éSVJMM DiiiiItoaiuifJirijJi lilfljsifioriiirii Familieberichten MAREA dlensen inq.nl I Voor betaalbare kwaliteit John de Witte Cornelis van Zweden Annette Wisse-Dijkers Uitvaartverzorging Lguia van Wingen John de Witte John de Witte Kees Kees van Zweden Kees van Zweden Janneke den Besten Ditsy den Besten UITVAART ,artvei?orging De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op I'm everything I am Because you loved me Nellie Groot was zijn liefde, groot het verdriet mooi de herinneringen, die hij achterliet John Plotseling niet meer in ons midden mijn lieve en zorgzame man, vader, zoon en broer echtgenoot van Nellie de Witte - Bakker Goes, 23 september 1955 t Terneuzen, 4 juni 2015 Kapelle: Nellie de Witte - Bakker John Wim de Witte Wim Dijkwelseweg 22 4421 PP Kapelle De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega John is tot vorig jaar november bij ons bedrijf in dienst geweest. Wij hebben zijn vrolijke aanwezigheid en zijn inzet altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Endy B.V. Yerseke Yerseke, 5 juni 2015 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van echtgenoot van onze collega Nellie de Witte-Bakker Wij wensen Nellie, John jr en verdere familie veel troost en sterkte toe. Huisartspraktijk de Jong en van der Wel Jolanda, Willeke, Rian, Ymran, Vait, Jolanda, Alice, Mina, Lydia, Jerphie, Jantine en Johan Kapelle, 4 juni 2015 Wees sterk en moedig... Want de HEERE uw God is met u, overal waar u heen gaat. Jozua 1:9 Na een moedig en dapper gedragen ziek zijn heeft zijn Hemelse Vader hem thuisgehaald. Onze lieve in de leeftijd van 55 jaar. Henny van Zweden - Taal Petra en Richard, Brent Linda Mariëlle 4 juni 2015 Kastanjestraat 2, 4431 CV 's-Gravenpolder De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 9 juni om 12:30 uur in kerkgebouw 'De Levenbronj Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 14:15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar ontmoeten in voornoemde kerk. Geen bloemen. Kom zoals je bent. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere na een geduldig gedragen ziekte uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Henny van Zweden - Taal in de leeftijd van 55 jaar. Sterke de Heere Henny en de kinderen met dit grote verlies. 's-Gravenpolder: J. Taal P.M. Taal - van Zomeren 's-Gravenpolder: Arjan en Janneke Taal Borssele: Lia en Jan Duijnkerke Ellewoutsdijk: Hans Taal Okotoks (Canada): Feline en Stephan Robart Borssele: Nelly Taal Johan Raas Borssele: Marieke en Jaap Witte Borssele: Cora en Hans Witte Kapelle: Ida en Jos Krijger Rilland: Jan Taal Samra Spahovic Nieuw en Sint Joosland: Marry en Adrie van de Bosse Borssele: Paul en SuzyTaal Neven en nichten 's-Gravenpolder, 4 juni 2015 Diepbedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde jongste broer en zwager, en onze oom in de leeftijd van 55 jaar. Bergen op Zoom: Lenie Becht-van Zweden Kruiningen: Leen en Ina van Zweden-van den Berge 's-Heerenhoek: Adrie van Zweden Zaamslag: Jan en Willy van Zweden-Noorduin Neven en nichten 's-Gravenpolder, 4 juni 2015 zaterdag 6 juni 2015 15 Door de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze bijzonder geliefde (pleeg)moeder is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Uw medeleven was en is ons tot steun. Hartelijk dank, bovenal voor uw gebeden. Oost-Souburg, juni 2015 Ron Wisse en (pleeg)kinderen Etienne Kreemers Geen kind is zo aanwezig, Dan 't kind dat wordt gemist Zeventien jaren in dagen verdwenen. Maar niet één van al die dagen, zonder gedachten aan jou. Jouw naam, wie je was, zo lief, zoveel mooie herinneringen, zo verweven, met wie wij nu zijn. Lieve Etienne, we dragen je in ons hart en wat houden wij van jou. 28-10-1980 7-6-1998 Marian Wim, Raoul Marleen Verzorgt de gehele uitvaart i" 0113-639 108 Striepseweg 4, 4435 RL Baarland www.lindayanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl -3R Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 78