J Familieberichten I I kükookop q fflensenlinq.nl [Jlensenlinq.nl 14 woensdag 27 mei 2015 Jacomina Berrevoets-de Vlieger Cornelis Pieter van Doeselaar Nelly Lena Bom-Zijta Adriana Cornelia Poortvliet - op 't Hof In het huis van mijn vader zijn vele woningen Omringd door allen die haar lief waren is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en omi ~Miep~ Echtgenote van Bauke Berrevoets (in liefdevolle herinnering) geboren te Zierikzee, 13 september 1926 overleden te Rotterdam, 23 mei 2015 eindelijk weer samen. Henk Eva en Erik Robin Coriene en Willem Coriene Carmen en Joost Wietske en Steef Damien Te ss Boyd Kyle De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Henk Berrevoets Bonenburg 33 4385 HM Vlissingen Tot onze droefheid is vrijdag overleden onze broer, zwager en oom Lieven Herman Cornelisse Tannie Cornelisse-den Hamer Anny Cornelisse Henk en Angelika Kip Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bas Geijs echtgenoot van onze collega Jenny Geijs. Wij wensen Jenny, Claudia, Stefan en Chantal heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers en cliënten van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder collega's en cliënten van de locatie Ter Weel Krabbendijke. Mw. drs. J.A. Traas, bestuurder Zorggroep Ter Weel Hulplijn r uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn Q ©uitvaarthulp Gratis hulp bij vragen rondo^^^^^ r overlijden, uitvaart en nazorg A L 0800 - 4444 000 Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Dankbaar voor alles wat hij in zijn liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Kees Terneuzen, 8 april 1926 f Temeuzen, 24 mei 2015 C.E. Van Doeselaar-Hamelink Jan en Ineke van Doeselaar-Steenbakker Corrie en Wim Sinke-van Doeselaar klein- en achterkleinkinderen Familie van Doeselaar Oranjeplein 240 4388 AH Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op maandag 1 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Jan Bertus Bom f "s HENKHILLEBRAND Alles heeft zijn uur en ieder ding onder de hemel zijn tijd. Na een lang en veelbewogen leven is vredig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma gehuwd geweest met Nicolaas Poortvliet f1997 s-Heer Arendskerke Oost-Souburg 2 januari 1920 25 mei 2015 Lenie en Francois Christine en Roland Oscar, Lot Ella en René Maarten en Anne Guus en Karin Jan in liefdex'olle herinnering Marjan in liefdevolle herinnering Onze welgemeende dank gaat uit naar de medewerkers van De Zoute Viever voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ella Poortvliet Zweerslaan 26 3723 HP Bilthoven Ma is weer thuis, Dongestraat 55 te Oost-Souburg, waar u op woensdag 27 mei tussen 19.00 en 20.00 uur afscheid van haar kunt nemen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op donderdag 28 mei om 13.00 uur in de kerk Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Ma hield van bloemen Sofie Valentine Rebecca de Vries Uitvaart Informatie 24 uur per dag 7 dagen per week Mijn voeten gaan vertragen Heer, ik ben zo moe. Zij willen enkel dragen Heer mij naar U toe. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. weduwe van Haamstede, Middelburg, 9 mei 1928 24 mei 2015 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 24 mei 2015, Bachtensteene 14, Middelburg Correspondentieadres: Westerzicht 598, 4385 BV Vlissingen U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op vrijdag 29 mei van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 29 mei om 13.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met deernis en pragtige herinneringe, dink ons aan die lewe van ons Oom, Henk Hillebrand, wat op 22 Mei 2015 oorlede is op die ouderdom van 90 jaar en 7 maande. Vir ons neefs en nigte, die kinders van Han en Francien van Aartsen-Hillebrand (wat in 1949 na Suid-Afrika ge-emigreer het), was oom Henk die skakel met Nederland, die land van ons herkoms. Deur sy vele besoeke aan ons in Suid-Afrika, het daar 'n hegte band van liefde, belangstelling, meelewing en ondersteuning ontstaan en met die jare hegter geword. Daarvoor dank ons die Here. Tante Jo, oom Henk rus nou by sy hemelse Vader. Ons bede is dat u ook deur God versterk sal word en dat Sy liefde u sal omvou op die pad wat u nou alleen verder moet stap. God is getrou! Met liefdegroete van: Corrie Wybenga-van Aartsen en Tom (Pretoria) Sam van Aartsen en Sarie (Nylstroom) Jan van Aartsen en Sarie (Hazyview) Jokie Wesseloo-van Aartsen en Jan (Pretoria) Frans van Aartsen en Santie (Kemptonpark) Kinders en kleinkinders <t Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op V3 I Twitter BJ Heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Geboren op 22 mei 2015 Barbara Schellenberg Jesse de Vries Derek Nieuw adres vanaf 1 juni Herengracht 18 4331 PW Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71