O lllensen inq.nl Üysrladüfj Familieberichten Phelo de Backker Victor de Caluwe Jacobus Lambert van Dierendonck Janine Elfring Janine Elfring Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Janneke Magdalena de Die Janny de Koeijer-Klaver Germaine Pieternella Vermeulen -Maintje- kijk ook op tal Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud. Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als de dagen knellen gaan, zij ziek wordt, moe en benauwd, bid je dat God haar halen zal omdat je van haar houdt. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld, is na afname van haar gezondheid van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en super-oma Graauw, 21-2-1928 Hulst, 27-5-2015 weduwe van Rini en Fons Michael en Lotje, Ties, Maud Dennis en Loes, Ian Anouska en Robert, Lisa, Daan Frank en Marina Tom en Laurien Niek en Pleuni Kim en Sven Eddy en Noëlla Nanet en Ricky Jesper en Isa Marcel en Annemiek Niels, Simone Patrick Graauw, 27 mei 2015 Correspondentieadres Rozenstraat 26,4569 AV Graauw De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 2 juni 2015 om 10.30 uur in de kerk van de H. Maria Hemel vaart te Graauw, waarna om 12.30 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Ma is mogelijk maandag 1 juni van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben onWangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. 'n Afscheid is moeilijk als het fijn is geweest, maar ik blijf altijd bij je, jij leeft in mijn geest. Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de jaren die hij in ons midden mocht zijn, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man echtgenoot van Maria van Belois 15 juli 1934, Breskens t 28 mei 2015, Breskens M. van Dierendonck - van Belois Westlandstraat 4-117 4511 XX Breskens De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 3 juni om 14.00 uur in de aula van het Monut^ crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend aan dëzé'plèchtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het is goed zo... Vlissingen, 25 april 1970 Deventer, 28 mei 2015 Missen zullen we je, jij maakt het verschil onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante. Hans en Lia Elfring Sylvia en Martin Len en Liam Jildou en Lieke Daniël Ruynemanstraat 3 7425 GW Deventer Janine is thuis bij haar ouders. Wij nodigen u uit om samen met ons het leven van Janine te gedenken tijdens een bijeenkomst op donderdag 4 juni om 14.00 uur in de grote aula van crematorium Steenbrugge, Raalterweg 29 te Diepenveen. Daarna vinden wij het fijn u te ontmoeten in de ontvangkamer waar tevens de gelegenheid is tot condoleren. Na een verloren strijd moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve nicht in de leeftijd van 45 jaar. Arnemuiden: Jannie en Sjaak Lammers Oost-Souburg: Annie en Jan Lammers Vlissingen: Thea en Bert Lammers Vlissingen: Gerrie en Kees Lammers Vlissingen: Frans en Addy Dörr Neven en Nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Overeenkomstig mijn wens ben ik op 27 mei 2015 rustig ingeslapen. geboren op 10 oktober 1926 sinds 24 januari 1988 weduwe van Jan Cornelis Frijmann Ondanks mijn visuele handicap heb ik in mijn leven heel veel kunnen doen en dat heeft mij veel voldoening gegeven. Ik bedank iedereen die me daartoe in de gelegenheid heeft gesteld. Mijn wens was om in intieme kring begraven te worden in Aardenburg. Breskens: Suzan en Hans Enkelaar-Frijmann Fargo N.D. David en Ashley Enkelaar-Foster (USA): Hendrix, Sawyer en Harrison Breda: Tom en llona Enkelaar-Moerland Correspondentieadres: Suzan Enkelaar, Port Scaldis 9-13, 4511 DB Breskens zaterdag 30 mei 2015 17 Liefde is de vervulling van de wet Onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Co de Koeijer Opperdoes, 6 mei 1937 Terneuzen, 28 mei 2015 Aardenburg: Co de Koeijer Wageningen: Tanja de Koeijer en Dale Rudrum Corijn, Janna Aardenburg: Rinco de Koeijer en Simone van der Plas Sophie, Eva Abcoude: Aline de Koeijer Schoondijke: Tonny de Koeijer en Monique Franssens Esther, Miriam, Roos Zuttermanstraat 3 4527 JA Aardenburg De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 2 juni om 14.00 uur in de Sint Baafskerk te Aardenburg. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de dienst bent u van 13.15 tot 13.45 uur in de gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Als een fijn gesponnen draad gespannen is tussen Hemel en Aarde, zal ik gaan naar degene die ik liefhad terug te vinden en degene die ik liefheb te verlaten. Na een lang en zorgzaam leven en een liefdevolle verzorging in De Redoute is rustig ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma, zus en schoonzus weduwe van Johan Leendert Meeusen haar dochter Sylvia Meeusen en Jan Bryon haar kleinzoon Marc van Nereaux Ilse Van Looy haar kleinzoon Thierrij van Nereaux Fabienne Van Damme Oona Evita 19-01 - 1921 Westdorpe Mortsel (B): Turnhout (B): Appelterre (B): Familie Vermeulen Familie Meeusen Familie Janssens Familie Schelfhout |27-05 -2015 Sas van Gent Westdorpe, 28 mei 2015 Corres. adres: Kaphaanlei 221,2640 Mortsel (België) De Witte Leeuw 39, 4554 BG Westdoipe De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 6 juni om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De bijzetting van de urn zal aansluitend plaatshebben op de begraafplaats St. Janschorre te Sas van Gent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50