OyarJailai] Colofon Familieberichten DiifiItbaiuUjifiik kükookop fllensenlinq.nl Maria Cornelia Gideonse Leen Ganzeman Pieternella Elisabeth Deurloo- van Zuidland Cornelis Johannes Deurloo Cornelia Johanna Muste-Commelin nilieberichten Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid Ben van Dam Onze gedachten zijn bij Jenny en haar familie. Probus club Honte Vlissingen Zacht en kalm is in haar slaap overleden mijn lieve moeder in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg 29-11-1925 t Middelburg 26-05-2015 Frans Verstraten f Anne Verstraten Correspondentieadres: Mw. T. Verstraten Kriekenhof 48 4337 LJ Middelburg Mijn moeder is opgebaard in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar geen bezoek. De rouwdienst, geleid door Ds. P.H. Couveé, wordt gehouden op dinsdag 2 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de crematie plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. "Ik help u, spreekt de HEERE, want Ik heb hulp besteld bij een Held. Psalm 8920 In dat geloof en vertrouwen is na een periode van afnemende krachten van ons heengegaan Tannetje Aaltjen de Jonge in de leeftijd van 91 jaar. In liefde blijven we haar gedenken. Maarten en Nely Don Goes, 27 mei 2015 Zorgcentrum Rehoboth. Correspondentieadres: Fam. M. Don Nachtegaallaan 11 4461 RJ Goes De rouwdienst wordt D.V. maandag 1 juni om 14.00 uur gehouden in de zaal van Rehoboth, Bergweg 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis om 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van Rehoboth gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zeggen het personeel van Zorgcentrum Rehoboth hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging. M. Poleij-Taal Rien Koole Voor dat was.. Voor altijd vader van mijn kinderen Rien Koole Rust zacht, Rinske SP Sjoerdje Huijssen - Veenbaas Mijn kind toen 't moeilijk was toen heb ik je gedragen uit: 'Voetstappen in het zand' Hartverwarmend was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa De overweldigende belangstelling heeft ons goed gedaan. Wij kijken terug op een mooi afscheid en wij hopen dat Leen nog lang in onze en uw gedachten mag voortleven. Attie Steenbakker-Krijnsen kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, mei 2015 attieganze@zeelandnet.nl Het is zoals het is, Het wordt nooit meer zoals het was. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze ouders en grootouders De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Middels deze advertentie willen wij iedereen bedanken die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Ad Leny Riny Vera Sabina Martin Priscilla Andy Sirjansland, mei 2015 Rinus Dek Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve partner Corrie, onze lieve moeder, schoon moeder, oma en over-oma Koos Fluijt kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Renesse, mei 2015 vrijdag 29 mei 2015 15 Op 26 mei is overleden onze schoonzus en tante echtgenote van L.W. Poleij t Yerseke: Wim en Lena Poleij-Pikaar Middelburg: Sjaak en Ans Portegies-Poleij "Eindelijk thuis.." Na een moeilijke periode, waarin we hem steeds iets verder zijn kwijtgeraakt, heeft onze lieve papa, opa, zoon en broer eindelijk zijn rust gevonden. Sint Laurens, 06-04-1958 t Vlissingen, 26-05-2015 Intens verdrietig, maar met een gevoel van dankbaarheid koesteren we alle onuitwisbare herinneringen. Hij heeft een ieder van ons diep in het hart geraakt. Kinderen Lars Iris, Nou ra Chiron Robin Vader Leen Koole Broers en zus Boudewijn Nel Jopie Wibo Marie-Claire De crematieplechtigheid vindt, overeenkomstig de wens van Rien, in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Iris Koole, Poelendaeleweg 35, 4335 HN te Middelburg Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Woning 16, Ter Reede te Vlissingen voor de liefdevolle zorg. Nu haar aanwezigheid is vervangen door herinne ringen en wij haar zo missen in alle dagelijkse dingen, was er één ding dat ons heeft getroost en gesterkt het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van onze lieve Mama en Oma Dit heeft ons gesterkt in ons verdriet, hartelijk dank hiervoor. Mama je blijft in ons hart, vergeten doen wij je niet. Ria en Jos Smeijers-Huijssen Danique Rinus en Gonda Huijssen Nico en Dymphie Voor alle hartverwarmende blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa zeggen wij u allen hartelijk dank. Lia Dek-Kant Michel en Jantine Lorann en Evelien Kruiningen, mei 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 87