n komt keihard ten einde: 7-0 5 SPORT 11 Strijdlustig Hulsterloo loopt promotie naar vierde klasse mis SKNWK heeft het in eigen hand wedstrijd werd er niet beter op, maar het bleef spannend. Het was werkvoetbal van de bovenste plank. Biervliet haalde opgelucht het einde van de wedstrijd nadat de scheidsrechter nog zes minuten blessuretijd bijtrok. „Omdat NSV met vier spitsen ging spelen, moesten we een middenvelder opofferen. We hadden geen mid denveld meer. De bal werd zo ver mogelijk weggetrapt", vond Ben Ongenae. „Het was knokken en buffelen", verzekerde Ver stoeten, die na rust verkaste naar de positie van rechterverde- diger. „We hebben een prachtig resultaat bereikt. Biervliet is in zijn bestaan nog nooit zover in de nacompetitie gekomen", zei Nieuwelink met enige trots. Omdat Luctor'88 Philippine na strafschoppen versloeg, is dat de tegenstander in de volgende ronde. De meeste spelers bij Bier vliet hadden echter op Philippine gehoopt. „Dan hadden we volgen de week op de fiets naar de uit wedstrijd in Philippine gekund", lachte Ben Ongenae. Wat de selectie betreft kan er weer een beroep worden gedaan op Wolfert, Van der Hooft en Huisman. Daarentegen is Marcus Ongenae geschorst. 'Ik had liever Philippine als tegenstander gehad in de volgende ronde' maar om psychologische reden op de bank zat. Schot mikte, totdat hij geblesseerd wegviel, in de eer ste zeven competitieduels vijftien keer raak. „Daarna hebben we in heel de competitie heel veel kan sen gemist. Het is ongelooflijk wat hier is gebeurd", sipte de trainer. „We waren gewoon de baas, de den ermee wat we wilden. Dit is heel jammer." Een uiterst effectief Aarden burg sprong veel beter om met de kansen. Het resulteerde in een mooi afscheid voor trainer Marty Bekooy en aanvoerder Steven de Croock. „We zijn met kunst- en vliegwerk overeind gebleven", be kende Bekooy, die vervolgens ook erkende dat hij lang had getwij feld of hij John Paridaen een basis plaats zou gunnen. ,„John is geen loper, maar wel heel balvast." Zijn besluit om de middenvel der vanaf de eerste minuut te la ten spelen, bleek een gouden greep. Paridaen had een assist bij drie treffers en schoot zelf twee keer raak. „Het heeft lang ge duurd, maar we haalden weer het niveau van voor de winterstop", glunderde de man of the match. „Complimenten voor SDO. Maar toen het binnen een paar minuten 2,3 en 4-0 werd, was het gedaan." De wedstrijd kreeg in een krankzinnige fase tussen de 65e en 76e minuut door vijf Aarden- burgse doelpunten een beslissen de wending. Waar de bezoekers in de eerste twintig minuten na de hervatting tot ongeloof van alles wat geel was diverse kansen om zeep hadden geholpen, haalde Aar denburg genadeloos de trekker over. Door doelpunten van Mark van der Pol, John Paridaen (bei den twee keer) en Steven de Croo ck kwam een eind aan het Lamswaardse sprookje. Jan Meij- aard, die de West-Zeeuws-Vlamin- gen vroeg in de wedstrijd op voor sprong had gezet, tekende met zijn tweede doelpunt van de mid dag voor de eindstand: 7-0. Door een 4-1-nederlaag gisteren tegen VCW uit Wagenberg is Hulsterloo uitgeschakeld in de nacompetitie. VCW was de bovenliggende par tij, maar pas kort voor het eind van de wedstrijd moest Hulster loo zich gewonnen geven. Joris van Duijnhoven opende al vroeg de score, maar daarna duurde het tot de 42e minuut vooraleer Rob van Gageldonk de stand naar 2-0 kon tillen. Die tweede treffer leek na de 2-2 van vorige week beslissend, maar nog voor de rust bracht Jeroen Massoels alle spanning terug door voor 2-1 te zorgen. VCW kreeg na rust de beste kan sen, maar telkens bleek doelman Jelle van Damme een sta-in- de-weg. Vier minuten voor het laatste fluitsignaal moest Van Damme en daarmee ook Hulster loo zich definitief gewonnen ge ven toen Tim van Dongen de 3-1 scoorde. In derde minuut van de blessuretijd schoot Pim van Oers VCW uit een strafschop naar 4-1 en de vierde klasse. Degradatie voor Arnemuiden Zaterdag-tweedeklasser Arne muiden komt komend seizoen uit in de derde klasse. De ploeg van trainer Carlos de Jonge speel de zaterdag met 1-1 gelijk tegen Nieuwdorp en verloor na straf schoppen. Ruud La Grand open de de score voor Nieuwdorp, Max Roovers maakte gelijk. Nieuwdorp won uiteindelijk de strafschoppenreeks, waardoor het zaterdag in de finale speelt te gen Duiveland. Die ploeg was met 3-2 te sterk voor Walcheren. De Dijk-Vlissingen Serooskerke loopt promotie mis Voor Serooskerke zit het seizoen er op. De Walcherse formatie speelt, na een 3-0-nederlaag bij Nieuwenhoorn, ook volgend sei zoen in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. Jasper Verhage zorgde voor 1-0 en tien minuten voor rust zorgde Damiano Wou- da voor de 2-0. Na een rode kaart voor Jasper Wilderom (Seroos kerke) maakte Dennis Nijkamp uit een vrije trap nog de 3-0. Het eerste duel eindigde ook in winst voor Nieuwenhoorn: 2-3. DINSDAG 26 MEI 2015 l T V it**. >.H| Ben Ongenae Tussen de 65e en 76e minuut scoorde Aardenburg liefst vijf keer WAGENBERG HANSWEERT. Aleksandar Veljanoski van Hansweertse Boys (oranje shirt) scoort in het met 5-3 gewonnen nacompetitieduel met SKNWK. Door die nederlaag dient SKNWK zaterdag minimaal met twee goals verschil te winnen van Nieuwland om naar de derde klas se te kunnen promoveren, foto Johan van der Heijden ARNEMUIDEN NIEUWENHOORN AMSTERDAM Beauty van Bouzambou De manier waarop Hoessein Bouzam bou (foto) het na- competitieduel met De Dijk (2-0-zege voor Vlissingen) be sliste, had veel weg van de actie waar mee Dennis Berg kamp ooit op onna volgbare wijze trefze ker was tegen New castle United. Bou zambou maakte er zijn eigen versie van. De Vlissinger ver plaatste de pass van josimar Pattinama met de buitenkant van zijn rechtervoet van het centrum naar de linkerkant van het strafschopge bied. „Ik had een gro te verdediger in mijn rug, dus wilde het duel niet aangaan", vertelde de maker van de 2-0 later. Hoessein Bouzam bou draaide niet - on nodig Bergkampi- aans - om zijn eigen as, maar met de bal mee. Met zijn linker voet was het daarna raak in de verre hoek. Bouzambou juichte, liep terug naar de middenlijn en vroeg om een wissel. „We hebben al drie keer gewisseld", klonk het uit de mond van teammanager Youssif Hamzaoui. „Ik wilde al eerder naar de kant, ik was kapot", verklaarde de 28-jari- ge Bouzambou. De geldingsdrang spatte er vanaf bij Bouzambou, maar ook bij zijn ploegge noten. Het was de honger naar succes waar de Vlissingse kurk op dreef tegen De Dijk. De 48-jarige keeperstrainer Moha- med El Bekkaoui, ver vanger van de gebles seerde Joan van Bel- zen, ging daarin on verzettelijk mee. Na de pauze scoorde in de 58e minuut Josi mar Pattinama en met de beauty van Bouzambou werd het duel beslist.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 110