Familieberichten m Qjst ladsf) kükookop fflensenlinq.nl 18 dinsdag 26 mei 2015 Cora de Waal-Lemsom BEN SCHOT José Stefanie Alida Vermeirssen 23 mei 2015 Huib Geldof Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 70 jaar. Hans de Waal Jaap en Dianne de Waal-Schilperoort Jop Nils Marianne en Leo Hoogerheide-de Waal Willem Cleo 23 mei 2015 Deltastraat 2 4311 GL Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 28 mei is er van 15.30 tot 18.00 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant Grevelingen, Parallelweg 1 te Bruinisse. Geen bloemen De Uitvaart Informatie Hulplijn Zo blijven dan: Geloof, Hoop en Liefde, deze drie, maar de meeste van deze drie is de Liefde. Intens verdrietig, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons betekende, hebben wij afscheid moeten nemen van ons aller Bernardus Jacobus Caesar Vlissingen, Vlissingen, 21 december 1945 22 mei 2015 Vlissingen: Liesbeth Schot-Marcus Middelburg: Mare Vlissingen: Marnix Spijkenisse: Ank en Frans Dronkers-Marcus Hoogezand: Greet en Albert Menting-Marcus Neven en nichten Noordbeekseweg 25, 4386 NB Vlissingen De afscheidsdienst, geleid door pastoraal werker mevrouw G. Vreeke-de Jonge, wordt gehouden op vrijdag 29 mei 2015 om 11.45 uur in "De Open Haven", Oranjeplein 2, 4388 AH Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de naastgelegen ontmoetingsruimte "De Ark". Om 14.00 uur wordt Ben door de familie begeleid naar de Noorder Begraafplaats, President Rooseveltlaan 766,4382 NB Vlissingen. ifë heb wiet voor niets geleefd; ite heb laten, zien, dat het Leven, waarde heeft. Verdrietig, maar in,ten,s danijbaar voor haar Liefde, zorg en, vriendschap, delen wij u mede dat Tllltj dit leven heeft verlaten om ergens anders verder te gaan. Mechtilde t+ewdritea Elisabeth H-awtsen, weduwe van will em. van der Heul vlaardingen Z^aamslag 2 November, 1930 22 Mei, 201.5 Axel: Ted en Marian Met bijzondere dante aan de Molenhof voor de liefdevolle verzorging en aandacht aan Tilly besteed. Adriaan Jan Verhage -Ad - Adrie - echtgenoot van Corrie Wesdorp Ad Verhage Marie Wouters - Crucq Weesgegroetje op Weesgegroetje. Keten die ons boeit en snoert. Een eerlange vast gevangen, naar den hoge hemel voert. Bedroefd, maar dankbaar geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, voorzien van de H. Sacramenten, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Désiré Philippus Franciscus Burm -René- Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Hulst: Anne-Marie en Jo Desirée en Hans, Nynke en Ymke Rudy Sint Jansteen: Emery en Lilian Tom en Caroline, Martin, Vera en Ilse Ingeborg Kloosterzande: Ingrid en Gerrie Michiel en Rebecca, Liz Rob en Lieke Correspondentieadres: La Traviata 12, 4564 ER Sint Jansteen De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 29 mei om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Onze moeder is opgebaard in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen is mogelijk op donderdag 28 mei van 19.00 tot 20.00 uur. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kapel. Een woord van dank aan alle medewerkers van Curamus voor de goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Bram en Mina Sturm (in herinnering) Adrie en Johan Vos Riet Sturm (in herinnering) Huib en Jannie Sturm Neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Ti-lly De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 Mei om iJ.OO uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, BellamL)straat2Sc. Geen bloemen. In plaats daarvan kunt u eventueel een donatie doen t.g.v. Stichting Alzheimer Nederland, er zal een collectebus aanwezig zijn. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Correspondentieadres: Jan Memlingstraatp, +57I MD Axel Tot op het einde ben ik met je meegegaan, de weg was lang en zwaar. Nu heb je rust gevonden, na zoveel jaren. Intens verdrietig en vol bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan geven wij u kennis dat rustig en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Middelburg, 21-10-1937 f Terneuzen, 24-5-2015 Corrie Verhage-Wesdorp Martin en Amanda Joery Jens Jelmer Jitse Ard-Jan en Leanne <P Professor Zeemanstraat 15 4532 JL Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op vrijdag 29 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het eerdergenoemde uitvaartcentrum. Nooit vragend, nooit klagend... Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom We wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe. En Corrie, veel respect voor de wijze waarop je Ad al die jaren hebt verzorgd. Terneuzen Mw L. Wesdorp-de Ronde Terneuzen Martie en Ans Wesdorp-Viellevoye Bas Wendy AxelTonnie en Els Sijs-Wesdorp Bart en Lies, Luka Marleen en Mark, Senna, Lana Ik wandel in het licht met Jezus Mijn gedachten waren in het verleden Ik beleefde ze als het heden Vertrouwend op Zijn komst verlang ik naar het Licht van de toekomst. Sinds 15 oktober 1978 weduwe van Lein Wouters *Arnemuiden, t Middelburg, 30 november 1912 22 mei 2015 Namens allen: A. Koster - Wouters De liefdevolle verzorging door de medewerkers van de thuiszorg Iriz en Curadomi heeft haar goed gedaan. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse Postbus 8046 4330 EA Middelburg. Mevrouw Wouters - Crucq is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdwegte Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 27 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden op donderdag 28 mei om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53