It Duitsland de-luxe: Suite Wellness ;J^\ 16 DINNERSHOW 21 ON AIR DINNERSHOW 21 ON AIR Nog heel even., stopt en Dinnershow 21 On Air Een compleet weekend weg met het 21 On Air- hotelarrangement Boek nu deze lezersreis ga naar pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Adviesprijs €229,-p.p. LEZERSPRIJS 129,- p.p.* Genieten op het allerhoogste niveau in een prachtig ingericht boetiek hotel 21 ON AIR-HOTELARRANGEMENT THEATERTICKET Boek nu deze lezersreis "Ag# pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Maar voor het zover is, pakken we noggroots uit! Je hebt nog tot 20 juni de kans om te genieten van deze sensationele show in Studio21 in Hilversum. De show die de magie van televisie naar het podium brengt en terugkijkt op memorabele momenten van de afgelopen 60 jaar televisie. Al meer dan 100.000 bezoekers bezochten 21 On Air! Terwijl je geniet van een hapje en een drankje, nemen wij je mee op reis door de tijd. Spraakmakende en tijdgeest bepalende onderdelen uit de televisiegeschiedenis komen voorbij. Deze actie is geldig op de data: -13 j u n i -20 juni Herkenbare televisieprogramma's van toen en nu worden gepresenteerd in een bijzondere setting, waarbij continu wordt geschakeld tussen televisie fragmenten en een dynamische live show. Met het theaterticket heten wij je welkom vanaf 20:15 uur. Je krijgt een goede zitplaats, geniet van de show 21 On Air en van een wervelende afterparty. Met een theaterticket reken je de genuttigde dranken en hapjes af op de avond zelf en is het mogelijkdat je aan tafel zit bij andere gasten. VAN: €30,50 VOOR: €32,50 Beleef dé ideale combinatie van entertainment shoppen in Hilversum! Voor slechts 72,50 p.p. boek je met het 21 On Air-hotelarrangement een theaterticket voor de Dinnershow 21 On Air én een overnachting met luxe ontbijt in Tulip Inn Media Park Hilversum. Dinnershow 21 On Air theaterticket Het hotelarrangement biedt je toegang tot de Dinnershow 21 On Air vanaf 20:15 uur, geeft je een zitplaatsén toegangtot de afterparty. Met een theater ticket reken je de genuttigde dranken en hapjes af op de avond zelf en is het mogelijk dat je aan tafel zit bij anderegasten. Deze actie is geldig op de data: -13 juni - 20 juni Upgrade naar Dinnershow Bronze-ticket Voor de kleine meerprijs van €35,- kun je naast onze sensationele show genieten van een overheerlijk 3-gangendiner en zijn alle drankjes inbegrepen! Aanvang van het diner is om 18:00 uur. De upgrade dient minimaal 7 dagen voor aanvangvan de show te zijn geboekt. Tulip Inn Media Park Hilversum Daarnaast overnacht je met het hotelarrangement in een 3-sterrenhotel, gelegen in een prachtige Gooise villa, op slechts 500 meter afstand van Studio21. Studio21 is vanuit het hotel zowel te voet als per taxi goed bereikbaar. Bij je hotelovernachting is een over heerlijk ontbijt inbegrepen. VAN: €00,50 VOOR: €72,50 Bovenstaande prijs is gebaseerd op basis van een tweepersoonskamer en is niet geldig voor een één persoonskamer. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel waar u rechtstreeks kunt boeken of naar www.dinnershow.nl/lezersactie. Bellen kan via 0900-1353 ow Lezersactie theaterticket of Lezersactie 21 On Air-hotelarrangement. Toeslagen: Toeslag 1-pers. kamer 80,- kinderprijzen: 0-6 jaar gratis, 7-16 jaar 40,-. Het arrangement is geldig tot 20 december 2015 op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer! De charmante plaats Euskirchen - aan de poort van de Duitse Eifel - ligt zeer centraal voor een bezoek aan Bonn, Keulen of het rode wijngebied 'Ahrtal'. (afstand vanaf Venlo is ca. 100 km). Het boetiek hotel ligt tegenover het station, perfect voor een citytrip per trein naar bv. Keulen, Bonn of Bad Neuenahr. Het viersterren superior Ameron Parkhotel Euskirchen ligt midden in het centrum en beschikt over alle luxe die u zich maar kunt bedenken. Een prachtig wellness center met o.a. diverse sauna's, stoombad, fit ness, beauty en een jacuzzi. U verblijft in een luxueuze ingericht suite voorzien van alle comfort! Werkelijk luxe op het aller hoogste niveau. Het hotel is zeer smaakvol ingericht met warme kleuren, natuurpro ducten en beschikt over een eersteklas res taurant 'ristorante cantinetta'. Alle kamers zijn voorzien van airco. Lezers arrangement: 2 overnachtingen in een luxe hotelsuite met apart zit- en slaapgedeelte 2x uitgebreid ontbijtbuffet met diverse lekkernijen, opza &zototl3.00 uur welkomst'Kölsch' in de bar lx 2-gangen diner in ons restaurant incl. een glas wijn en espresso gratistoegangtothetluxe wellness center gratis wifi Meer informatie en boeken Ga direct naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 - 232 6117, of mail naar info@futuretravel.nl o.v.v. lezersaanbie ding Duitsland de-luxe FUTURE TRAVEL HOTELS DELUXE woensdag 3 juni 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44