Trouwen met goedkeuring van Maxima Samen meer beleven ^ICJK E3EH (D=s Kies voor een interactief tv-pakket of 50% korting* NIEUWS 17 met Alles-in-1 van DELTA meer internetsnelheid meer zenders op uw tweede scherm meer interactieve tv meer HD-zenders Bestel Alles-in-1 voor 1 juli 2015 Ga naar DELTA.nl/allesin1 gens aan de timmerman gegeven. Met het verzoek om aan Martin te vragen of hij deze aan Maxima wil de geven. We hebben hem nog een paar dollar voor postzegels in de handen gedrukt." 'Ik zie Maxima al lopen. Op haar slippers naar het postkantoor om postzegels te kopen. Bizar dat ze dit doet' Rick van de Wildenberg Dat de kaart ook daadwerkelijk retour zou komen, had het stel niet verwacht. Terwijl Judith nog door Zuid-Amerika reist, ploft de kaart eind januari in de brieven bus. „Ik kon het bijna niet geloven", lacht Rick. „Ik heb meteen op in ternet gezocht of de handtekening klopte. Ik zag al wel meteen dat de kaart ook is afgestempeld in Ar gentinië." Rob ten Hove van het Natio naal Forensisch Onderzoeksbu reau, gespecialiseerd in hand schriftonderzoek, kan zich bijna niet voorstellen dat iemand het handschrift van Maxima vervalst heeft. „We hebben het op een aan tal kenmerken vergeleken met een andere brief van Maxima. Ze komen duidelijk overeen." Rick en Judith koesteren hun koninklijke gelukswens. En na tuurlijk volgde er een 'ja' op het koninklijk gezegende aanzoek van Rick. Voor de bruiloft in augustus krijgt ze zeker een uitnodiging. „Ze zal wel niet komen. Maar ja, dat dachten we van de kaart ook." euk dat u Argentinië zo fijn vindt. Geniet van uw reis en ik hoop dat I ze snel met u gaat trou wen.' Was getekend, Maxima. Het staat er echt in een wat kriebelig handschrift. De verfrom melde kaart uit Villa La Angostura ligt bij Rick van den Wildenberg (34) en Judith Brands (33) in Soe rendonk op tafel. De twee mijmeren wat over hoe het gegaan moet zijn. „Ik zie haar al lopen", lacht Rick. „Op haar slippers naar het postkantoor om postzegels te kopen. Bizar dat ze dit doet." Het verhaal van het stel begint in Zuid-Amerika. In december vo rig jaar maakt Judith daar een rondreis van drie maanden. Rick gaat de eerste drie weken mee op een roadtrip door Chili en Argenti nië. In dat laatste land wordt ook het dorpje Villa la Angostura aan gedaan. „In een reisgids hadden we gelezen dat Martin Zorreguie- ta, de broer van, daar een restau rant heeft. Tinto Bistro. Helaas was het dicht maar er was wel een timmerman bezig met wat repara ties. Een Nederlander en vriend van die Martin. Hij vertelde dat Maxima met de kerst zou langsko men." Bij Rick, een romanticus pur sang, begint het te borrelen. Hij koopt een kaart en schrijft deze vol met complimenten over het mooie land en Maxima zelf. Hij voegt er aan toe dat zijn vriendin met hem zal trouwen als de konin gin de kaart mét een handteke ning terugstuurt. „We hebben de kaart vervol- VIDEOLAND verbindt ZATERDAG 6 JUNI 2015 Rick en Judith met de kaart in hun achtertuin, foto Ton van de Meulenhof De kaart die koningin Maxima naar Soerendonk stuurde. door Diede Hoekstra 'L *Dit aanbod geldt voor iedereen zonder Zeeland Net internet en telefonie. De actiekorting is tijdelijk. Bekijk de actievoorwaarden op DELTA.nl/allesin1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18