PZC is vernieuwd! ONTDEK Exclusieve abonnee-actie! Geef iemand vier weken PZC cadeau en krijg als dank een gratis fiets- en wandelboek! Ga naarwww.pzc.nl/cadeau Beste iezer, PZC is met ingang van vandaag op een paar onderdelen vernieuwd. Rijker, dikker, beter. Meer ruimte voor nieuws, sport, economie en nieuwe pagina's over cultuur en entertainment. Elke krant schrijft over groot internationaal en nationaal nieuws. Maar er is maar één krant die schrijft over het nieuws bij u om de hoek. Bezuinigt de gemeente op voorzieningen? Komt er een windmolenpark in uw buurt? Hoe goed zijn de ziekenhuizen en zorgcentra? Daarover leest u alleen in de PZC. Het regionale katern houdt het vertrouwde karakter en is, net als het algemene nieuwskatern, in de vormgeving opgefrist. Er is meer ruimte voor nieuws, ook voor korte, lokale berichten. Bericht het eerste katern over de wereld en de stand van het land, en het tweede over uw regio, het nieuwe, derde katern gaat over wat u persoonlijk raakt: Op zaterdag wordt uw krant aangevuld met een katern sport en een cadeautje voor het weekend: Magazine. DINSDAG HART ZIEL 'Er komen steeds nieuwe dromen bij' als extra bijlage Magazine E-paper DE REGIO Slbewèg slokt nog 19 miljoen extra op Van dinsdag tot en met vrijdag is uw krant verrijkt met een nieuw derde katern; het katern. heeft een optimistische toon, is eerlijk, is in alle opzichten dicht bij en gaat over mensen en alledaagse dingen. geeft praktische informatie, zorgt voor een glimlach van herkenning en haakt graag aan bij de actualiteit. Het nieuwe derde katern verschijnt van dinsdag tot en met vrijdag onder de titels Hart Ziel, Geld &Goed, Uit&Thuisen Binnen Buiten. Een extraatje voor het hele gezin. Op zaterdag is er het nieuwe Magazine voor een heerlijk begin van het week einde. Elke week vindt u een groot persoonlijk interview met een bekende Nederlander en verhalen die u raken: reportages en rubrieken over trends in de samenleving, stijlverhalen op het gebied van mode en interieur. Vaste rubrieken over lezen, luisteren en kijken, tips voor het weekeinde, reisverha len (plus stedentrip en een wandelroute) en de kookrubriek van Herman den Blijker. Achterin Magazine liggen de tv-pagina's voor zaterdag en zondag. Met de vernieuwde E-paper app leest u - waar ook ter wereld - het nieuws van de PZC. De E-paper ziet er het zelfde uit als de papieren krant, met dezelfde inhoud, maar dan digitaal. Gemakkelijk en snel te lezen, en te downloaden in uw internet browser of als app voor uw iPad of Android tablet. De E-paper verschijnt zes dagen per week (vanaf 6.00 uur op werkdagen en vanaf 7.00 uur op zaterdag), biedt u de mogelijkheid om de krant tot 14 dagen geleden terug te lezen en geeft u niet alleen toegang tot uw eigen editie, maar ook tot andere regionale edities. Gratis voor abonnees. FZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 17