Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 zaterdag 6 juni 2015 Paulina Verhulst Wij ontvingen het droeve bericht dat onze schoonzuster en tante is overleden Lien Ovaa-Verhulst I. Ovaa (in herinnering) M. Ovaa-Verhage (in herinnering) C. Francke-Ovaa M. Franc ke L. Kleinepier-Ovaa Kleinepier J. Ovaa-Westerbeke W. Ovaa in herinnering) M. Ovaa-Reijnders Neven en nichten Ons hart is gebroken, we hebben je verloren je bent weggerukt uit ons leven. Terwijl je ons nog zoveel liefde wilde geven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Maatje Pover-Smulder - Matty - 's-Gravenpoldei; f 's-Heerenhoek, 5 februari 1930 4juni 2015 L. Pover Petra en Jan Marc en Dominique Carolien en Marcel Leandra en Sjaak Mariëtte en Harry Roy Heinkenszandseweg 36,4453 VG 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 9 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de uitvaartdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid ons te condoleren. Geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rinus Riemens Machteloos en met veel verdriet moesten wij toezien dat, na een oneerlijke strijd die hij op positieve en dappere manier heeft gestreden, te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame pa Anthonie Jan Riemens - Tonny - in de leeftijd van 58 jaar. Nelly Riemens-Bouws Sarina Jasper 31 mei 2015 M. de Ruijtersingel 98 4535 AZ Terneuzen De herinneringsbijeenkomst heeft in besloten kring plaats gevonden. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele weken is overleden onze broer en oom Marinus Riemens Meliskerke, f Vlissingen, 31 maart 1940 04 juni 2015 Meliskerke: J. Riemens (in herinnering) T. Riemens - Bout Middelburg: P. Wagenaar - Riemens C. Wagenaar (in herinnering) Meliskerke: M. Wisse - Riemens J. Wisse (in herinnering) Meliskerke: P. Riemens Meliskerke: A. Griep - Riemens D. Griep (in herinnering) MiddelburgJ. van der Hel - Riemens (in herinnering) K. van der Hel Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Ter Reede, woning 24, voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Sivertstraat 13 4365 AV Meliskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 9 juni 2015 om 13.30 uur in de zaal achter de Odulphuskerk te Meliskerke. Voorafgaand is er gelegenheid vanaf 13.00 uur afscheid te nemen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Lambertus Abraham Smaardijk Bert Marieke Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve zus en tante weduwe van Pieter Ovaa in de leeftijd van bijna 78 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familie. Aagtekerke: K.P. Verhulst M. Verhulst-de Rijke (in herinnering) Aagtekerke: M. Faasse-Verhulst (in herinnering) J. Faasse Westkapelle: N. Hengst-Verhulst (in herinnering) L. Hengst (in herinnering) Westkapelle: L. Verhulst M. Verhulst-Faasse (in herinnering) Neven en nichten Ff. Ovaa Onze trouwe, behulpzame vriend is overleden. Paul en Marja De Heer is mijn herder Heden nam de Here uit ons midden weg mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa 10 maart 1930 3 juni 201 5 Nieuwerkerk Corrie Smaardijk - Looij Arnemuiden Els en Piet (in liefdevolle herinnering) Yerseke Rob en Betsy Aagtekerke Jolanda en Jan Bruinisse Ingrid en Ad Nieuwerkerk Kees (in liefdevolle herinnering) Jacqueline en Tonny Zierikzee Louis en Anneke Hellevoetsluis Joke Klein- en achterkleinkinderen Burg. Van Eetenstraat 1 24 4306 CW Nieuwerkerk De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 9 juni om 13.00 uur in dejohanneskerk, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats Nieuwerkerk, Muyeweg 26 te Nieuwerkerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Punt 3, Kerkplein 2 te Nieuwerkerk. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dient u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve opa Rinus enjeamantha Pieter, Janthijs, Carlijnne, Nieneke Petra en Kees Björn, Amber, Owen Sander en Willemieke Boas (in liefdevolle herinnering) Remco en Charlene Daniël en Demi Patrick en Anne Stefan Bart en Marinka Willem-Jan en Lyn Julia RUST ZACHT LIEVE OPA Martijn en Annemarijn Leonie Christiane en Dennis Thijs en Florine Janou en Thomas Bram Pip Jonah Tim Jeroen Erik en Kirsten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 77