ii iviaiiiüriaiii Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten JLgatüa Margaretha Zwigtman-%p[e ZLgatha Margaretha Zwigtman-%p(e ::JgË nilieberichten Martina Poleij - Taal Janny Priester-Moerdijk UI Kees Verbeek kijk ook op donderdag 28 mei 2015 15 Als ik zo oud geworden ben, dat ik geen mensen meer herken. En niet eens jouw naam meer weet, pak dan mijn hand heel even beet. En zeg me zo gedag, en laat me zien dat je me mag. Wellicht dat ik 't gevoel herken, dat ik voor iemand, iemand ben. Dag Moe Na een mooie zondagmiddag bij haar kinderen is toch nog onverwacht, in bijzijn van ons, overleden onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van L. W. Poleij 26 april 2008 's-Gravenhage, 5 januari 1918 Goes, 26 mei 2015 Den Haag: Anke en Joop Marjon en Martin Winanda en Rob, Jessie,Chris, Danielle Yerseke: ArieenJannie Elma en Ko, Michelle, Tamara Marlies en John, Roy, Cheyenne Annet en Johan, Sharon, Carmen Kapelle: Joke en Ruud Bart Sanne Kapelle: Ada Biezelinge: Johan (in liefdevolle herinnering 1980) Correspondentieadres: Vroonlandseweg 2b, 4421 GK Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 juni om 13.00 uur in rouwcentrum 'Peter Butler', Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in rouw centrum 'Peter Butler'. Heel veel dank aan de verzorgenden van Ter Vaicke' woning 4.10 voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze schoonzus Echtgenote van onze broer Leen. Wij wensen Leen, Marius, Vera en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Priester, Lewedorp, 25 mei 2015 Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten der herinnering Dietrich Bonhoeffer Omringd door haar gezin hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en oma Aagje Weduwe van Jacobus Zwigtman Goes, 7 april 1926 Middelburg, 26 mei 2015 Arnhem: Anneke Zwigtman Margreet en Thomas, Nils, Marie Suzanne, Samantha, Jennifer, Jurrian Jeroen Oost-Souburg: Rinus en Anneke Zwigtman-Carol Sebastiaan en Andrea, Anouk, Merel Eveline en Maurice, Sven, Elin Kievithof 16 4332 CK Middelburg Onze moeder en oma is thuis, vrijdag 29 mei is er van 15:00 tot 18:00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Op zaterdag 30 mei om 12:00 uur wordt de afscheidsbijeenkomst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Schans 9, 4388 WC Oost-Souburg Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Haar, en onze dank voor de liefdevolle zorg gaat uit naar Dr. van de Peppel en het team van Zorgstroom. Heden is overleden onze zuster, schoonzuster en tante G. Kolet S. Kole-Meliefste H. Versluis M. Versluis-Kole A.C. v.d. Dool t P. v.d. Dool-Kole B. Meerman T. Meerman-Kole J. Maljers C. Maljers-Kole P. Kole M. Kole-Vader Neven en nichten Middelburg, 26 mei 2015 ■£4 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 28 MEI 2011 28 MEI 2015 Trudy Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 82