Üyarlailefj Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Pieter Baijens Ben van Dam 14 donderdag 28 mei 2015 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid en oud-beheerder van de Proeftuin David Braai Met dit verlies wensen wij de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van vereniging de Proeftuin Waarachtig, ik verzeker u: wie gelooft, heeft eeuwig leven. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Geertje Grietje de Bree-Vrijenhoek Gré weduwe van Maarten de Bree Rotterdam, 18 januari 1921 Vlissingen, 25 mei 2015 Middelburg: Ton en Elly de Bree-Wondergem Vlissingen: Jan en Riek de Bree-Heijman klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Albert Cuyplaan 21, 4383 XE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 mei van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De herinneringsdienst zal worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum op maandag 1 juni om 13.00 uur, waarna de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Noorderbegraaf plaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Johanna Mathilda Dootjes Met verslagenheid geven wij u te kennen dat overleden is Samuel van Gurp Grondlegger van ons bedrijf Overlasko Konstruktie B.V. (voorheen Machinefabriek Lewedorp) Wij wensen zijn vrouw, kinderen, (achter)kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens: Directie en medewerkers van Overlasko Konstruktie B.V. Nieuwdorp, 26 mei 2015 Nicolaas Ferdinand Pattianakotta Ferry Ferry Pattianakotta Aan ieder begin komt een einde geen einde zonder begin. De dood brengt het nieuwe leven, wat verlies lijkt is daarom gewin. In het bijzijn van zijn dochter en jongste kleinkind is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve man, lieve vader van Jeanet én toffe opa van z'n kleinkinderen. Dankbaarheid overheerst, omdat ik 33 jaren heb mogen leven met deze bijzondere man Johan Verbeek Jo 's Gravenpolder, 22 juli 1933 t Vlissingen, 21 mei 2015 Oost-Souburg: A.D.M. Verbeek-van Schaick Dordrecht: Jeanet Hartman-Verbeek Gert Hartman Victor Paulien Alexandra Vlissingen: Jeanne van Oosterhout - van Baal (hartsvriendin van Vera) Molenweg 61 4388 NA Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van Jo in besloten kring plaatsgevonden. kijk ook op Na een leven van liefde en zorg voor allen die hem dierbaar waren is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 23 februari 2013 weduwnaar van Pieternella Wilhelmina Baijens-Robijn Kapelle-Biezelinge, 11 juli 1929 Goes, 26 mei 2015 Gent (B.): Jacqueline Baijens Kwadendamme: Kees Baijens en Catharine Coppein Christel Jeroen Correspondentieadres: Witte Dam 26, 4434 AN Kwadendamme De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Op zaterdag 30 mei is er vanaf 1115 uur in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, gelegenheid tot ontmoeting en condoleance. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u uw schriftelijke condoleance of een herinnering plaatsen. Johannes 6:47 Voor altijd verbonden... Verdrietig willen wij u laten weten dat overleden is mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa Ben is79jaargeworden. Jenny Jolanda t Stian t Liesbeth en Ronald Pien Loeke Mats 25 mei 2015 Boulevard Bankert 238, 4382 AC Vlissingen Zaterdag 30 mei om 12.30 uur nemen wij afscheid van Ben in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40, 4371 RE Koudekerke, aansluitend zal hij begraven worden op de Noorder Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis bent u uitgenodigd om de familie persoonlijk te condoleren in Huys ter Schelde. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Waterwel in Aagtekerke voor de liefdevolle zorg gegeven aan Ben. Heer, Gij doorgrondt en kent mij Gij verstaat van verre mijn gedachten en toch legt Gij Uw hand op mij. Psalm 139 In deze wetenschap heb ik Geb. 11-5-1921 Overl. 25 - 5 - 2015 afscheid genomen van dit leven. Correspondentieadres: M.P. Heijboer Schipperswegeling 14 4461 RR Goes De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 2 juni om 13.30 uur in de Vredeskerk (voormalige Oosterkerk), Ds. W.H. van der Vegtplein 2, Goes en zal worden geleid door de Weleerwaarde Heer Ds. R. Kamermans. Voor de dienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten vanaf 13.00 uur in de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de crematie plechtigheid plaatshebben om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Enige en Algemene Kennisgeving C'est La Vie Verdrietig maar toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een ziekte die hij op zijn eigen wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van Oostburg, 3 oktober 1953 Middelburg, 27 mei 2015 F.A. Pattianakotta - Anakotta uit aller naam: familie Pattianakotta Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 128 4381 WJ Vlissingen Ferry is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse (achter de Torentijdweg) Bachweg 2 te Middelburg. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 30 en zondag 31 mei van 19.30 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 1 juni om 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ferry heeft zich ruim 40 jaar met toewijding ingezet voor zijn werk. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur van Orionis Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 81