Uitvaartondernemer moet voor de zomer schulden betaald hebben ZEELAND 3 De gemeente onderzoekt ook welke stappen er genomen kun nen worden als er dan niet is be taald. De schuld van Kloeg is ont staan omdat de uitvaartonderne mer op formulieren invulde dat de gemeente rekeningen voor be graaf- of crematiekosten naar de nabestaanden moest sturen. Die hadden, al dan niet via hun verze kering, die kosten al betaald aan de ondernemer. Maar Uitvaart zorg Memoriam Walcheren be taalde de factuur niet aan de ge meente. Volgens Szarafinski zou den vijftien nabestaanden op die manier benadeeld zijn. Daarom mocht dat bedrijf vanaf maart niet meer op de gemeentelijke be graafplaats komen. Een ander be drijf van Kloeg, Associatie Uit- De gemeente onderzoekt volgens wethouder Szarafinski (foto) welke stappen genomen kunnen worden als er niet is betaald. vaartzorg Zeeland, mag daar wel komen. Kloeg erkent dat door 'vergis singen en fouten' klanten onte recht rekeningen kregen. Dat heeft volgens hem te maken met het feit dat hij in een korte tijd en kele malen moest verhuizen. „Waardoor er sprake is geweest van rekeningen die bleven liggen en naar verkeerde adressen zijn gestuurd." Hij zegt dat er geen sprake is van fraude noch opzet. Een aantal klanten denkt daar an ders over. Zij willen zijn persoon lijk faillissement aanvragen. Interior VRIJDAG 5 JUNI 2015 Henk Jonk, Eersel (N-Brabant) Draagt: „Een handige opklapbril. Tun nel in, omhoog, tunnel uit, omlaag." Kostte: „Een tientje. Dat was al jaren geleden. Ze knippen hem op maat voor je bril." Heeft er: „Eén." ogen liefheeft, zet Gertjan Verheul, Goes Draagt: „Ray-Ban met polarisatiefil ter." Kostte: „Gekregen van een vriend, omdat ik mijn eigen Ray-Ban ergens had laten liggen." Heeft er: „Nu deze dus. Ik heb altijd Ray-Ban." Ingeborg van Schaik, Goes. Draagt: „Favoriete pilotenbril, ik ge loof van H M. Het belangrijkste is dat ze passen. Ik heb een smal hoofd." Kostte: „Een tientje?" Heeft er: „Vier, allemaal pilotenbrillen." Marleen Lamont, Wortegem-Pete- gem (België) Draagt: „Witgerande bril van Pearl. Past bij alles." Kostte: „Geen idee. Hij is tien jaar oud." Heeft er: „Eén. En ik ben er zuinig op." Jan Kaaisteker, Wilhelminadorp. Draagt: „Zonnebril op sterkte van Pearl." Kostte: „Niks. Ze hadden zo'n actie, twee voor de prijs van één." Heeft er: „Twee. In de auto ligt een speciale bril voor contrast." José Jonk, Eersel (N-Brabant) Draagt:„Een Polaroid opzetbril met verbrede pootjes." Kostte: „30 euro, bij Hans Anders." Heeft er: „Twee. De andere voor in de auto, zodat ik nooit misgrijp. Die was 60 euro." Tony Lammertijn, Philippine Draagt: „Zwarte zonnebril met zwar te glazen." Kostte: „Een tientje, op de markt in Zuid-Frankrijk." Heeft er: „Twee. Ik heb een vaste auto-zon nebril. Die is heel anders. Cees Kaan, Kapelle-Biezelinge Draagt: „Bril met spiegelend glas in blauwtint." Kostte: „Niks. om de twee jaar koop ik er drie voor de prijs van een, bij zo'n actie." Heeft er: „Ik stik van de brillen! Coby Kaaisteker, Wilhelminadorp Draagt: „M'n oude reservebril. Ik kon mijn goeie niet vinden." Kostte: „Geen idee...25 euro ofzo." Heeft er: „Twee. Maar ik draag tegenwoordig liever een zonneklep dan een bril." Erik van der Woude en Lucinda Hulleman, Goes Zij: „Spiegelbril van Lucardi, tientje." Hij: „Ik ook, maar dan voor 98 cent bij de Action. Ik koop ze met handen vol omdat ik er altijd op ga zitten." MIDDELBURG. Uitvaartondernemer Rob Kloeg moet voor de zomer zijn schulden hebben afbetaald bij de gemeente Middelburg. Volgens wethouder Saskia Szarafinski gaat het om een bedrag van bijna 20.000 euro, waarvan een deel achterstallige huur en nog niet betaalde onroerendzaak-belasting. WOONTREND ZEELAND Woontrend Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 35