Fan herte wolkom yn Warkum! 26 Ontdek het historische elfstedenstadje Workum LEZERSPRIJS vanaf 84,50 p.p. Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Vier de zomer in Den Haag en Scheveningen Adviesprijs €139,- p.p. LEZERSPRIJS vanaf 99,- p.p.* Boek nu deze lezersreis ~\öP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 28 mei 2015 ■- -I irïppfnnx" niLidUnu-t Friesland is geliefd om zijn ongerepte na tuur, ontelbare meren en mooie authen tieke dorpjes. In het centrum van Workum, één van de oudste stadjes van deze pro vincie, ligt een sfeervol huiselijk hotel met een gezellige lounge. Hotel Aan de Wy- merts heeft daarom ons hart gestolen. Duurzaamheid, biologische maaltijden, cultuur, natuur en milieu staan in dit bij zondere hotel hoog in het vaandel. Per soonlijke aandacht wordt hier heel mooi gecombineerd met luxe en comfort. Uniek is bijvoorbeeld het ontbijt in het biologi sche museumrestaurant It Pottebak- kershüs. Hetambachtelijke huisgemaakte gebak en de bijzondere maaltijden zijn een aanrader. Het hotel beschikt verder nog over een beautysalon, pedicure, massa gestudio, een sauna en een Turks stoom bad. U kunt hiervoor apart reserveren. *2 Dagen (1 overnachting) Workum Vanaf 84,50* per persoon Extra nacht reserveren? Toeslag 40,00* p.p.p.n. op basis van Logies met ontbijt op basis van 2 personen per kamer Aankomst vrijdag of zaterdag in mei, juni en september, toeslag 5,00 p.p.p.n. Aankomst vrijdag of zaterdag in juli en augustus, toeslagC 10,00 p.p.p.n. Upgrade naar een ruime De luxe kamer met een 2e badkamer met wirlpool toeslagC 7,50 p.p.p.n. voor de gehele periode. Toeristenbelasting 1,00 p.p.p.n. Workum heeft een gezellig centrum dat barst van de historie, cultuur, leuke win keltjes, vele galeries en kunstenaars. De bekende Friese schilder Jopie Huisman heeft hier een eigen museum. Bent u een liefhebber van watersport? Het IJssel- meer ligt op 2 kilometer afstand van het hotel. De Elfstedenstadjes Stavoren, Hin- Jopie Huismanmuseum, IJsselmeerkust, gezellige winkeltjes, een 20-tal musea of galeries, Scheepswerf De Hoop uit 1693, pottenbakkerij, smederij, Hindeloopen, Stavoren, Bolsward en Sneek op korte afstand. deloopen, Bolsward en Sneek zijn alle maal via mooie fietsroutes bereikbaar. Kom genieten van het prachtige Friese landschap. 2 Dagen 'Wolkom yn Warkum' arrangement: Ix3-Gangendiner bij aankomst lx Overnachting in een mooie Comfort kamer met regendouche en massage- stralen lx Biologisch ontbijt in museumrestaurant ItPottebakkershüs Entree Jopie Huismanmuseum (gereno veerd maart 2015) Gratis koffie en thee tijdens verblijf Uitgebreide omgevingsinformatie Gratis fiets-en wandelroutes in de omgeving Gratis wifi tijdens uw verblijf Reserveren? Bel met Hotel Aan de Wymerts in Workum via telefoonnummer: 0515-540004 of kijk op: www.hotelaandewymerts.nl/aanbieding. Hotel Aan de Wymerts Noard 37,8711AB WORKUM Telefoonnummer: 0515-540004 info@hotelaandewymerts.nl www.hotelaandewymerts.nl FZC Shoppen en cultuur in Hofstad Den Haag maar ook strandwandelingen en zomerse taferelen aan het strand van Scheveningen. Oh Oh Den Haag... Mooie stad achter de duinen. We kennen Den Haagals Hofstad, als inter nationale stad van Vrede en Recht en als cultureel hoogtepunt. Kom alles te weten over de geschiedenis van deze bruisende stad in het Haags Historisch Museum, doe mee met een rondleiding door het Binnenhof en de Ridderzaal en bezoek Nederland in het klein in Madurodam. Shoppen? De stad is een paradijs voor shopliefhebbers met 'De Passage', de oudste winkelpassage van Nederland, als hoogtepunt. De 'Haagse Markt' aan de Herman Costerstraat is de grootste markt van Europa. In de achtertuin van Den Haag ligt het strand van Scheveningen. Hier kunt u lekker uitwaaien maar ook een terrasje pakken aan de boulevard of met uw voeten in het water genieten van de Nederlandse zomerzon. Na een ontspan nen dag op het strand of in de stad komt u nog meer tot rust in uw super deluxe hotel. Uw hotel: Crowne Plaza Den Haag Promenade***** (8,3 op Zoover): U verblijft in het 5-sterren hotel Crowne Plaza Den Haag Promenade, prachtig gele gen aan de rand van Scheveningen. Tram 1 stopt voor de deur en brengt u binnen en kele minuten naar de binnenstad of het strand. Uw kamer is voorzien van alle com fort die u mag verwachten van dit heerlijke hotel. Genietvan uw3-gangen diner in Bras serie Brut Bubbles Bites, dé bruisende ontmoetingsplek in Den Haag en ervaar ontspanning in de vele sauna's, zwembad en fitness in de Promenade Health Club Spa van het hotel. Stad en strand 2 x overnachting in een Deluxe kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Gratis gebruik Health Club Spa Meer informatie en/of boeken: Voor vragen en het maken van een reservering zijn wij telefonisch bereikbaar op 070-352 51 61 of per mail: reservations@crowneplazadenhaag.nl De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per twee persoonskamer en op basis van beschikbaarheid. Exclusief toeristenbelasting. Geldig van 1 juni tot en met 30 september 2015. Aankomst in Juni alleen op vrijdagen zaterdag. Vanaf 1 juli aankomst mogelijk op alle dagen. Bij aankomst op maandag t/m donderdag geldt een toeslag van 10 p.p.p.a. Eenpersoonstoe slag bedraagt 65,- p.p.p.a. Extra bij te boeken: Fietsverhuur a €17,50 per fiets per dag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26