur. Oe structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en npenheid. Momenteel zijn circa 400 mensen bij de onderneming in dienst. www.coms.nl zaterdag 6 juni 2015 Roncalti scholengemeenschap is een in het groen gelegen rk/pc-samenwerkingsschool voor atheneum, havo en vmbo-tl (mavo) met ruim 1.160 leerlingen. De school streeft ernaar leerlingen op een vooruitstrevende manier onderwijs te bieden. De werkwijze, vanuit een Daltonvisie, op onze school doet recht aan individuele verschillen tussen teerlingen en mondt uit in een eigen tempo werkwijze waarbij teerlingen teren in toenemende mate eigen keuzes te maken. Zo ontwikkelen zij zich tot volwassenen die in de huidige maatschappij verantwoordelijkheid kunnen dragen en goed kunnen samenwerken met anderen. Roncalli Scholengemeenschap heeft met ingang van het nieuwe schooljaar de volgende vacatures: Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een eerstegraads bevoegdheid of die studerend is hiervoor. Bezoldiging in schaal LD bij een eerstegraads bevoegdheid en gebleken geschiktheid behoort op termijn tot de mogelijkheid. De vacature kan worden uitgebreid tot 0,9 fte totaal met een aantal lessen natuurkunde. 0,3 fte, voor bepaalde tijd, in ieder geval voor de duur van het gehele schooljaar. Informatie: Voor informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met de heer H.F.C. Ertürk, beleidsmedewerker P&O. Telefoon: 0164 - 241050. Solliciteren: Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 21 juni 2015 richten aan: Roncalli Scholengemeenschap, t.a.v. de heer L.J.M. Heesters, rector, Postbus 258, 4600 AG te Bergen op Zoom vereniging /7/\ of via de mail: L.Heesters@roncalli-boz.nl. ons middelbaar onderwijs y J Acquisitie n.a.v. deze advertenties wordt niet op prijs gesteld. De functie: Op de afdeling technische dienst zorgt u samen met collega's, in een hecht teamverband, voor een vlot en storingsvrij verloop van alle productieactiviteiten. U neemt de reparatie, revisie en het periodiek onderhoud van alle machines en installaties voor uw rekening. Bij de constructie of installatie van nieuwe machines verleent u technische assistentie. De voorwaarden: U beschikt over een MBO niveau door opleiding of relevante werkervaring. U bent stressbestendig en accuraat. Probleemoplossend werken en denken is voor u vanzelfsprekend. U heeft geen negen tot vijf mentaliteit. Tevens bent u bereid om te werken in een ploegen storingsdienst. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken mailen naar: k.wieringa@coroos.nl COROOS Conserven B.V., t.a.v. de heer KJ. Wieringa. rruitCups Fruit Cü MA ühatmtè Indaver, toonaangevend in duurzaam afvalbeheer Locatie Hoek Als Hoofd Cleaning leid, structureer en organiseer je de operationele activiteiten van de Cleaning Business te Hoek. Deze activiteiten bestaan uit inwendige cleaning van tankwa gens (road/rail) en reiniging van diverse items onder hogedruk. Je bent ook verantwoor delijk voor de supervisie van de spuitplaats op de site, die een onderdeel vormt van het Maintenance Value Park. Je beheert de opslag van ongecleande en gecleande tankcon tainers. Je organiseert en bewaakt alle logistieke bewegingen op de site van en naar de opdrachtgever. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het verkrijgen van een dynamisch, gemotiveerd en resultaatgericht team. Je stuurt een 10-tal medewerkers aan onderver deeld in twee teams (2-ploegensysteem) en wordt hierbij ondersteund door twee voor mannen. Je bepaalt de productiecapaciteit en -planning. Wij bieden Het betreft een functie voor 40 uur per week met als standplaats Hoek. Wij bieden je in eerste instantie een jaarcontract met daarbij een salaris dat past bij je ontwikkeling. Je salaris is conform Afval Milieu CAO, Services in schaal I met min 2.330,- en max. 3.565,- bruto bij een fulltime dienstverband. Na gebleken geschiktheid wordt dit con tract verlengd met uitzicht op een contract voor onbepaalde duur. Je komt te werken in een uitdagende omgeving met korte lijnen en een goede, informele sfeer. Er zijn vol doende opleidingsmogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Wij vragen Je hebt HBO werk en denkniveau, bij voorkeur in chemische richting. Daarnaast beschik je over operationele leidinggevende kwaliteiten. Minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie is belangrijk. Kennis van (tank)cleaning is een pré. Je mondelinge en schriftelijke vaardigheden zijn goed en je bent nauwkeurig. Ook ben je veiligheidsbewust, gemoti veerd en leergierig. Verder ben je open in woord en daad, initiatiefrijk en klant- en resul taatgericht. Leidinggeven is je ding. Je bent goed in het aansturen en motiveren van een team. Wie zijn wij Indaver is een toonaangevend internationaal opererend bedrijf, gespecialiseerd in de af valverwerking voor bedrijven en overheden en gesitueerd in Zuid-Nederland. In Nederland bestaat het aanbod uit het inzamelen van huishoudelijk afval, ophalen en verwerken van gevaarlijk afval en het bieden van duurzame oplossingen voor afvalstromen. Solliciteren? Solliciteren is eenvoudig. Mail je sollicitatie en cv naar hr@indaver.nl voor 20 juni 2015. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Wij voeren deze wervingsprocedure in eigen beheer uit. Acquisitie wordt dus niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 7