Golden Tulip Noordwijk Beach Golden Tulip DELTA verbindt Dat een nieuwe CV-ketel minder gas verbruikt dan de CV-ketels van pakweg 15 jaar geleden, dat weet u waarschijnlijk wel. Maar hoe maakt u de juiste keuzes en ontvangt u op basis van die keuzes snel een offerte? DELTA Woningadvies helpt u verder! Met DELTA Woningadvies: ontdekt u snel en eenvoudig de CV-ketel die bij uw woonsituatie past vraagt u direct een tekenklare offerte aan bij onze CV-ketelpartner Wolter Dros Ga naarwww.DELTA.nl/cvketels en start daar uw eigen CV-keteladvies wolter dros tbi 3-daags Zomerarrangement Lezersprijs vanaf 99,- p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 2,40 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht€ 20,-p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Juni en September €99,00 p.p. Juni en September €109,00 p.p. Juli en Augustus €109,00 p.p. Juli en Augustus €119,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag aankomst zondag t/m donderdag aankomst vrijdag en zaterdag Dit arrangement is geldig voor genoemde data o.b.v. beschikbaarheid. De bloemen badplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegenaanhetstranden boulevard en beschikt overcomfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voor zien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ont bijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). Zomerarrangement: Ontvangst met 'Ijscoupe Noordwijk' 2x overnachten in een 2-persoons- kamer landzijde 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner ldagfietshuur-fietsroutes Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijk beach.nl o.v.v. Zomerarrangement NOORDWIJK BEACH PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8