k Familieberichten er*A i Wmè fVKja EelMö-iiuia/iH mi 14 vrijdag 5 juni 2015 Marinus den Boer Liesbeth Kostense Johan Didrich Fregeres Leen Leen Koole Leendert Koole Dat is met mensen dat ze moeten sterven, dan zegt men wel: nu zijn ze er niet yneer, en anderen: nu zijn ze bij de Heer. Verdrietig, maar ook dankbaar voor de vele jaren dat wij samen lief en leed mochten delen, nemen wij afscheid van mijn geliefde man, onze vader en opa Kerkwerve, 2 september 1924 f Kamperland, 3 juni 2015 Burgh-Haamstede: Adrie den Boer-Steenland Rotterdam: Jos Vlissingen: Els en Ron Den Haag: Cora Rosmalen: Rien en Anke Bazel: Harm en Laura kleinkinderen en achterkleinkinderen Platboslaan 4 4328 EA Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 8 juni in de Pelgrimskerk, Platboslaan 1 te Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats Vredehof aan de Oude Lagezoom te Haamstede. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Alexiaplein la te Kamperland voor hun warme en liefdevolle verzorging. Ons bereikte het droevige bericht dat de vrouw van onze collega Johan Huijgens, Wilma Huijgens - Pais dinsdag is overleden. Wij condoleren Johan, de (klein-)kinderen en verdere familie en wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van de Zeeuwse Asfalt Onderneming ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na jaren van langzame achteruitgang, hebhen wij afscheid moeten nemen van onze lieve Bruinisse, Middelharnis, 12 januari 1966 3 juni 2015 Bruinisse: Adriaan Kostense f Marina Kostense-Bal f Kapelle: I.J. Haverhoek f J.E. Haverhoek-Vijverberg Ineke Pelella-Haverhoek Evelien Wisse-Ha verhoek executeur Correspondentieadres: Dijkwelseweg 21 4421 PN Kapelle De herdenkingsdienst voor Liesbeth vindt plaats op maandag 8 juni 2015 in kerkelijk centrum "Ichtus", Kerkplein 1 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid voor een samenzijn in "Ichtus". Graag willen wij het personeel van De Westerschelde 9 Hemesseroord hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging van Liesbeth. En toch telkens weer Zullen wij je tegenkomen Zeg nooit: het is voorbij Slechts je lichaam iverd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet watje zei Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is toch nog geheel onverwacht overleden (arts) Echtgenoot van Jannetje Fregeres - Baert Vlissingen Middelburg 25 september 1927 2 juni 2015 Jannetje Fregeres - Baert Gerard en Jose Dia en Ad *ïs Balou Correspondentieadres: Sprencklaan 4 4333 HD Middelburg De Rouwdienst, geleid door ds. G.J. Smit, wordt gehouden op zaterdag 6 juni om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 in Sint Laurens. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Degenen die geen kennisgeving mochten ontvangen hopen wij toch te bereiken met deze advertentie. Verdrietig zijn wij dat de vriend van oma is overleden Korneel, Siemen en Joris. Bedroefd, maar heel dankbaar voor al zijn liefde en zorg is van ons heengegaan naar zijn Heiland, mijn lieve vriend Francien van Sluijs-Dingemanse (Klein)kinderen Kees en Nel Dingemanse "Mijn genade is u genoeg" 2 Corinthiërs 12 vers 9 Rotsvast gelovend in deze woorden is op 95-jarige leeftijd overleden onze dierbare vader, opa, overgrootvader en vriend. Zijn eigenheid lag ons allen na aan het hart. *10 april 1920 t 2 juni 2015 gehuwd geweest met Suzanna Huibregtse (2 mei 1921-3 juli 2005) Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Boudewijn en Nel Heieen en Frans Valerie, Michelle Hermen en Hanneke Manou, Tristan Jopie Treeske en Henri Annelie, Hnib, Brecht, Evalynne, Evike Rosalinde en Xenos Daan, Sarah, Eva Charlotte en Sonni Elin, Merit, Stine Wibo en Marie-Claire Teun en Hester Lotte, Joris Arjen en Maiko Maya Rien f Lars Iris Noura Chiron Robin Vriendin Francien van Sluijs-Dingemanse Correspondentieadres: Boudewijn Koole, Faunalaan 67, 3972 PP Driebergen Email: boudewijnkoole@ziggo.nl Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg (achter de Torentijdweg) alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 6 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 10 juni om 13.30 uur in de Opstandings- kerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Hieraan voorafgaand is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Opstandingskerk. Pa hield van bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tonny de Vries t Verdrietig nemen we afscheid van ons trouwe lid "Amnesty heeft mijn hart" Jaren lang streed zij met hart en ziel voor de mensenrechten Els Kuiper Werkgroep Walcheren Barbara Stronks Amnesty International Jan Versloot Anja de Vlieger

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76