d Familieberichten Jopie Hijman-de Hamer Wilhelmina Nieuwdorp - Schoolmeester Mien t Pieternella Lous-de Kam Nel K. Bedroefd maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven laten wij u weten dat op 75-jarige leeftijd is overleden onze geliefde zus en schoonzus Nel Lous-de Kam Sjaan en Leunis Suus en Bram t Wim en Nel Andre en Tannie Willie en Wim Neven en nichten Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde Nel Lous partner van onze zoon, broer en zwager Aarnoud Louws Domburg: P. Louws en W. Louws-Melse Serooskerke: Corrie en Piet Geertse Vlissingen: Frederiek Louws Middelburg: Jaap en Anneke Louws Oostkapelle: Tinus en Jannie Louws Oostkapelle: Wim en Connie Louws Aagtekerke: Nellie Louws Aagtekerke: Levien en Beppie Louws Gulpen: Willy en Arie Volmer Alabama: Peter en Cheryl Louws 4 Juni 2015 P. Lous - de Kam Marinus den Boer Altijd was er nog dat draadje dat draadje wat samen bond Dat draadje dat nu verbroken is En leidt tot dit gemis. Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve Leen Koole Pater familias is overleden. In liefde gedenken wij Paul Prien, Ton Maria, Marinus, Ko, Suzan, Pieter, David Jannie, Gideon, Boudewijn, Riet. Bep Koole Leny Marinussen Koos Koole Maap Sinke Krina Koole Wim Koole Fons v/d Goor Neven nichten Jan Arnoldus Philippus Houberg Leen Koole Je moeder is je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt toch de dag dat je haar moet laten gaan. Je hart zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 3 december 2011 weduwe van Cornells Willem Nieuwdorp in de leeftijd van 85 jaar. Yerselce: Heddie en Miranda Nick Roos en Stephan 's-Gravenpolder: Mappy en Hans Wilbert en Esther, Esmee, Milan, Sem Johan en Wilma, Amber, Sven, Ralf Dimine en Tonny, Lisa Annelies en Robert-Jan Lisanne en Remy Alinda Harmen Yerseke: Anja en Patrick Stefan Antwan Tholen: Anita en Ben Jordi Sharon Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van Zorgcentrum Ter Valcke, afdelingen TV-01 en Revalidatie, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 1 juni 2015 Correspondentieadres: Lepelstraat 13, 4401 EB Yerseke De crematieplechtigheid heeft op vrijdag 5 juni in besloten kring plaatsgevonden. Een kleurrijk mens is heengegaan Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij afscheid van onze moeder, schoon moeder en oma Weduwe van Pieter Lous sinds 1975 Levensgezel van Aarnoud Louws Oostkapelle, t Goes, 18 januari 1940 4 juni 2015 Ze zal gemist worden. Connely en Jaap Sturm-Lous Matthieu Joyce Desirée Wilco en Arianne Lous-den Hollander Anton Monica Sindy Lous Aagtekerkseweg 1 4356 RH Oostkapelle Op dinsdag 9 juni om 11:00 uur wordt de afscheidsdienst gehouden in de Dorpskerk, Waterstraat 2 in Oostkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene begraafplaats aan de Noordweg, Oostkapelle. Na de begrafenis is er in 'Anno Nu', Dorps straat 39-41, gelegenheid tot condoleren. Nel hield van kleurige bloemen Ze vond haar verblijf in 't Gasthuis zo gezellig, daar zijn wij dankbaar voor. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen de kinderen, kleinkinderen en vrienden veel sterkte en de kracht van God toe. Buren van de Aagtekerkseweg Fam. C. van den Bosse Fam. G. Coppoolse Fam. K.J. Coppoolse Fam. C. Verhage Fam. J. de Visser Fam. Joh. de Visser Fam. S. de Visser Oostkapelle, 4 juni 2015 zaterdag 6 juni 2015 17 Na een moeilijke laatste levensfase overleed deze week onze geliefde oom Wat blijft zijn de mooie herinneringen aan de vele levensjaren die we met hem mochten delen. Truus en Piet Hans en Coby Jaap en Maria Corrie en Huib Marco Burgh-Haamstede, 5 juli 2015 Je liefde was voor ons, de luchtvaart had je passie. Een geest zo sterk als een beer, een lichaam uiteindelijk toch te teer. Na een moedige strijd vol wilskracht, is tot ons verdriet overleden mijn man, onze vader en schoonvader 24-02-1942 04-06-2015 Rotterdam Goes Jouw leven moeten we loslaten, in ons leven houden we je altijd vast. Goes: Annelies Houberg-Rutten Wolphaartsdijk: Edith en Peter Caspar Goes: Nona Scooby Populierenstraat 56, 4462 BG Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 juni van 19.00 tot 20.00 uur en op woensdag 10 juni van 09.45 tot 10.15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal er in de aula aldaar een afscheidsdienst worden gehouden, waarna we hem om 12.00 uur zullen begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Boomstraat te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Met veel verdriet geef ik u kennis dat van mij is heengegaan mijn lieve en zorgzame levenspartner in de leeftijd van 76 jaar. Jan-Servaas Hollestelle Goes, 4 juni 2015 Wilgenstraat 9, 4462 CJ Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op dinsdag 9 juni om 14.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' Geideloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan deze bijeenkomst is er vanaf 13.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van het rouwcentrum gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u uw schriftelijke condoleance of een herinnering plaatsen. Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze "oud" buurman De vroegere buren uit de Baaslaan. St. Laurens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76