Familieberichten Jultt dan... "Een persoonlijk afscheid voor elk budget" 14 zaterdag 30 mei 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Adriaan Francois Oostdijk Ad Oostdijk Constance Violetta Pongajow Stanny Pongajow Stanny Stanny BFF V Jacob Jan Marinus Verburg Dag lieve opa Jacob Jacob Verburg Ad Ons Lieve Adje, UZZl1 Overtoom Groen Mettle Jrk Elke dag is het waard om geleefd te worden alsof het de laatste dag is. Na een leven wat in het teken stond van zorgzaamheid en liefde blijven wij volledig verslagen achter na het onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw en moeder -Stanny- Oostburg, 8 december 1958 t Goes, 27 mei 2015 Vlissingen: Jaap Geldof Jany Snoesje, Pagi Vlissingen: Jessica Geldof Correspondentieadres: Jessica Geldof Singel 239 4381 VJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Stanny te nemen op maandag 1 juni, dinsdag 2 juni en woensdag 3 juni van 19.00 tot 21.00 uur in Het Walchers Uitvaart centrum aan de Logistiekweg 7 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Op donderdag 4 juni bent u vanaf 16.00 uur welkom in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke om het glas te heffen op het leven van Stanny. -Graag schriftelijk condoleren.- Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van mijn dochter, onze zus en tante We zullen haar enorm gaan missen. J. Pongajow kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind en overige familie Onze lieve tennisvriendin is er niet meer We zullen je missen Stan. Team dinsdag-competitie Wil, Ineke, Joke, Gerda, Elly en Karin Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriendin We zullen je missen. Ekon en Magda Fly like an eagle Harriet STANNY Stanny Pongajow Verbijsterd en verdrietig hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze betrokken vader en trotse opa Middelburg 29 novemher 1942 Middelburg 29 mei 2015 Ans Verburg-Geers Michel en Etise Verburg-van der Velden faSienne Danique Moniek Verburg en Ronald van Schie iMa?c Statenlaan 73 4336 CD Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Jacoö op dinsdag 2 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. We gaan je heet erg missen Veel liefs Fabienne Danique Ma* Verdrietig hebben wij vandaag afscheid moeten nemen van onze lieve zwager Tonnie enWim Nijssen Silvia en Tony de Leeuw Kinderen en Kleinkinderen IDeYi Col 1.3 :15 Laat in uw hart de vrede van Christus heersen Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven we kennis dat na een kort ziekbed, kalm en rustig is overleden 9 mei 1947 t 29 mei 2015 Roely Kroon Anouk Yanick Bas Chloë Eduard Brink Edith Brink-Oostdijk Matthieu Tamara Nicky Niek Maxime Maurice Frangois Oostdijk Cindy Oostdijk-Wagenaar Maud Frederique Matiz Arjen Didier Arjen Oostdijk t Serlippensstraat 5 4532 LP Terneuzen Ad is Thuis. U bent in de gelegenheid om dinsdagavond 2 juni van 18:30 tot 20:00 uur, in zijn vertrouwde omgeving, afscheid van Ad te nemen aan de Serlippensstraat 5 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 3 juni om 11.00 uur in de Protestantse kerk. Plein 2, 4543 BH te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er in de kerk gelegenheid om te condoleren van 09.45 -10.45 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Niet klagen maar dragen en bidden om kracht Tot onze droefheid is uit ons midden weggenomen onze broer en schoonbroer vriend van Roely Sluiskil, 9 mei 1947 Terneuzen, 29 mei 2015 's-Hertogenbosch: Janny [Herman in herinnering] - Nelly [in herinnering] Terneuzen: KoenSuus Ede: Bert en Lieneke St. Laurens: Nel en Lo Hamilton, Canada: Inge en Arjan Sommelsdijk: Ceesen Corrie Neven en nichten Sterkte voor de naaste familie. Dankjewel voor de mooie rosé-avonden, de gezellige middagen met roombroodjes en mergpijpen! Dankjewel voor jouw liefde aan ons en onze mama. We gaan je missen, Liefs Anouk, Yanick Chloë WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl J ITVAARTVERZORGSTERS We zijn geschokt door het plotseling overlijden van ons geliefd commissielid Wij wensen Jaap en Jessica veel sterkte in de komende tijd Recreatiecommissie LTC De Schelde Bijzondere mensen sterven niet zij gaan wel maar blijven toch voor altijd Geheel onverwacht en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van ons tennismaatje van de dinsdagavond Wij wensen Jaap, Jessica en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Sabine, Angela, Frank en Rinus Simon Slager: Een persoonlijk afscheid zonder extra kosten achteraf. Dat kan, met een van de vier Afscheidsarrangementen van Yarden Slager Uitvaartzorg. U heeft de keuze uit de volgende vier arrangementen: Ingetogen: 3.995,- Eigentijds: 8.990,- Persoonlijk: 6.395,- Exclusief: 11.995,- Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen (West-Souburg) T 06 10 97 0736 E simon.slager@yarden.nl www.yarden-slager.nl Slager Uitvaartzorg Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 84