ÜyarJsilsrj J? Familieberichten 18 zaterdag 6 juni 2015 Ivon Rosalia Maes kükookop q fflensenlinq.nl 1 Altijd was er nog dat draadje dat draadje wat samen bond Dat draadje dat nu verbroken is En leidt tot dit gemis. Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve Leen Koole Pater familias is overleden. In liefde gedenken wij Paul Prien, Ton Maria, Marinus, Ko, Suzan, Pieter, David Jannie, Gideon, Boudewijn, Riet. Bep Koole Leny Marinussen Koos Koole Maap Sinke Krina Koole Wim Koole Fons v/d Goor Neven nichten Leen Koole Ons hart is gebroken, we hebben je verloren je bent weggerukt uit ons leven. Terwijl je ons nog zoveel liefde wilde geven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder en oma Maatje Pover-Smulder - Matty - 's-Gravenpolder, f 's-Heerenhoek, 5 februari 1930 4juni 2015 L. Pover Petra en Jan Marc en Dominique Carolien en Marcel Leandra en Sjaak Mariëtte en Harry Roy Heinkenszandseweg 36,4453 VG 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 9 juni om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de uitvaartdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid ons te condoleren. Geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. John de Witte Alphons Saman St Machteloos en met veel verdriet moesten wij toezien dat, na een oneerlijke strijd die hij op positieve en dappere manier heeft gestreden, te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorgzame pa Anthonie Jan Riemens - Tonny - in de leeftijd van 58 jaar. Nelly Riemens-Bouws Sarina Jasper 31 mei 2015 M. de Ruijtersingel 98 4535AZ Terneuzen De herinneringsbijeenkomst heeft in besloten kring plaats gevonden. "De strijd is gestreden Nog maar net bijgekomen van de eerste slechte berichten kregen we afgelopen zondag al het bericht van het overlijden van Tonny Riemens Echtgenoot van onze juf Nelly. We wensen Nelly, Sarina en Jasper heel veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Leerlingen, ouders en collega's van SBO De Springplank Bernard Beldjoudi Jo Jansen Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze "oud" buurman De vroegere buren uit de Baaslaan. St. Laurens. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega John is tot vorig jaar november bij ons bedrijf in dienst geweest. Wij hebben zijn vrolijke aanwezigheid en zijn inzet altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers Endy B.V. Yerseke Yerseke, 5 juni 2015 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Hulst: Hulst: Jansteen: Parijs: St. Niklaas: Zemst: Emiel en Conny Tonny en Carla Otto en Marleen Olga en Thierry Delina en Willy Marijke en Vic kleinkinderen en achterkleinkinderen 3 juni 2015 De Vosplantsoen 1, 4561 LA Hulst U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 9 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De avondwake vindt plaats op maandag 8 juni om 19.00 uur in 'de Lange Akkers' te Koewacht. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan de medewerkers van 'de Lange Akkers', afdeling Korenbloem, voor hun goede en liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Het heeft haar en ons goed gedaan. Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze pa, schoonpa en opa overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Fennie Beldjoudi-Haagsma kinderen en kleinkinderen Sluiskil, juni 2015 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa Aangezien het voor ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen Dinie Jansen-Meijer Piet en Rosemarie Jos en Ingeborg kleinkinderen achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51