Familieberichten 16 zaterdag 6 juni 2015 Cornelia Janna Barendse-Steenpoorte Corrie Barendse-Steenpoorte Corrie Barendse-Steenpoorte 9 Lij die van der Have-van Oeveren Lij die van der Have-van Oeveren Lij die van der Have-van Oeveren kükookop fflensenlinq.nl Lij die van der Have-van Oeveren Lij die van der Have-van Oeveren Gij zijt tot herder ons gegeven, wij zijn de schapen die Gij weidt; waar Gij ons leidt is 't goed te leven, Heer, die ons voorgaat door de tijd. Wie bij U blijft en naar U ziet, verdwaalt in deze wereld niet. Gezang 7514 Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Cornelia" is door haar Hemelse Vader Thuis gehaald mijn lieve schoonzus en onze tante Corrie echtgenote van Herman Cornelis Barendse f 11 juni 2009 26 april 1929 13 juni 2015 familie Barendse familie Steenpoorte Markt 5 4307 AN Oosterland De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 9 juni in de Jodocuskerk van de Her vormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in de "Voorkerk". f Na een vriendschap van ruim 60 jaar is overleden onze goede vriendin Oosterland: Betsie van den Houten-van 't Hoff Koos van den Houten in herinnering kinderen en kleinkinderen Oosterland, 3 juni 2015 In vertrouwen, dat zij nu Thuis is bij haar Hemelse Vader, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve (buurvrouw) 26 april 1929 13 juni 2015 We zullen haar missen. Rian en Piet Bal Annet en Rien Capelle Ellen en Pieter-willem Capelle en kinderen Lena en Cees Duinhouwer Heidi en Peter van den Ouden en kinderen Jozien en Leen van den Ouden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Intens verdrietig zij wij om het verlies van mijn dierbare zus en onze tante Dit is voor mij en de kinderen een groot verlies. We zullen ze enorm missen. Grijpskerke: Maddie Bos-van Oeveren Adrie Bos in liefdevolle herinnering Willem en Mariëlle Marco en Marion André en Evelien en kinderen Oosterland, 4 juni 2015 Heel verdrietig en vol bewondering voor de manier waarop zij tegen haar ziekte heeft gevochten, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze lieve moeder en oma gehuwd geweest met Rinus van der Have f 2 maart 1989 *20 april 1944 f4 juni 2015 We zullen haar missen Piet van der Werf Sjaak en Lena Cynthia Kim en Jeff Eline en Jaco Romy Kir a Burgemeester van der Havestraat 39 4307 BB Oosterland De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden woensdag 10 juni om 13.30 uur in Dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof". In plaats van bloemen graag een gift voor het KWF, een collectebus hiervoor staat bij het condoleanceregister. 'n Hand op je schouder altijd 'n luisterend oor in voor 'n grapje altijd nadrukkelijk betrokken aanwezig en voor een ieder klaarstaand. Is zij er ineens niet meer... Voor ons veel te jong is, op 71-jarige leeftijd, overleden onze lieve, zorgzame, dappere stiefmoeder, schoonmoeder en oma We zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft. We zullen haar missen. Oosterland: Bert en Esther en kinderen Eindhoven: Cees en Ingrid en kinderen Oosterland, 4 juni 2015 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame schoonzuster en tante Leen van der Have in herinnering Kees van der Have Corry van der Have-Dooge Riet van der Have-van der Have Wim van der Have in herinnering Freek en Carolien en kinderen Rian en Jaco en kinderen Oosterland, 4 juni 2015 Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, behulpzame en meelevende buurvrouw Jaap en Jannie van 't Hoff Jan en Maatje Stouten Kees en Mieneke van der Hulle Leo en Mar ja van der Weijde Oosterland, 4 juni 2015 Veilig in Jezus armen, Veilig aan Jezus hart. Thuisgehaald onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Anna Maria Dommisse-Allewijn sinds 2 juli 2002 weduwe van Adriaan Dommisse in de leeftijd van 90 jaar. Marijn en Adrie Dommisse-Pieper Armand en Anke, Anne, Lars Martijn en Elma, Marije, Stijn )an en Corry Dommisse-van Liere Arjen en Anneke, Femke, Luca Leon en Tamara, Jari, Stef Ad en Wienie Dommisse-Smit Anja en Vincent, Thijs, Sophie Richard en Marloes Krabbendijke, 5 juni 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Willem Kosterlaan 2 4413 CN Krabbendijke Onze moeder en oma is opgebaard op het adres Willem Kosterlaan 2, alwaar maandag 8 juni van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De dankdienst voor haar leven, geleid door ds. W.). van de Griend, wordt woensdag 10 juni om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande en Ter Weel, afdeling C te Krabbendijke voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. L 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www. uitvaarti nformatieh ulplij n. n 1 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49