Colofon IDensenlinq.nl O mensen inq.nl Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Paul Tannie Verstraete-Boidin milieberichten Voor al uw kaarten, telefoontjes en alle andere blijken van meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van George De Vliegher willen wij u hartelijk danken. Familie De Vliegher Familie Huiskes-Lenssens Koewacht, juni 2015 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van Miranda van de Waeter-Nijssen hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Arno van de Waeter Tristan, Jochem Familie Nijssen Familie van de Waeter Terneuzen, juni 2015 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven, telefoontjes, steun en warmte na het moeilijke verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Kinderen en kleinkinderen. Oostburg, juni 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op Zonder Paul is alles anders. Daar de hoeveelheid warme reacties naar aanleiding van het overlijden van zo overweldigend was, is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Alle vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund waarvoor onze oprechte dank. Speciaal woord van dank voor Miranda van de Dela. Claudia en Thijs Familie van Waterschoot Familie van Remoortere. zaterdag 6 juni 2015 19 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 i www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52