Üyarlailefj Ulensen inq.nl Familieberichten David Marinus Braai David Braai -t£ Cora de Waal-Lemsom Cora Lemsom Hubrecht Geldof Huib Degene die ik liefheb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden... Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis dat na een moeilijke periode is overleden onze lieve vader en opa David. echtgenoot van Maria Jannetje Pieternella Braal-Kostense f 13 mei 2014 6 augustus 1932 f 23 mei 2015 Cora en Georges Tamara en Bas, Ava Mandy Adrie in liefdevolle herinnering David en Anne Burgh-Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Sleedoornpad 1 3203 AS Spijkenisse Donderdag 28 mei zal er om 13.30 uur een afscheidsdienst worden gehouden in uitvaart centrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Bu rgh-Haamstede Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen Cora, Georges en de kleinkinderen veel kracht toe met dit grote verlies. Renesse, Cor Kostense in herinnering Toos Kostense-de Vos in herinnering Albergen, Jan Kostense Gerrie Kostense-Krikke Zierikzee, Han Kostense Corrie Kostense-de Booy neven en nichten 23 mei 2015 0800 - 4444 000 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa leoen 'etmari in de leeftijd van 92 jaar. Oostkapelle: Fien Cornelisse - Maljaars Domburg: Lien Gerard - Cornelisse Wilfred Gerard West-Souburg: Jacqueline Cornelisse Middelburg: Marianne Payens - Cornelisse Jan Payens Arnemuiden: Herman Cornelisse Jozien Cornelisse - Goedbloed Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor de huisarts, dr. C.M. Verhage, de medewerkers van thuiszorgorganisatie Buurtzorg en de specialisten van hetADRZ. 22 mei 2015 Magnolialaan 13, 4356 JE Oostkapelle De afscheidsdienst, geleid door ds. Ph.A. Beukenhorst, zal worden gehouden op donderdag 28 mei om 14:00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36 a te Oostkapelle. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemde kerk. De Here heeft uit ons midden tot Zich geroepen mijn zwager en onze oom Jtfieoen ~)ïetmott 6omefüje Jannie van den Driest - Maljaars Jan van den Driest (in herinnering) Adri en Willy Ab en Yma 22 mei 2015 Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 70 jaar. Hans de Waal Jaap en Dianne de Waal-Schilperoort Jop Nils Marianne en Leo Hoogerheide-de Waal Willem Cleo 23 mei 2015 Deltastraat 2 4311 GL Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 28 mei is er van 15.30 tot 18.00 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant Grevelingen, Parallelweg 1 te Bruinisse. Geen bloemen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante echtgenote van Hans de Waal Willy en Jan kinderen en kleinkinderen Bruinise, 23 mei 2015 Veilig in Jezus' armen Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen is na een toch nog moeizaam, maar dapper gestreden laatste periode van een ijverig en zorgzaam leven overleden mijn innige geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Oostkapelle, f Middelburg, 29 mei 1935 22 mei 2015 Jo Geldof-Stunn Jan en José Eline en Martin Bas, Tom Gilbert en Diana Julian, Chantal, Evy Wij willen dr. Van de Boogaard en alle medewerkers van Hof 't Seijs en Hof ter Veste bedanken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Ter Vestelaan 67 4333 GZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Huib op vrijdag 29 mei van 12.15 tot 12.45 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal daar de Dankdienst voor zijn leven worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Marie Wouters - Crucq Huib Geldof kijk ook op dinsdag 26 mei 2015 17 Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Ik wandel in het licht met Jezus Mijn gedachten waren in het verleden Ik beleefde ze als het heden Vertrouwend op Zijn komst verlang ik naar het Licht van de toekomst. Sinds 15 oktober 1978 weduwe van Lein Wouters *Arnemuiden, 30 november 1912 Middelburg, 22 mei 2015 Namens allen: A. Koster - Wouters De liefdevolle verzorging door de medewerkers van de thuiszorg Iriz en Curadomi heeft haar goed gedaan. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg. Mevrouw Wouters - Crucq is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 27 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden op donderdag 28 mei om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Bram en Mina Sturm (in herinnering) Adrie en Johan Vos Riet Sturm (in herinnering) Huib en Jannie Sturm Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 86