k Familieberichten O IHensenlinq.nl J? U 14 zaterdag 6 juni 2015 ieT Arnoud van den Berge - Nous - Marjoke de Haan-Schouwenaar Johannis van Liere Frangois Catharinus de Pree - Bram - Ingrid de Visser-Traas A Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. Goes: Sjaak en Joke van den Berge-Slabbekoom Anniek en Marlon Elles Myrthe en Ramon Juni 2015 Daniël Frangois Dekker Het gemis voor ons zal blijven, maar de steun en het medeleven na het plotseling overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Ad de Haan Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, juni 2015 Voor de overweldigende belangstelling en blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij van u mochten ontvangen, zowel voor als na het overlijden van onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Els en Adrie Baas-van Liere Niels en Michelle, Carlijn, Maacl Sandra en Ronnie Louis en Jolanda van Liere-van Steenbergen Manon en Mare Mike Juni 2015 Voor alle hartverwarmende blijken van medeleven na het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa zeggen wij u allen hartelijk dank. Tmus de Pree-de Nood Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juni 2015 Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook, na het onverwachts overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Abraham Johannis van de Repe willen wij u hartelijk danken. J. van de Repe - Janse Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2015 Klaus Bartusek In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth Pieternella Goudswaard-Heijstek zeggen wij u hartelijk dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel door uw aanwezigheid, als door het sturen van een kaartje heeft ons erg goed gedaan. M.P. Goudswaard Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Geersdijk, juni 2015 Ad van der Heijden Magdalena Dingena Hengsdijk-Ossewaarde ~Leentje~ Adriaan Cornells Hoogerheide Sophia Alida Kouwer-ter Maten Adriaan Louwerse Adrie Emma Provoost Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn moeder en schoonmoeder en de overweldigende belangstelling bij de crematie, maken het voor ons heel moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. Wim Mèlany en Jeroen Westkapelle, juni 2015 kijk ook op ff Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven in de periode voorafgaand aan en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven, persoonlijk of schriftelijk tot uiting gebracht, was voor ons een grote steun en zal steeds een dankbare herinnering blijven. W.M. Dekker-Dhondt kinderen en kleinkinderen Oostburg, juni 2015 i 1 V Ijl U allen die aanwezig waren bij de crematie, uw kaarten, telefoontjes en e-mails, maken dat ik me gesteund voel bij het verlies van mijn LIEF Dank dat jullie er voor hem waren en voor mij er nog steeds zijn. Het helpt. Jozien Bartusek-van den Driest Nieuwdorp, juni 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn schat, onze pa en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Tanny Vincent en Nuray Onno, Jonas Vlissingen, juni 2015 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Rinus Hengsdijk Jan en Ineke Hengsdijk - Snoek Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, juni 2015 Allen die met ons meegeleefd hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze geliefde vader en opa willen wij hiervoor hartelijk dankzeggen. Ook dank voor uw aanwezigheid bij de begrafenis. Het heeft ons zeer goed gedaan. M.J. Hoogerheide-Hoekman kinderen en kleinkinderen Nisse, juni 2015 Op 16 april 2015 hebben wij samen afscheid genomen van Wij willen u hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid en andere blijken van medeleven, die wij als grote steun en troost hebben ervaren. Familie Ter Maten, Leusden Familie Wielemaker, Koudekerke Hierbij willen wij u hartelijk bedanken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve pa en opa Het was hartverwarmend en heeft ons erg goed gedaan. C. Louwerse-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Middelburg, juni 2015 Wij willen iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma dit heeft ons veel steun en troost gegeven. Rob en Joyce Janice Paula Domburg, juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 47