Verbouwingsuitverkoop Eric tevreden wij tevreden. ZEELAND 5 Met kortinaen van 40 tot 80% Badkameruitverkoop.nl #Twitter Sonja Barentsen @sonjabarentsen Geen goeie dag om achter ultraslome zon- netrein Vlissingen vast te zitten met je au to. Zelfs met dit weer blijkt ie niet vooruit te branden Verkiezing Online top 5 Vestrock Kortingen tot Nergens goedkoper!!! Kom eens kijken in onze showroom! Riethil 20, 4825AP Breda Tel: 076-2600063/ 06-28448040 ZATERDAG 6 JUNI 2015 De huidige situatie op de Westhavendam. Alle gebouwen verdwijnen straks, ook de karakteristieke graansilo op de punt van de dam. foto Peter Nicolai Op veel plaatsen in het land was het gisteren warm, heel warm. Thermometers klommen tot der tig graden of verder en velen geno ten van de zon. De zonnetrein in Vlissingen ging er echter niet har der van rijden. De PZC organiseert wederom in samenwerking met CBK Zeeland en de Zeeuwse Bibliotheek de zoektocht naar de beste Zeeuw se poster van 2014. De winnaar wordt bekendgemaakt op vrij dag 26 juni. Stemmen kan vanaf zondag op www.pzc.nl/poster 1 Westerscheldetunnel na uren lange stremming weer open 2 Zeeuwse zorginstellingen heb ben miljoenen achter de hand 3 Werkstuk Zeeuwse scholieren is zelfs voor leraren moeilijk 4 Ondernemer Mosmans eist actie tegen verkoop chocolade in Zeeuws Museum 5 Transport Nederland: bij stremming verkeer over andere weghelft Hulst staat dit weekeinde in het te ken van muziek en allerlei ander vermaak voor jong en oud. Verslaggever Guido van der Heij den is er bij. Hij twittert (#vestrock), interviewt en fotogra feert. www.pzc.nl/vestrock Kijk op www.pzc.nl of D @pzcredactie G facebook.com/depzc l-° @pzcredactie haven Breskens 800 m2 showroom, 2500 m2 opslag!! Wij hebben uitsluitend merkartikelen zoals Burgbad, Huppe, Jado, Vola, Sphinx, Villeroy Boch, Duscholux, Sanijura, Hoesch, Dansani, Dorenbracht, Hans Grohe en andere topmerken. Ook hebben wij nog diverse onderdelen voor oudere badkamers, zoals kranen, sanitair, douchewanden etc. (6 dagen per week van 11.00 -18.00 uur) Waarom Eric zo tevreden is over ons verzekeringspakket? Lees zijn verhaal op zlm.nl of vraag het uw ZLM adviseur. u tevreden, wij tevreden verzekeringen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 38